آلماگرو می خواهد نقاشی های صومعه تجسم برگردانده شود

[ad_1]
نقاشی های قرن 16 و 18

کنوانسیون تجسم الماگرو برای 400 سال یک سری نقاشی های اهدا شده توسط دومین کنت والدپارایسو و خانواده پینوئلا را نگه داشته است: چهار نقاشی قرن 18 از آنتونیو گونزالس ولازکز ، نقاشی قرن 16 توسط مدرسه کاردوچیو ، دو اثر توسط بنیانگذاران قرن شانزدهم و دیگری توسط اعلامیه قرن 17 ، “مونتسرات رایو ، داستان نویس تاریخی از آلماگرو.

“غارت” آثار

اخیراً ، دستور راهبه های دومنیکن صومعه را تعطیل کرد و راهبه ها به ملک دیگری در لاولانا نقل مکان کردند و همه وسایل ، از جمله آثار را با خود بردند. چیزی که در آلماگرو خوب پیش نرفت. طبق مونتسرات ، همه اینها برای استفاده انحصاری در صومعه اهدا شد. وقتی این ویژگی از بین رفت ، باید این قسمت را به خانواده برگردانید فرزندان یکی از خانواده ها طی نامه ای این درخواست را کردند ، اما راهبه ها از اینکه این نقاشی ها به این سفارش تعلق دارند دفاع کردند.

همه اینها برای استفاده انحصاری از صومعه اهدا می شود. وقتی این ویژگی از بین رفت ، باید این قسمت را به خانواده برگردانید

آنها اطمینان می دهند که این مورد توسط اسقف و مشاور وی تأیید شده است و آنها قصد بازگشت آنها را ندارند.

میراث آلماگرو

این شهر معتقد است که نقاشی ها توسط شخصیت های مهم آلماگرو به منظور جلب رضایت م theمنان به صومعه اهدا شده است. به همین دلیل است که آنها می خواهند آثار به جایی که فکر می کنند نباید ترک می کردند برگردد. این همان چیزی است که مشاور فرهنگی دیونیسیو مونوز گفت: چه کسی مالک آن است برای ما مهم نیست ، آنچه ما می خواهیم بازگشت به آلماگرو است. آنها 400 سال است که اینجا هستند و این از نظر عاطفی متعلق به شهر آلماگرو است. “و این پیشرفت است که آنها وضعیت را به میراث هیئت مدیره جامعه منتقل کرده اند ، در بگذارید عدالت کسی باشد که تصمیم می گیرد و تصمیم می گیرد که آیا نقاشی ها از راهبه ها هستند یا از صومعه “.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *