از Congost de Montrebei تا آسمان “Starligth”

[ad_1]
با سیرا دل مونسک در پس زمینه و محدود به مخازن رودخانه های نوگوئرا پالارزا و نوگوئرا ریباگوزانا ، غلات توزیع شده در دره ایجر. کشاورزی و دامداری آنها فعالیتهای سنتی دشت بودند. حالا آنها با او زندگی می کنند گردشگری فرهنگی ، طبیعی و علمی با آسمان ، که اجازه می دهد یکی از ده مقصد “ستاره” در اسپانیا باشد ، کسانی که دارای کیفیت ایده آل برای تماشای ستاره ها هستند.

غلات و دام ، پایه های اقتصاد سنتی آگر

غلات با درختان بادام و زیتون بخشی جدایی ناپذیر از چشم انداز دره است. اگرچه کشاورزی جای خود را به فعالیت های دیگر می دهد ، اما برخی از جوانان همچنان به این رشته می پیوندند.

محصولات در دره آگر

زندگی به تنهایی با کشاورزی هزینه زیادی دارد. شما باید او را با یک مزرعه همراه با یک فعالیت دیگر همراهی کنید

امیلیو ، 19 ساله ، آخرین نفر است: “از بچگی تراکتور ، هرس درختان و فرصت مالکیت برنامه شما را دوست داشتم … خیلی ارزشش را دارد. اما زندگی از طریق کشاورزی فقط هزینه های زیادی دارد. شما باید او را با یک مزرعه ، با یک فعالیت دیگر همراهی کنید. “

برای شروع کار ، امیلیو با آن روبرو می شود مشکلاتی مانند بوروکراسی در دفاتر به طوری که آنها می توانند بهره برداری خود را که از پدر و مادرشان به ارث رسیده است قانونی کنند و در زمینه با فراوانی آهو و گراز وحشی.

وی در حالی كه طیف وسیعی از گوشهای پهن شده را نشان می دهد ، گفت: “در اینجا ، فقط در چهار دانه ، كل گرازهای وحشی رد شده و تمام آن گندم در شرف برداشت است.”

گراز وحشی هنگام غروب در محصولات روستایی

پارک نجومی مونتسک ، نمایی از جهان

کشاورزی سنتی با فعالیت های جدید در دره مانند زندگی مشترک وجود دارد جهانگردی علمی در رصدخانه جهانی پارک نجومی مونتسک، “Starligth” را رزرو کنید. سالوادور ریباس ، مدیر پارک گفت: “ما شبهای کاملاً واضحی داریم که به ما امکان می دهد مکانی بهینه برای نجوم باشد و به همین دلیل می تواند از چنین کیفیتی برخوردار شود.”

پارک نجومی مونسک

این مرکز به سه قسمت تقسیم شده است: سالن های نمایشگاه جهان ، اختصاص داده شده به توضیح فضا. و اتاق “Starligth” ، که از آن صحبت می کند اهمیت پاک نگه داشتن آسمان از آلودگی نوری. به عنوان مثال پارک تلسکوپی ، که به بازدیدکنندگان امکان مشاهده روزانه خورشید را می دهد.

سالوادور خوزه ریباس ، مدیر PAM

ریباس می گوید: “ما می توانیم لکه هایی در سطح آن یا فوران هایی را که از خورشید بیرون می آیند مشاهده کنیم … بازدید کننده ما این واقعیت را انتظار ندارد. که به عنوان کشف یک چیز جدید تأثیر بسیار چشمگیری دارد؟”

چشم مونسک تنها سیاره در جهان است که می تواند گنبد خود را باز کند

و سوم ، ستاره او ، Ull del Montsec ، سیاره ای برای رصد جهان. درباره السالوادور “چشم مونسک تنها سیاره در جهان است که می تواند گنبد خود را باز کند و پس از فرافکنی می توانیم آسمان واقعی را ببینیم. در طول روز شاهد درخشش نور خورشید هستیم ، و در شب آسمانی پرستاره … “

بین ورزش های هوایی و تورهای زمینی: Montrebay Congo دیدنی و جذاب

آسمان صاف دره آگر برای ورزش های هوایی نیز ایده آل است. از سیرا دل مونسک ، پرش با پاراگلایدر یا فوق العاده سبک معمول است. چندین شرکت ورزشی طبیعی و ماجراجویی آموزش مراکز آموزشی و نوارهای فرود در مراتع اطراف شهر را تسهیل می کنند.

و در خشکی ، در مخزن Caneles ، دیدنی ترین منطقه طبیعی در آگر ، کنگو د مونت-ربی توسط Noguera Ribagorzana و مرز بین کاتالونیا و آراگون تشکیل شده است.

مسیری که به دیواره های دره حفر شده است از طرف کاتالان عبور می کند. در حالی که اهل آراگون است پل های عابر پیاده Montfalco پایین می آیند تا با استفاده از یک پل معلق این دو را متحد کنند.

Enric Maestre با پس زمینه Congosta de Montrebeil

Enric Maestre ، از این شرکت Montsec Activa او ما را از طریق دره به قایق خود سوق می دهد.

رویکرد زیباست. عظمت آنچه که تنگه است را از دور می بینید

او می گوید: “رویكرد فوق العاده ای است. شما عظمت تنگه را از دور می بینید و تا وقتی كه تمیز وارد دره شوید. وقتی شروع به تماشایی كرد ، این زمانی است كه وارد تنگه مونتربی می شوید.”

کنگو مونتربی

جاده را می توان از بسیاری جهات ساخت ، پیاده روی ، کایاک سواری یا ترکیبی از قایق و اسب سواری. و بسته به شکل انتخاب شده برای همه مناسب است. “ما مردی داریم که با کشتی 100 سالگی خود را جشن گرفته است … پیرترین مشتری. افرادی هستند که به سراسر دنیا سفر کرده اند و می گویند این یکی از زیباترین مکانهایی است که بوده است و من انریک می گوید: “او را نمی شناسم … و اینکه آنها توهم می کردند.”

Mas Serret ، یک خانه کشاورزی سکایی در قرن 11th به یک خانه روستایی تبدیل شده است

خانه های روستا نیز بخشی از چشم انداز آگر است. Mas Serret که بر روی بقایای آرامگاه رومانسک قرن یازدهم ساخته شده است ، اکنون یکی از مناطق روستایی آن است.

کریستینا ماسویدال در Mas Serret

کریستینا ماسویدال ، صاحب آن ، در مورد فلسفه خود توضیح می دهد: “شما باید بیشترین تاریخچه خانه را از طریق دیوارها ، کف آن حفظ کنید تا از این تاریخ و آنچه خانه های کشاورزی برای حومه روستا ارزیابی کنید. آنها قبلاً بسیار مهم بودند. “

برای قدردانی از این تاریخ باید تا آنجا که می توانید تاریخ خانه را حفظ کنید

“چهار اتاق وجود دارد ،” کریستینا ادامه می دهد ، “حداکثر دوازده نفر ظرفیت ، آرامش خاطر ، توجه شخصی به همه مشتریان ما. اتاقها جادار است ، حمام ، تلویزیون ، گرمایش ، حفظ این هوای قدیمی ، این هوای روستایی. ” و با آن مناطق مشترک ، اتاق استراحت ، ایوان و باغ آن است. وی در پایان گفت: “بیشتر مشتریان ما در نهایت می گویند ما در خانه بودیم … در خانه”.

خانه روستایی Masía Serret

Casa Xalets ، غذای معطر با ذائقه زمین

کمک هزینه اسکان ، آشپزخانه بر اساس نزدیکترین محصولاتی که زمین ارائه می دهد. جوردی کازانووز مثالی به ما نشان می دهد: “ظرفی که من آماده خواهم کرد خرگوشی است با حلزون به طعم روما. این غذا دارای خرگوش ، حلزون ، پیاز چرخ کرده ، رزماری ، بادام خرد شده با شکلات و نمک و فلفل سیاه و روغن است.”

جوردی در آشپزخانه

او می گوید: “پیاز را با حلزون در ظرفی سرد قرار دهید ، چرا؟ از آنجا كه حلزون ها به سختی بیرون می آیند. خرگوش چاشنی را در ظرف دیگری بریزید ، آنها را هم بزنید و درست كنید ،” چاپ ، چوپ “… و تمام.” اتاق غذاخوری Casa Xalets چشم اندازهای بی نظیری را ارائه می دهد از دره آگر. مکانی ایده آل برای Txus Hervera برای ارائه منوی خود: “در اینجا من این غذا را ارائه می دهم ، خرگوش با حلزون با رایحه رم ، ما آن را با شراب محلی همراه می کنیم ، سالاد تازه که بیشتر می خواهید با غذاهای کمی قوی تر و سپس یک دسر معمولی اینجا در منطقه ، که نان با شکلات تلخ ، نمک و روغن است. “با تشکر از Txus!

Txus منوی Casa Xalets را ارائه می دهد

خرگوش با حلزون با رایحه روما از Casa Xalets

آگر ، شهری متولد دوران بازآفرینی در قرن یازدهم

ساکن از زمان های پیش از تاریخ ، قدمت Àger به Reconquest در قرن یازدهم برمی گردد. شوالیه آرناو میر د توست، بقایای مقبره آن در کلیسای سان ویسنته حفظ شده است ، قلعه ای رومانسک در ارگ اندلس ساخته شده است.

کلیسای دانشگاهی سنت پر

نوریا فراگا ، مطلع گردشگر از تالار شهر Àger ، تورهای مجتمع را به نام کلیسای سانت پره راهنمایی کنید.

سانت پر دارای انواع مختلفی از زندگی است: نظامی ، خانقاهی و غیرنظامی

“او انواع مختلفی از زندگی را خواهد داشت. زندگی نظامی در اطراف یک برج دفاعی بزرگ ، بزرگترین موجود در کاتالونیا ، اگرچه فقط پایه و اساس آن حفظ شده است. زندگی صومعه ، زندگی مذهبی در اطراف این صومعه بزرگ … دیگر اصلی نیست. Romanesque ، از قرن شانزدهم اواخر گوتیک است این قلعه اکنون زندگی مدنی ، یک قلعه مرزی معمولی Romanesque ، با یک طرح مستطیل شکل خواهد گرفت. البته کلیسا ، یک کلیسای بزرگ ، کلیسای Sant Père de Àger و دخمه. فقط در زیر کلیسا دخمه Sant Père de Àger را پیدا می کنیم “، او توضیح می دهد.

فضای داخلی کلیسای سنت پره

نوریا به ما نشان می دهد که یکی از بقایای باقی مانده از اندلس او در محفظه پیدا شده است: بازی شطرنج اندلس. نقش اصلی سنگ هنر فاطمیون ، ساخته شده در قاهره ، مصر. آنها به ارسندا ، همسر آرناو میر دو توست تعلق داشتند. ما با وصیت او می دانیم. “

نوریا در مجموعه St. Per

و زیر کلیسای جمعی سانت پر ، قدیمی ترین منطقه آگر با خیابان های مشخص و سرپوشیده آن. نوریا می گوید: “آنها کمی در مورد چگونگی زندگی هرچه بیشتر در داخل دیوار محافظت می کنند توضیح دهند. با بهره گیری از فضاهای باریک برای ساختن ساختمانها از بالا. به همین دلیل در شهرداری آگر بازی های زیادی داریم.” .

خیابان های پوشیده از محله قدیمی آگر

خیابان هایی که آثار قرن ها را حفظ می کند و امروز شما را به ادامه راه خود در طول تاریخ دعوت می کنند. ما آن را در برنامه یافتیم اگروسفر

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *