اسپانیا رکورد پرچم آبی را شکست ، 713.25 بیشتر از سال 2020.

[ad_1]
اسپانیا با 713 نشان ، 25 نشان بیشتر از سال 2020 ، رکورد پرچم های آبی خود را شکست کیفیت آب ، سطح بالای خدمات ساحل و ایمنی آنچه در آنها پس از تابستان دوم مشخص شده توسط ویروس کرونا وجود دارد ، همانطور که این سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط اعلام شد انجمن آموزش محیط زیست و مصرف کننده (Adeac)، سازمان دهنده ابتکار عمل.

در کل در اسپانیا آنها از ژوئن حذف می شوند 615 پرچم آبی در سواحل آن ، 96 بندر و 2 قایق توریستی پایدار ، وی توضیح می دهد که “وضعیت خوب حفاظت از محیط زیست این مناطق و کیفیت بالای خدمات آنها” ، خوزه پالاسیوس آگیلار رئیس ADEAC-FEEکه در این امر پیشرفته است اسپانیا هم رتبه بندی جهانی را رهبری می کند.

بنابراین ، اسپانیا با 25 ساحل و 2 بندر دیگر ، رهبری بین المللی خود را در مقایسه با سال گذشته حفظ کرده است. آنها در این طبقه بندی در سطح بین المللی دنبال می شوند ، فرانسه ، ایتالیا ، یونان ، ترکیه و پرتغال.

پرچم ها مطابقت با استانداردهای خاص مانند l را تأیید می کنندبه کیفیت آب یا مدیریت محیط زیست کافی، بلکه همچنین امکان دسترسی به این فضاها برای افراد کم تحرک و وجود خدمات بهداشتی و نجات.

جامعه والنسیا رتبه بندی اسپانیا را رهبری می کند

جامعه والنسیا همچنان از نظر تعداد پیشرو است پرچم های آبی در اسپانیا s 153 ، 137 در سواحل و 16 برای بندرها. آنها او را دنبال می کنند اندلس با 137 پرچم آبی، 115 در سواحل، 20 در بندر و 2 در قایق. ی گالیسیا با 122 نشان، که 111 مخصوص سواحل است و 11 برای بنادر.

در اسپانیا نیز وجود دارد 70 مرکز آبی و 75 مسیر آبیکه با توجه به کاخ های آگیلار، آموزش زیست محیطی در ساحل را ترویج می دهد و دانش محیط زیست و گزینه های اوقات فراغت را ارائه می دهد.

در مورد تمایزهای موضوعی ، در گروه کمک های اولیه و کمک های اولیه ، شهرداری های اعطا شده قرار دارند Chiclana de la Frontera (کادیز) و مورو (Balerares)در حالی که آموزش محیط زیست به آروکاس (پالماس د گران کاناریا) ، کانیل د لا فرونترا (کادیز) و گاندیا (والنسیا).

سرانجام ، در سواحل فراگیر ، برندگان شدند آرنورو (کانتابریا) ، آرونا (سانتا کروز د تنریف) و سانتا ائولالیا دل ریو (جزایر بالئاریک).

اسپانیا ، در استانداردهای کیفیت “بی نظیر”

وزیر امور خارجه جهانگردی ، فرناندو والدز ، اظهار داشت که “اسپانیا تقریباً سه دهه بدون وقفه بر روی سکوهای پرچم های آبی بوده است” و بر امنیتی که کشور ما به عنوان یک مقصد گردشگری ارائه می دهد ، تأکید کرد ، با سواحل و بنادر که کاملترین استانداردهای بین المللی کیفیت را دارند از نظر کیفیت آب و خدمات.

به گفته والدس ، اسپانیا هنوز هم است “شکست ناپذیر” در استانداردهای کیفیت علی رغم covid و بنابراین او گفت که تابستان سال آینده ، با 30 درصد اسپانیایی که قبلاً با دوز واکسن و 6 میلیون نفر با یک برنامه کامل واکسینه شده اند ، “ما می توانیم به وضوح و بدون شک به جهانیان بگوییم” سواحل ما با بالاترین کیفیت و بهترین آماده سازی هستند برای پذیرش گردشگران.

به نوبه خود ، پالاسیوس ، رئیس ADEAC-FEE ، تأکید کرد که نیاز به پریبریلاتورها در سواحل اسپانیا با پرچم آبی به 36 نفر از غواصان اجازه می دهند تا در سال 2020 دوباره زنده شوند. در 94 موردی که از آنها استفاده شده و تقریباً نقش 2700 امدادگر را تحت تأثیر قرار داده است 6000 نجات در همان دوره

برای پالاسیوس اینگونه است “اساسی” برای تشخیص کار پاسخ دهندگان اول وی را “رئیس سیستم اضطراری ساحل عمومی” می داند و به لطف وی تأکید کرد که فقط 5٪ مداخلات نیاز به انتقال بیمارستان دارد.

هوشیاری بیشتر در سواحل

وی همچنین تأکید کرد تلاش های شهرداری ها برای زیر نظر گرفتن سواحل خود در طی این یک سال همه گیر ، یا با اقدامات تکنولوژیکی یا با استخدام محافظ امنیتی برای تنظیم ابعاد ، اقداماتی که وی معتقد است به موقع باقی خواهد ماند.

طبق گفته Palacios ، ADEAC-FEE مجموعه ای از اقدامات مانند حذف دوش در سواحل، چرا هستند “از دست دادن آب غیر ضروری و منبع عفونت”، و اشاره كرد كه 40٪ با پرچم آبی توالت های عمومی را برداشته اند ، “اگرچه ما معتقدیم كه آنها باید در محیط باشند.”

علاوه بر این ، ج 54 درصد از سواحل آبی این شهر و 56 درصد از سواحل طبیعی از سطل های زباله در برابر شن ها محافظت می کنند در دسترسی های اصلی ، اقدامی برای مدیریت بهتر محیط زباله و جلوگیری از آلودگی احتمالی پیشنهاد شده است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *