امور خارجه هشدار داد که بدون توافق با لندن ، این مرز سخت انگلیس خواهد بود

[ad_1]
وزیر خارجه ، اتحادیه اروپا و همکاری آرانچا گونزالس لایا این سه شنبه هشدار داد که “بدون برنامه B” برای جبل الطارق. اگر تا 1 ژانویه با انگلیس توافق نشده باشد ، تبدیل خواهد شد “مرز خارجی اتحادیه اروپا”. وی اطمینان داد که در مصاحبه با RNE ، The “فقط Brexit سخت” پس از اجتناب از این وضعیت ، حتی در ایرلند شمالی.

بدون توافق ، الف کنترل کالاها و اشخاص ، به استثنای کارگران مرزی لایا روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که آنها به همین ترتیب ثبت نام کرده اند و سند خاصی دارند که به آنها امکان حرکت آزادانه را می دهد.

RNE Laya تضمین می کند که مادرید و لندن “ادعاهای برگشت ناپذیری” نسبت به حاکمیت جبل الطارق دارند ، اما مدافع “یافتن راه حل های عملی” برای جبل الطارقان و شهروندان کمپو جبل الطارق “پس از 300 سال”.


اسپانیا و انگلستان در تلاشند قبل از 1 ژانویه در مورد جبل الطارق به توافق برسند رویترز / جان نازکا

از این نظر ، وی بر لزوم جستجو اصرار ورزید “متناسب” با مانع اصلی: “صاف بودن مرز”. وی افزود ، برای یافتن این مناسب ، “خواست سیاسی” برای درخواست این “مرحله” لازم است.

لایا در پاسخ به این س whetherال که آیا اسپانیا دوست دارد به جای پلیس ملی ، بندر و فرودگاه توسط Frontex کنترل شود ، لایا از گفتن این مسئله موضوعی است که در حال بررسی است ، خودداری کرد. او خود را به اطمینان از اینکه “انبوهی از پاسخهای فنی روی میز است” و این که وقتی کسی آنها را علنی می کند ، محدود کرده است ، زیرا آنها تمایل واقعی به توافق ندارند.

به دروازه روزانه حدود 15000 کارگر و 200 کامیون از آنجا عبور می کنندبه گزارش Efe ، و برای منطقه ال کامپو دو جبل الطارق ، ارتباط با مستعمره نشان دهنده یک چهارم تولید ناخالص داخلی آن است و سالانه حدود 120 میلیون یورو کمک می کند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *