این بحران روند برنامه ریزی شده طلاق را کند می کند

[ad_1]
او مشاوره طلاق را افزایش دهید پس از شدیدترین دوره بازداشت رخ داده است ، افزایش قابل توجهی در تقسیم و طلاق به دلیل تأثیر بحران اقتصادی آزاد شده توسط همه گیری است که بسیاری از اسپانیایی ها را از قدم برداشتن منصرف کرده است برای رسم شدن انحلال ازدواج.

همانطور که توسط رصدخانه سوم حقوق خانواده ، این سه شنبه توسط انجمن وکلای خانواده اسپانیا (AEAFA) ارائه شد ، فقط 27٪ از وکلائی که عضو انجمن مذکور هستند ، در طی همه گیری ، افزایش اختلافات و طلاق ها را مشاهده کردند که پس از یک دوره طولانی زندگی مشترک اتفاق می افتد ، همانطور که هر ساله پس از کریسمس ، عید پاک و تابستان اتفاق می افتد. بجای، 73٪ از وکلای مورد بررسی رقمی معادل یا کمتر از دوره تعطیلات دریافت می کنند.

“افرادی که بیکار هستند ، ERTE یا تجارت خود را از دست داده اند نمی تواند همزمان از دو واحد خانوادگی پشتیبانی کند“، رئیس جمهور AEAFA ماریا دولورس لوزانو در بیانیه ای که به RTVE.es ارسال شد ، گفت.

او افزایش اختلافات و طلاق ها ثبت شده توسط شورای عمومی دادگستری (CGPJ) در سه ماهه سوم سال ، 16 درصد بیشتر از سال 2019 است، طبق گفته رصدخانه ، مربوط به از سرگیری دادگاه ها پس از تقریباً سه ماه از کار افتادن است ، نه با تکامل جدایی زناشویی.

تعداد مشاوره های طلاق پس از تعطیلی در اسپانیا در حال افزایش است

خواسته های بیشتر برای کاهش حمایت از فرزند

جایی که تغییرات قابل توجهی در آن یافت می شود درخواست اصلاحیه اقدامات برای کاهش حمایت از کودک طبق گفته 53٪ پاسخ دهندگان از والدین مطلقه.

کاهش چشمگیر درآمد پدران و مادران را مجبور به شکایت از قاضی برای کاهش کمک های مالی کرد. برای موفقیت ، مبتلایان باید اثبات کنند که تغییر شرایط مادی است و نه شرایط موقتی یا موقتی. به طور مشابه ، باید پیش بینی نشده و غیرقابل تحریک باشد یا طبق خواسته AEAFA توسط والدین به طور داوطلبانه جستجو می شود.

اختلاف والدین در هزینه ها در حال افزایش است

در نتیجه خراب شدن بودجه های خانواده ، وکلای خانواده نیز شاهد افزایش قابل توجهی در روند صلاحیت داوطلبانه برای اختلاف والدین در اعمال اختیارات والدین ماده 156 قانون مدنی.

این اختلافات مربوط به مواردی مانند تغییرات مدرسه ، فعالیت های فوق برنامه یا اقدامات بهداشتی غیر اجتماعی مانند ارتودنسی است که تأثیر اقتصادی آنها قابل توجه است.

“والدینی وجود دارند که اگرچه همان مشارکت در نگهداری را حفظ می کنند ، فرزندان خود را برای حضور در یک مدرسه دولتی یا هماهنگ پیشنهاد دهند به جای خصوصی ، زیرا او قادر به مواجهه با این پرداخت نیست. همین اتفاق در مورد فعالیتهای فوق برنامه نیز رخ می دهد که شامل هزینه های قابل توجهی می شود. ”

افزایش ادعاهای حضانت مشترک

III رصدخانه حقوق خانواده نیز افشا می کند رونق در برنامه های حضانت مشترک، همانطور که 40٪ از کارکنان AEAFA نشان داده اند.

“حبس به بسیاری از والدین اجازه داده است تا این مورد را بررسی کنند می تواند کار و مراقبت از کودک را متعادل کند، بیشتر به دلیل کار از راه دور است. مردم آموخته اند که سازماندهی کنند. در همان زمان ، آن دسته از والدینی که حضانت انحصاری داشتند ، فهمیدند که وقت داشتن برای خودشان چقدر مهم است ».

نقض ویزیت و بازداشت مشترک در هنگام زنگ خطر

سرانجام ، چاپ سوم این مطالعه نشان می دهد سطح بالایی از عدم انطباق با ویزیت ها در هنگام زنگ خطر، عمدتاً با تصمیم برخی از شوراهای قضایی ، كه توصیه می كنند هرگونه ملاقات و / یا حضانت مشترك را متوقف كنند ، افراد زیر سن قانونی را در شركت والدینی كه هنگام هشدار با آنها بودند ، ترغیب كنند.

“این شرایط بهانه ای شد تا برخی والدین نقض تعهدات خود کنند و مانع گذراندن وقت بچه ها با همسر سابقشان می شود“، بر رئیس AEAFA تأکید می کند.

از طرف دیگر ، در مناطق قضایی کجا سیستم های به اشتراک گذاری زمان و حالت های بازدید حفظ شد از تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات آخر هفته با اقامت شبانه ، میزان عدم انطباق کمتر بود یا بعداً می توان زمان بازدید را بازیابی کرد. 77٪ از وکلای مشاوره شده این را نشان می دهند.

رصدخانه حقوق خانواده با مطالعه ای از بیش از 2500 وکیل متخصص از AEAFA. این سومین ویرایش این گزارش است ، پس از مواردی که به تأخیر در حل طلاق در اسپانیا و عملکرد تیم های روانی اجتماعی اختصاص داده شده است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *