این خود انتصابی برای واکسیناسیون در مادرید نادرست است

[ad_1]
همانطور که در پیامی منتشر شد که در شبکه ها منتشر شد ، افراد بین 12 تا 37 سال نمی توانند درخواست انتصاب خود را برای واکسیناسیون در جامعه مادرید داشته باشند. این کلاهبرداری است. این سرویس در 7 ژوئیه برای 30 تا 35 درصد در سال باز می شود.

در 28 ژوئن ، آنتونیو زاپاترو ، وزیر بهداشت مادرید ، به روزنامه گفت مصاحبه برای Onda Cero: “ما از 5 ژوئیه واکسیناسیون را از 39 به پایین آغاز خواهیم کرد” (دقیقه 12:42). مشاور به این نکته اشاره کرد این اتفاق می افتد وقتی این روند با دهه 40 تا 49 سال پایان یابد، و این احتمال را ذکر کرد که “در شکافی که آزاد بماند ، از هر 28 یا 36 نفر می تواند واکسینه شود”. هدف این بود که “همه بین الان و سپتامبر” در برابر Covid-19 تلقیح شوند.

از این جملات ، پیام هایی مانند موارد زیر در سیستم عامل هایی مانند WhatsApp یا Twitter منتشر می شود: “سلام بر مردم! واکسیناسیون مهم از روز دوشنبه 5 ، انتصاب خودکار برای واکسیناسیون برای همه افراد از 12 تا 37 سال آزاد است. در صورتی که آنها علاقه ای داشته باشند یا بخواهند آن را منتقل کنند. ” این مطالب با دستورالعمل ها و پیوند به وب سایت رسمی بهداشت جامعه در مادرید همراه بود.

این کلاهبرداری است همانطور که در اطلاعیه توضیح داده شده است ، از روز دوشنبه 5 ژوئیه این گزینه برای افراد بین 12 تا 37 سال آزاد نیست. جامعه مادرید قبلاً آن را رد کرده است هم در توییتر و هم در تلگرام.

آنچه جامعه مادرید در تاریخ 2 ژوئیه در دیگری توضیح داد توییت کار این است چهارشنبه 7 ، انتصاب خودکار برای “بخش 30 تا 35 سال” را آغاز می کند. مقامات بهداشتی در مادرید می گویند که هدف “تأمین گروه های پنج تا پنج ساله در هفته” است. همانطور که توضیح می دهند ، تاکنون 700000 درخواست برای این انتصاب دریافت کرده اند. در زمان درخواست ما ، صفحه وب انجمن هنوز این اعلان را جمع آوری نکرده است.

حتماً برای بررسی ارتباطات م institutionsسسات و مراقب پیامهایی که واتس اپ به شدت ارسال می کند ، به منابع رسمی مراجعه کنید (این سیستم عامل با یک تیر دو نشان به شما هشدار می دهد). در این مقاله شما اطلاعاتی در مورد قرارهای واکسیناسیون در هر جامعه خودمختار دارید.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *