بازگشت به تجارت لیگ ، هدیه ای سمی برای ماتئو سالوینی

[ad_1]

وزیر توسعه اقتصادی جدید ایتالیا ، جیانکارلو جیورگتی ، یکی از اعضای این لیگ ، در سال 2018 اینجا است.

بدست آوردن بیشترین اکثریت ممکن برای اینکه او برده کسی نباشد: این هدف اصلی ماریو دراگی بود که در 3 فوریه بحث در مورد قانون اساسی دولت خود را آغاز کرد. در مدت بیش از یک هفته ، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا (ECB) شرط خود را با دریافت علاوه بر پشتیبانی از همه نیروهای چپ و بیشتر جنبش 5 ستاره ، انسجام دو راست اصلی برنده شد گروه های بال در پارلمان. ، Forza Italia (طرفدار برلوسکونی ، میانه رو راست) و لیگ (راست). فقط چند مخالف M5S و پست فاشیست های Fratelli d’Italia خارج از اکثریت باقی مانده اند.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید در ایتالیا ، تیمی رنگارنگ از دولت ماریو دراگی

در نتیجه ، لیگ و فورزا ایتالیا حضور چشمگیری (هر کدام سه نماینده) در دولت جدید پیدا کرده اند. اما در جایی که تصویر طرفداری از برلوسکونی کاملاً مطابق با تصویر جنبش است – مارا کارفانیا ، ماریاستلا گلمینی و رناتو برونتا به کاوالیر وفادار شناخته می شوند و هرگز سعی نکرده اند او را تحت الشعاع خود قرار دهند – اوضاع کمی پیچیده تر است. از ماتئو سالوینی.

آزمایش سالوینی

ماریو دراگی با سپردن سبد استراتژیک توسعه اقتصادی به جیانکارلو جیورگتی ، در حالی که پیامدهای انسجام لیگ را ترسیم می کند ، رهبر خود ماتئو سالوینی را در شرایط دشواری قرار می دهد. جیانکارلو جیورگتی ، نماینده مجلس ربع قرن ، یک حزب حزب بلامنازع است ، که در جامعه تجاری لومباردی بسیار محبوب است. و در ماه های اخیر ، او از رهبر لیگ دور شده است تا جایی که اکنون خط بسیار متفاوتی از خطوط شخصی خود را متمایز می کند ، بسیار متوسط ​​تر. چند روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، آیا وی نگفت اگر این حزب می خواهد قدرت را ادعا کند ، باید این کار را انجام دهد “با بایدن صحبت کن” در حالی که ماتئو سالوینی هنوز از تصمیم برای شکست دادن قهرمان خود دونالد ترامپ خودداری می کرد؟

همچنین بخوانید ایتالیا: ماریو دراگی رئیس هیئت مدیره را بر عهده می گیرد

حتی اگر او از زمان روی کار آمدن ماریو دراگی به دین و مذهب های طرفدار اروپا گرامی نداشته باشد ، ماتئو سالوینی به سختی می تواند تحریکات گذشته خود را برای لحظه ای فراموش کند. در همین زمان ، جورجیا ملونی ، رقیب راست افراطی وی ، که برای ادامه مخالفت انتخاب کرده است ، ممکن است کسانی را که از چرخش اتحادیه اروپا به اتحادیه اروپا ناامید شده اند ، اغوا کند. بین جناح “واقع گرایانه” ، تجسم شده توسط M. Giorgetti ، و رقابت Fratelli d’Italia de M گیر کرده استمن ملو در سمت راست ، ماتئو سالوینی در ماه های آینده کارهای زیادی برای حفظ موقعیت خود به عنوان یک چهره برجسته در سمت راست ایتالیا خواهد داشت.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *