بهداشت نظارت می کند که نسخه انگلیسی از اسپانیا کم ندارد

[ad_1]
وزارت بهداشت یازده نوع ویروس کرونا ویروس SARS-CoV-2 ، از جمله هند و کلمبیا را کنترل می کند ، که اولین موارد قبلاً در اسپانیا تأیید شده است و این موارد را کنترل می کند انگلیسی ها ، که هنوز غالب هستند ، برنگردید زیرا این می تواند به معنای گسترش به موارد خطرناک تر باشد.

آخرین به روزرسانی گزارش در مورد وضعیت اپیدمیولوژیک گزینه های مربوط به بهداشت عمومی در اسپانیا ، تأثیرگذارترین (یا VOC ، برای مخفف آن در انگلیسی “گزینه های نگرانی”) را مشخص می کندB.1.1.7 یا انگلیس ، آفریقای جنوبی (B.1.351) و برزیلی (P.1).

مرکز هماهنگی علائم و اورژانس های بهداشتی هشت مورد دیگر را نیز اضافه می کند هشت گزینه مورد علاقه دیگر (VOI) ، که تأثیر آنها ممکن است بر سلامت عمومی هنوز ناشناخته باشد ، اما “ترکیبی از جهش های موجود ، یا گسترش محلی آنها در مکان های خاص ، نظارت بر وضعیت اپیدمیولوژیک آنها را در این زمان توصیه می کند.”

این P.2 است (ریودوژانیرو) B.1.525 (نیجریه ای) B.1.429 (کالیفرنیایی) A.23.1 (اوگاندا) B.1.526 (نیویورک) B.1.1.7 با جهش E484K ؛ B.1.617 (هند) و B.1.621 (کلمبیا) ، که برای اولین بار وارد آن می شوید.

انتقال نسخه هندی به انگلستان توسط جامعه

بر هندبه یاد داشته باشید که بیشتر موارد یافت شده در کشورهای دیگر نیز وارداتی است و در انگلیس انتقال جامعه وجود دارد. جهش های L452R P618R و E484Q با فرار از ایمنی و با افزایش متوسط ​​انتقال سازگار هستند.

در ضمن از کلمبیایی جهشهای R346K ، E484K و N501Y را با آنها سازگار می کند افزایش حساسیت و فرار به یک پاسخ ایمنی به نسخه های قبلی

این گزارش توضیح می دهد که در ماه های اول سال جاری ، همه جوامع توسعه تدریجی نسخه انگلیسی را برای رسیدن به سطح فعلی ، که در آن پایدار است ، ثبت کردند. با حوادثی بین 70.4٪ و 98.5٪ بین سرزمین ها.

با این وجود ، علیرغم غلبه B.1.1.7 برای هفته ها ، “ادامه نظارت بر گسترش” آن مهم است تا زمانی که اطلاعات توالی نماینده – روش اندازه گیری فرکانس نوع – در همه جوامع در دسترس باشد ، “زیرا کاهش انتشار آن می تواند یک شاخص غیر مستقیم برای رشد دیگران باشد”.

اطلاعات فقط از نه جامعه ، سئوتا و ملیلا

از آنجا که برای تکمیل توالی به تکنیک های “بسیار زحمت کش” نیاز است ، از صفحات PCR خاص پیشاپیش استفاده می شود.

اما این سند هشدار می دهد که سیستم نظارت بر اسپانیا (SiViEs) فقط از 9 جامعه خودمختار و از سوتا و ملیلا اطلاعاتی دارد كه با آنها “ایجاد درصد نمایندگی در سطح ملی” هنوز امکان پذیر نیست از تیراژ هر یک از گزینه ها.

با این حال ، وی افزود ، تعداد موارد ترتیب یافته از هر نوع نوع در مقایسه با تعداد کل این نمونه ها و توسعه آنها “همچنان اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهند”.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *