بیش از 350،000 واکسن Pfizer برای توزیع به اسپانیا می رسد

[ad_1]
دولت اوایل این سه شنبه اعلام کرد ورود 369،525 دوز واکسن Pfizer به اسپانیا در برابر COVID-19 ، که به دلیل مشکل لجستیکی شرکت دارویی ، برای تأخیر در تحویل برنامه ریزی شده برای این دوشنبه متحمل شد.

مونكلوآ توضیح داد كه تحویل برنامه ریزی شده واكسن “قبلاً رسیده است یا در آستانه رسیدن است” به فرودگاههای اسپانیا مادرید ، بارسلونا ، ویتوریا، ابتدا و سپس به والنسیا و سویا.

پس از ورود و توزیع به هر جامعه خودمختار ، واکسن به توزیع می شود بگذارید واکسیناسیون این سه شنبه ادامه یابدبعد از تزریق اولین دوزها یکشنبه گذشته.

ارتش مسئول توزیع جزایر قناری ، جزایر بالئاریک ، سئوتا و ملیلا است

همانطور که دولت به یاد آورد و در آخر هفته اتفاق افتاد ، ارتش مسئول واکسن زدن در جزایر قناری ، جزایر بالئاریک ، سئوتا و ملیلا خواهد بود.

در جزایر قناری ، دوزها رسیده است فرودگاه های Gran Canaria و Tenerife North از طریق یک محموله مستقیم سازمان یافته توسط وزارت بهداشت

این شرکت اواخر روز یکشنبه با همان وزارت ارتباط برقرار کرد تحویل محموله واکسن به اسپانیا به مدت یک روز به تعویق افتاد “به دلیل مشکلی در روند بارگیری و حمل و نقل” با “تأخیر حمل و نقل” از کارخانه خود در پاورز (بلژیک) به هشت کشور اروپایی ، از جمله اسپانیا ، به خطر افتاد.

Pfizer به دلیل “مشکل کوچک لجستیکی” ، تحویل واکسن ها به اسپانیا را یک روز به تأخیر می اندازد

اولین 9،750 دوز واکسن از Pfizer / BioNtech – “اولین تحویل نمادین” محسوب می شود – شنبه گذشته پس از گذراندن شب در مقر گارد مدنی در لرما (بورگوس) به یک مرکز تدارکاتی در گوادالاخارا رسید. آنها همچنان به آنجا می رسند برای 12 هفته آینده هر دوشنبه واحدهای جدید استفاده کنید، از آنجا که حداکثر 50 امتیاز دیگر در اسپانیا اختصاص می یابد ، که به دلایل امنیتی فاش نمی شود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *