“تا پایان سال 2021 ، برق مانند سال 2018 پرداخت می شود” – RTVE.es

[ad_1]
نخست وزیر پدرو سانچز متعهد است در مصاحبه ای که امروز یکشنبه توسط این روزنامه منتشر شد کشوروقتی که 2021 اسپانیایی ها به پایان رسید ببینید که آنها هزینه برق را در سال 2018 پرداخت کرده اند.

دولت نگرانی های اجتماعی را بر عهده دارد. و ما در حال برنامه ریزی برای دستیابی به یک تعهد مشخص هستیم ، یعنی اینکه در پایان سال 2021 ، اسپانیایی ها به گذشته نگاه کنند و ببینند که مبلغی در قبض برق مشابه و مشابه پرداخت کرده اند. یکی که در سال 2018 پرداخت کرده است ، “او می گوید.

به گفته سانچز ، “این هدف و تعهد است: همه شهروندان با مصرف متوسط ​​در پایان سال 2021 مبلغی مشابه و مشابه آنچه در سال 2018 پرداخت کردند ، پرداخت کنند. منطقی با کاهش CPI “.

با توجه به تعرفه برق ، رئیس جمهور توضیح داد که “یکی توسعه قیمت عمده فروشی در بازار انرژی است و مورد دیگر قبض برق است. “

“ما رسید را ماهانه پرداخت می کنیمبه آنچه منطقی نیست این است که هر روز بحث را بالا ببریم ، زیرا ما هر روز هزینه برق نمی دهیم. به گفته سانچز ، آنچه دولت می تواند انجام دهد این است که توسعه این قیمت عمده را کاهش دهد.

“ابتدا ، با اصلاحات ساختاری ، با تعهد محکم به انرژی های تجدیدپذیرنه تنها به دلیل مشکلات ناشی از تغییرات آب و هوایی ، بلکه به دلیل ارزان تر بودن آن. “

مدیرعامل تأیید می کند که “بازارهای آینده برق در حال حاضر می گویند که اسپانیا به لطف انرژی های تجدیدپذیر در 2022 و 2023 قیمت های پایین تری نسبت به فرانسه و آلمان خواهد داشت.” و علاوه بر این ، وی می افزاید ، دولت مالیات بر ارزش افزوده را از 21 درصد به 10 درصد کاهش داده است و مالیات بر ارزش تولید برق 7 درصد (IVPEE) را معلق کرده است.

“این به نفع 28 میلیون مصرف کننده ، 2.8 میلیون شرکت است. این شامل تلاش برای کاهش درآمد دولت به میزان 1400 میلیون یورو است. این امر 12 درصد توسعه صورتحساب برق را کند می کند“.

حفاظت از آسیب پذیرترین کاربران

سانچز همچنین از جمله اقدامات انجام شده برای محافظت از آسیب پذیرترین مصرف کنندگان به “ممنوعیت قطع برق برای کسانی که نمی توانند پرداخت کنند یا با پاداش انرژی” استفاده می کند.

وی ادامه می دهد: “ما از 1.100.000 مصرف کننده محافظت می کنیم. علاوه بر این ، ما برنامه داریم که حداقل مصرف زندگی را در زمینه برق و انرژی تعیین کنیم.”

در این رابطه ، منابع اجرایی به RTVE گفتند که آنها در حال بررسی هستند گسترش پایگاه بهره مند از پاداش اجتماعی برق و ایجاد پاداش اجتماعی حرارتیبه به همین ترتیب ، تمدید پیش شرط های ممنوعیت کاهش منابع در نظر گرفته می شود.

سانچز توضیح می دهد ، به همین ترتیب ، دولت در این زمینه گام هایی برداشته است بررسی “مزایای فوق العاده برق” و ایجاد رقابت بیشتر در بخش برق.

در این مرحله ، او می گوید: “ما 650 میلیون یورو برداشت کردیم که به قبض برق بروند آنها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید. “

سانچز به طور مفصل توضیح داد که از صورتحساب برق کسر می کند “مجموعه ای از هزینه هایی که شهروندان امروز پرداخت می کنند و فردا ، پس از تأیید کنگره ، شرکت هایی که این انرژی ، انرژی هسته ای را تولید می کنند ، پرداخت خواهند کرد.” دولت هر کاری ممکن است انجام داده و خواهد داد. با برنامه بازیابی ، ما 1200 میلیون یورو برای مصرف خود اختصاص می دهیم. “

از این نظر ، منابع دولتی به RTVE گفتند که “لغو مالیات خورشید و ساده سازی پردازش مصرف خود به خانواده ها و شرکت ها اجازه داده است تا بیشتر و بیشتر قمار کنند تا بخشی از انرژی خود را تولید کنند.”

گام دیگری که برای کاهش قبض برق در حال انجام است با صندوق ملی پایداری سیستم های الکتریکی، در حال حذف برخی از هزینه های تنظیم شده از قبض برق – که اکنون به طور کامل توسط مصرف کنندگان پرداخت می شود – و انتقال آنها به شرکت های فروشنده انرژی ، مانند برق ، گاز و نفت است.

آینده دولت ائتلافی

با توجه به پیشنهاد United We Can برای راه اندازی یک شرکت دولتی ، رئیس جمهور اطمینان می دهد که این موضوع در برنامه ائتلاف “مورد بحث قرار گرفته و از دست رفته است”.

این بخشی از توافق ائتلاف نیستبه بنابراین ، دولت نسبت به این پیشنهاد احساس نگرانی نمی کند. “

سانچز در مورد اینکه آیا این بحران می تواند دولت ائتلافی را بشکند ، این را تأیید می کند 34 درصد از تعهدات امضا شده قبلاً انجام شده است و اینکه با دولت PSOE-Unidas Podemos “تا آخرین روز” ادامه خواهد یافت. “

ما به چیزهای بسیار مهمی دست می یابیم ، حداقل دستمزد را افزایش می دهیم ، قانونی در مورد اتانازی تصویب می کنیم ، افزونگی هایی را که در گذشته انجام شده است ، به عنوان مثال در زمینه اعتیاد یا تحصیل ، معکوس می کنیم. آنها این گذار بین کنشگری اجتماعی و سیاست نهادی را جذب می کنند. اما از نظر وفاداری ، در رای گیری مهم ، United Podemos همیشه در کنار دولت بوده است. این که دسی بل می تواند کمی پایین تر باشد؟ البته”.

با توجه به پرونده خوان کارلوس پادشاه ، او اطمینان می دهد که “به شهرت خوب اسپانیا کمک نمی کند” اگرچه باید واضح باشد که “هرگونه رفتاری ، هرگونه تحقیق که احتمالاً در این منطقه شناسایی می شود ، ترمز نخواهد داشت.”

سانچز در مورد محاصره از سرگیری قوه قضائیه گفت که حزب جمهوریخواه “برای هزار روز از قانون اساسی خارج است” و دولت قضات را “گروگان” گرفت زیرا شکست خود را در انتخابات 2019 نپذیرفت. “این غیر دموکراتیک است (…) PP همه چیز را به حق می سپارد: اسپانیا ، پرچم ، قانون اساسی باید آنطور که من می خواهم خوانده شود … قانون اساسی اسپانیا ربوده شده است. آنچه Vox انجام می دهد نگران کننده است ، اما PP چیست انجام این کار نگران کننده است “

در رابطه با کاتالونیا ، رئیس جمهور تأکید کرد که به دولت نیاز دارد “برای خروج از خود جذب در 15 سال گذشته”.

وی در مورد بازگشت خردسالان از سئوتا به مراکش گفت: “ما باید با حداکثر ضمانت برای خردسالانی که وارد شده اند اجازه این کار را بدهیم ، اما باید در نظر داشته باشیم که ما تعادل همزیستی در سئوتا را داریم که همیشه ظریف است. “.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *