توهین های الز به عنوان زندانیان مستقل: جزئی و برگشت پذیر

[ad_1]
کنسولگری وزیران آماده سازی برای تصویب این گنگ ها ، 9 حکمی را که در آن آمده است ، نهایی می کند“بخشش جزئی توسط اوریول جونکراس ، جوردی سانچز ، جوردی کوئیکسارت ، جوردی تورول ، ژوزپ رول ، کارم فورکادل ، دولورس باسا ، رائول روموا و خواکیم فورن ، محکوم کردن هر فریبنده و بودجه مناسب. بعد از ظهر بعد از ظهر میلادی ، کارمن کالوو ، معاون اول رئیس جمهور اسپانیا ، با دبیران و معاونان وزیر امور خارجه برای تجزیه و تحلیل اسناد دیدار کرد.

در لیسه فعالیت کنید

سانچز تصمیم خود را برای اظهارات به لیسو اعلام خواهد کرد ، و در روز 30 ام – یک پلیس رها شد – او تصمیم خود را در جلسه دادرسی به درخواست وی به کنگره توضیح می دهد. سوا ادعا می کند که دولت اسپانیا از این موضوع دفاع می کند آنها برای بازگرداندن “convivència a Catalunya”.

زندانیان می توانند پس از امضای احکام دولت اسپانیا توسط پادشاه فیلیپه ششم ، که به نظر می رسد در ایالت رسمی بوتلتی (BOE) و دیوان عالی دادگستری منتشر شده است ، ندامتگاه ها را ترک کنند ، زیرا این روند برای همه محکومان چندین ساعت طول می کشد. تخصیص.

سانچز به “کنکوردیا” فکر می کند ، نه “انتقام”

سانچز سه نفر داشت که اعلام کردند او تصمیم را می پذیرد فکر کردن در مورد ارزشهای “کنکوردیا” و نه “انتقام”. در نامه ای از اوریول جونکراس در 7 ماه مه اظهار داشت که راه یک طرفه “غیرممکن” نیست و زمینه را هموار و انتقاداتی را برانگیخته است.

L’acord در بالا ، سپس سانچز چسبندگی ایجاد کرد. نخست بارون های منتقد PSOE را لرزاند ، که در نهایت توهین ها را با راه حل تأیید می کنند. از انجمن صنفی کارفرمایان و کلیسای کاتالان و سرانجام رئیس جمهور مدیر عامل آنتونیو گارامندی ، آنها “اگر در جهت عادی سازی وضعیت” کار کنند ، سود خواهند برد.

همانطور که موثر است ، با تأیید اینکه شاه این احکام را در ذهن داشت ، آنها قبل از ایالت رسمی Butlletí (BOE) ظاهر شده اند و دادگاه مجازات ، دیوان عالی کشور می گوید ، دستورالعمل های حکومتی را برای انقضاiry حکم اعمال کرده است.

انحرافات جزئی و برگشت پذیر

یک احتمال این است که توهین آلت تناسلی مرد را از جرم اغتشاش حذف کند اگر دادگاه عالی 9 مورد از 12 jutjats pel procés را محکوم کند. سون اوریول جونکراس ، جوردی تورول ، رائول روموا ، دولورس باسا ، کارمه فورکادل ، خواکیم فورن ، خوزپ رول ، جوردی سانچز و جوردی کوئیکسارت.

اگر در اینجا اهدا شود supòsit هنگام سوenses استفاده از اعتبارات ، جرائم آلت تناسلی مرد را تغییر نمی دهد، بنابراین سوپرم هورا در آلت تناسلی مرد را دوباره محاسبه می کند برای اوریول جونکراس ، جوردی تورول ، رائول روموا و دولورس باسا (تنها کسانی که به این جرم محکوم شده اند) که می توانند از زندان خارج شوند زیرا آنها قسمت متناسب را انجام داده اند.

همه آنها دارند محکوم به ناتوانی ، دست نخورده نگه داشتنبه طوری که آنها نمی توانند خریدهای عمومی را انجام دهند.

آنها توهین خواهند کرد جزئی و برگشت پذیر. تا حدی پرسیدن فقط مجازات زندان را ببخشید این هنوز برای تکمیل باقی مانده است ، اما رد صلاحیت به دلیل حقوق عمومی همچنان ادامه خواهد داشت. من باله را می چرخانم اگر قرار است دوباره مرتکب جرمی شود penat entre tres i cin anys de press، لغو خواهد شد.

به آنها نگویید شیپور کیست

الس توهین کرد رهبران فرآیند ، که یک شیپور یک غریبه است ، تأثیر نمی گذارند؛ کارلس پوجدمون ، تونی کمین ، کلارا پونساتی ، لوئیز پوئگ ، مارتا روویرا و آنا گابریل ، زیرا وی متهم به عصیان نیست.

L’executiu de Sánchez این را حفظ می کند اصلاح قانون جزا را برای انطباق با جنایات شورشی و استانداردهای اروپا ترویج خواهد کرد، بنابراین در عمل ممکن است آلت تناسلی مرد را پیشنهاد کند و از این کار در صورت بازگشت از درآمد seu در زندان جلوگیری می شود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *