جنایت جنسیتی ادعا شده در Sant Vicenç de Castellet

[ad_1]
Mossos d’Esquadra تحقیق a جنایت جنسی ادعا شده پس از پیدا کردن در شهر Sant Vicenç de Castellet (بارسلونا) جسد یک زن سوخته ، و مردی که ادعا می شد خودکشی کرده است. اجساد توسط مقامات در محلی قرار داده شد که آنها نیز آنجا بودند دختری حدود دو ساله بود، که توسط خدمات بهداشتی کمک می شود.

ماموران کمی بعد از سه صبح امروز جمعه دریافت کردند هشدار آتش سوزی در منطقه ای بوته ای در این شهر بارسلونا. با ورود به محل ، آنها جسد یک مرد و یک خردسال را در داخل خودرو زنده دیدند و کمی بعد ، نیروهای پلیس جسد سوخته این زن را در چند متری خودرو پیدا کردند.

اگرچه همه فرضیه ها باز است ، دولت به یک مورد ادعایی اشاره می کند خشونت جنسیتی.

این فرد زیر سن توسط خدمات درمانی تحت درمان قرار گرفت

هنگامی که اعضای خدمات فوریت های پزشکی (SEM) وارد شدند ، آنها مجوز گرفتند مرگ راننده، که به گفته منابع مشورت شده با کمربند ایمنی خودرو می توانست خودکشی کند. جسد این زن که کاملاً سوخته بود ، هنوز مشخص نشده است.

نیروهای SEM نیز کمک کردند حداقل، که دارای برخی زخم ها و سوختگی ها بوده است و در حال حاضر مسئول اداره کل مراقبت از کودکان (DGAIA) ژنرالیتت است تا زمانی که او یافت شود اگر یکی از اعضای خانواده او بتواند از او مراقبت کند. به گفته منابع پلیس ، جان این فرد خردسال در خطر نیست.

قربانی به همسرش سوءاستفاده لفظی گزارش داد

دادگاه عالی کاتالونیا (TSJC) فاش کرد که در دادگاه در مورد شکایت خشونت علیه زنان در تراسا (بارسلونا) ، محل زندگی این زوج ، در نتیجه شکایت خشونت لفظی توسط این زن در ماه آوریل وجود داشته است.

به گفته TSJC ، این رویه قبلاً روند اکتبر آینده را نشان داده است ، همچنین اعلام کرد که همان دادگاه برای خشونت علیه زن از Terrassa ، روند مدنی طلاق این زوج را نیز پردازش کرده است.

دپارتمان تحقیقات جنایی (DIC) منطقه پلیس مرکزی ماسوس تحقیقاتی را برای روشن شدن شرایط هر دو مرگ آغاز کرده است.

این پرونده در حال حاضر در دادگاه تحقیق در دست بررسی است دریافت اطلاعات پلیس یا گزارش پزشکی قانونی که امکان شناسایی پزشکی قانونی این دو متوفی را می دهد.

در صورت تایید موارد جدید خشونت جنسیتی ، تعداد زنان کشته شده در سال 2021 به 29 نفر افزایش می یابد.

016 به همه قربانیان خشونت جنسیتی خدمت می کند 24 ساعت شبانه روز و به 52 زبان مختلف و همچنین ایمیل [email protected]. همچنین از طریق واتساپ به شماره 600000016 توجه می شود و خردسالان می توانند با شماره تلفن 900 20 20 10 بنیاد ANAR تماس بگیرند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *