جوانا ریواس دادستانی و قاضی با بخشش مخالفت می کنند

[ad_1]
دادستان و رئیس دادگاه کیفری 1 در گرانادا موارد آنها را نشان داد مخالفت با بخشش به جوانا ریواس، همسر ماراتسنا توسط دیوان عالی کشور به دو سال و نیم حبس محکوم شد برای ربودن فرزندان خردسال خود و تأکید بر عدم توبه آنها ، اطمینان حاصل شود که او مرتکب اعمالی شد که دوباره برای آن محاکمه شده بود.

در اتومبیلی که RTVE به آن دسترسی داشت ، رئیس دادگاه کیفری 1 در گرانادا ، مانوئل پنیار، معتقد است که “هیچ دلیل استثنایی وجود ندارد” که بخشودگی جوانا ریواس را توجیه کند و تأیید کند که محکوم علیه ، که در 11 ژوئن وارد زندان شد ، “توبه نکرد” همچنین “علائم استعداد دوباره ادغام” را نشان نداد.

در این گزارش ، قاضی تأیید کرد که خوآنا ریواس “شهامت” را برای پیروی از قوانینی که به نظر وی “یک قانون اساسی قانون” است ، قبول نکرد ، بنابراین مستلزم “اجرای مجازات در انضباط شدید کیفری” است.

پینیار همچنین رد کرد که “رفتار مجرمانه” ریواس “ناشی از تمایل به محافظت از فرزندانش در برابر پدری خشن” بوده است ، زیرا هیچ محکومیتی علیه شوهر سابق وی ، ایتالیایی وجود نداشته است. فرانچسکو آرکوری، از او حمایت کنید. به همین دلیل قاضی معتقد است این معیار که وی برای محافظت از فرزندان خود مرتکب جرم شده است “نادرست و غیرواقعی” است و بنابراین “نباید برای بخشش در نظر گرفته شود”.

این خودرو برای تمایز با ریواس این موضوع را تأیید می کند برابری را نقض می کند و پیشنهاد می کند “حمله پیشانی به عملکرد پیشگیرانه” از جمله

رئیس دادگستری با تأکید بر اینکه “تنها مطلوب داده “برای Rivas این است مسئولیت مدنی “تحمیل شده به طور کامل” به او تحمیل شد.

جوانا ریواس به دلیل خیانت نکردن به فرزندانش برای اجرای حکم به زندان می رود

“شورش فرانک”

دادستانی گرانادا نیز از آن زمان با بخشودگی مخالفت کرده است Rivas “عمدا” قوانین فعلی را نقض خواهد کرد، اکنون ادعای “توبه ادعایی” کنید و همزمان “از پشت بام ها اعلام کنید که دوباره این کار را خواهم کرد.”

در نامه ای به تاریخ 30 ژوئن ، وزارت دولتی در فصل مقدماتی هشدار داد که درخواست مجازات “باید مستقیماً رد شود” همانطور که دفاعیات متهم آن را در مورد حكمی درخواست كرد كه در آن زمان هنوز “قابل تجدیدنظر بود و هنوز امضا نشده”.

به این معنی ، درخواست بخشودگی از 21 مارس 2019 تا تصمیم دیوان عالی کشور از 26 آوریل 2021 است.بنابراین دادستان به عنوان “تنها توضیح ممکن” اظهار داشت که این درخواست “برای هر مورد” ارائه شده است. همچنین درک “این که ریواس بخواهد عفو بخواهد” برای وزارتخانه “دشوار است” با حکمی که بخشودگی او درخواست شده مغایرت آشکار دارد “و بنابراین” اختلاف نظر مطلق با واقعیت هایی که مجازات شده است “را بیان می کند.

در جلسات توجیهی افزود ، استدلالهای وی “معمولاً بیشتر از یک فرجام خواهی یا حادثه رویه ای” علیه این حکم به نظر می رسد. دادستان تأكيد كرد كه اين حكم نتيجه يك “سفر طولاني” است كه “نشان مي دهد” ريواس “راي دادگاه در مورد حضانت مشترك را نمي پذيرد و” با انتقال م effectiveثر خردسالان مخالفت مي كند و درگير شورش علني است. “

“و هنگامی که او مجبور شد مسئولیت کیفری برای آنچه اتفاق افتاده است ، پس از نقض عمدی قوانین داخلی ما و تمسخر تعهدات بین المللی امضا شده توسط اسپانیا ، او به عنوان یک مادر بدسرپرست آسیب دیده عذرخواهی کرد یا وانمود کرد که درد دارد ، همراه با آشفتگی رسانه ای“، کیفرخواست ارسال شده به دادگاه کیفری 1 در گرانادا ، که در ابتدا این مادر ماراسنا را محکوم کرد ، اضافه می کند.

در این زمینه ، دادستانی هشدار داد که “برای توجیه ادعای توبه و اعتراف به واقعیت در حالی که سرقت احکام صادر شده توسط دادگاه کیفری 1 در گرانادا در جریان است ناسازگاری وقتی کاملاً پوچ نباشد “.

بنابراین ، وزارت ادار عمومی اظهار داشت که این پرونده “انگیزه های ادعایی برای عدالت ، انصاف و سودمندی عمومی منجر به کاهش “ برای دسترسی به این معیار فضل.

علاوه بر این ، آن به محتوای گزارش رفتار فردی در پرونده اشاره دارد و “ناپدید شدن کامل و تسلیم نهایی در اوایل سال 2016 درباره تعیین مسئولیت های زیادی را به فرانچسکو آرکوری” ، شریک سابق ریواس و پدر یک خردسال که او را به بدرفتاری متهم می کند.

دادگاه عالی گزارش نهایی را صادر می کند

گزارش بخشش نهایی درخواست شده توسط Rivas مربوط می شود دادگاه عالی – که وظیفه واگذاری سمت وی ​​به وزارت دادگستری را بر عهده خواهد داشت– زیرا این مرجع محکومیت است ، زیرا پس از صدور حکم اولیه ، فرجام خواهی وی را تأیید و با صدور قطعنامه جدیدی ، مجازات را به دو سال و نیم حبس کاهش داده است.

علاوه بر درخواستی که ژوانا ریواس در سطح خصوصی انجام داد ، گروه پارلمانی از United We Can اعلام کرده است که یک دادخواست بخشودگی را ثبت خواهد کرد در حالی که این زن به دلیل محافظت از خود و فرزندانش “ناعادلانه” محکوم و زندانی شده است.

معاون En Comú Podem آینا ویدال روزها پیش تأیید کرد که آنها از این درخواست حمایت می کنند زیرا پرونده او “اعتراض واقعی” محبوب است و ریواس را “قربانی بخشی از دادگستری توصیف كرد كه خود را نافرمانی برخی از اصول دموكراتیك كشورمان می داند.”

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *