خبرنگاری که 10 سال بعد از زلزله لورکا جان سالم به در برد

[ad_1]
یازدهم ماه مه دهمین سالگرد زلزله لورکا است 9 نفر کشته و بیش از 300 نفر زخمی شدند… آنها با عملی به یاد می آورند که در آن 9 کودک 9 شمع به یاد آن مرحوم قرار داده اند.

پس از زلزله در لورکا ، 1800 خانه تخریب شد. تقریباً همه از ابتدا روی زمین که بود منطقه La Vinha در شهر. در آن روز غم انگیز ، ساختمانی وجود داشت که به یک نماد تبدیل شد ، برج ناقوس کلیسا در سن دیگو. تصاویر سقوط این آرم که از قبل تاریخ کشورمان است ، مستقیماً از دوربینهای اسپانیا گرفته شده است ، که با وقوع همه چیز پخش شد … گزارشگری که آن را در اول شخص تجربه کرد ، نامیده می شود خولیو مونوز و 10 سال پس از سقوط ، او به فهرست اسپانیا بازگشت تا در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کند و اعتراف کرد که مدت طولانی را “مایل به دیدن این تصاویر” نبوده است.

España Directo – این چیزی است که ما به شما می گوییم

وی بدون دفاع از شخص دفاع مدنی تشکر کرد: “مطمئناً اکنون نمی خواهیم عقب بکشیم”

پس از این حادثه ، او چندین بار به لورکا بازگشت. ارتباطی که شما را با شهر مورسیان متحد می کند جدایی ناپذیر است … البته ، از زمانی که او رفت ، او می خواست یک شخص خاص را ببیند: “از زمانی که من رفتم ، من خوشحال شدم که افسر دفاع مدنی را دیدم که کسی بود که اجازه داد ما به جایی که نقطه مستقیم را انتخاب کردیم برویم و این احتمالا اگر من آن را کمی جلوتر قرار می دادم ، مطمئناً اکنون عقب نمی کشیدیم. “

ما باید صحبت کنیم. “خولیو مونوز به سختی از زلزله لورکا نجات یافت

تا به امروز ، جولیان وقتی به یاد می آورد چه اتفاقی افتاده است همچنان هیجان زده می شود: “از یک طرف ، از نظر حرفه ای هیجان انگیز بود ، اما از سوی دیگر ، یک درام واقعی بود … خوب ، روزنامه نگار همیشه در مورد آن ادامه می دهد ، اما از سوی دیگر “او گفت که شما درام مردم را دیدید و موهای من هنوز بلند است”.

ساعت در ساعت 18:47 متوقف شد و سقوط آغاز شد

انرژی آزاد شده بسیار متمرکز و فقط در یک جهت بود. برای درک آن ، بیایید 10 سال به عقب برگردیم: در 11 مه 2011 ساعت دقیقاً در ساعت 18.47 متوقف شد … این لحظه ای بود که زمین لرزه زمین را در لورکا لرزاند و باعث وحشت همسایگان شد … زمین لرزه در سراسر احساس می شود این شهرستان و استانهای مجاور 9 مرگ داشته است. عواقب آن از دید پرنده به وضوح قابل مشاهده است. فقط چند ثانیه طول کشید ، اما زمین لرزه 24000 خانه ، 800 مغازه و 75 بنای یادبود را تحت تأثیر قرار داد.

علت زمین لرزه چیست؟

این به طور خاص یک گسل واقع در جنوب شرقی شبه جزیره بود. Fala de Alhama که 100 کیلومتر امتداد دارد و یکی از فعال ترین ها در اسپانیا است. در 5 سال گذشته ، مورسیا 12 زلزله به دلیل این خرابی متحمل شده است.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *