خزه های همراه پوچدمون از طریق اروپا تبرئه شدند

[ad_1]
دادگاه ملی با توجه به اینکه واقعیت ها جرم پنهانی نبود ، دو موزه همراه رئیس جمهور سابق کاتالان را هنگام دستگیری کارلس پوژدمون رئیس جمهور کاتالون در سال 2018 تبرئه کرد ، اگرچه آنها دریافتند که آنها به رهبر استقلال کمک کردند تا در مورد آن یک دستورالعمل سنگین بداند برای یورو در علت “فرایندها”.

رئیس دادگاه کیفری مرکزی ، خوزه مانوئل فرناندز-پریتو ، در حکم خود توضیح داد که ثابت شده است که با استفاده از آخر هفته ، آنها پوچدمونت را در استکهلم برگرفتند و آنها از طریق چندین کشور در اروپا با او سفر کردند تا زمان دستگیری در 25 مارس 2018.

دو موسو که هنگام دستگیری رئیس جمهور پیشین کاتالونیا در سفر بودند ، در دادگاه در دادگاه عالی ملی از آنها دفاع کردند که مطمئن شدند اقدامات آنها قانونی است ، زیرا ماموریت آنها انتقال او از استکهلم به بروکسل بود ” تسلیم شدن »به دادستانی بلژیک و آنها این کار را به عنوان یک اسکورت معمولی انجام دادند ، نه به عنوان اسکورت.

قاضی معتقد است که آنها می خواستند به او کمک کنند “به بلژیک برگردد”

قاضی این را توضیح می دهد محققان متوجه شدند که کارلس پوژدمون در حال تحقیق در اسپانیا است به دلیل مشارکت وی در وقایع آغازین در جریان جنایت شورش و اینکه بازپرس اسپانیایی مسئول تحقیقات برای دستگیری و استرداد وی دستور بازداشت و استرداد اروپا را صادر کرده است.

به گفته قاضی ، هدف متهمان “کمک به کارلس پوژدمون برای بازگشت به بلژیک و از شناسایی آنها در جایی که می توانند نظم اروپا را اجرا کنند ، خودداری کنید بازداشت “.

با این حال ، هنگام تجزیه و تحلیل پرونده ، نتیجه می گیرد محکومیت آنها فقط در صورتی است که بخواهند رویدادهایی را که به عنوان شورش طبقه بندی شده اند پنهان کنند و اینکه مجری در استفاده از سو public استفاده از مناصب عمومی اقدام کرده است ، الزامات معتقد نیستند که این در مورد فعلی توافق شده است.

از این نظر ، قاضی یادآوری می کند که سرانجام حقایق قضاوت شده در علت “محاکمات” توسط دیوان عالی کشور به عنوان یک جرم علیه قیام طبقه بندی شد ، نه یک شورش.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *