دادگستری گالیسی استفاده از گواهی COVID برای دسترسی به میله ها را حذف کرده است

[ad_1]
دادگاه عالی گالیسیا ترک کرد فاقد اعتبار است الزام به استفاده از گواهی کووید برای دسترسی به مهمان نوازی و زندگی شبانه در شهرداری هایی که بیشترین میزان ابتلا به ویروس کرونا را در جامعه گالیسیا دارند.

در دو دستور صادر شده در این پنجشنبه ، قضات دادگاه توضیح دادند که Xunta فقط TSXG را ارسال کرده است تا فرمان 21 ژوئیه را برای تصویب ارسال کند ، که شامل اقدامات پیشگیرانه در برابر ویروس ، از جمله محدودیت در جلسات ، اما نه دستور 22 ژوئیه ، که شامل الزامات ارائه است ، است. گواهی COVID در صنعت هتلداری و رستوران.

بنابراین عدالت مشکل را حل کرد منابع ارائه شده توسط انجمن Liberum و موسسات هتل و زندگی شبانه در سانتیاگو د کامپوستلا.

“ما خوشحالیم که تصمیم دادگاه عالی گالیسیا را دریافت کردیم. این یک ضرر مالی برای ما بود. “، توسط انجمن Liberum به TVE هدف گذاری شده است.

تصمیم منتشر نشده

تصمیمی که امروز پنجشنبه گرفته شد نشان دهنده یک است بی سابقه است ، زیرا این اولین موردی است که در آن دادگاه عالی گالیسیا اقدام ضد ویروس را لغو کرد توسط اجرایی منطقه ایجاد شده است. در واقع ، فیو اخیراً پس از دفاع از اجلاس روسای جمهور سالامانکا ، تجزیه و تحلیل استفاده از این مسیر برای کل کشور ، اطمینان داد که هیچ تردیدی قانونی در مورد این الزام گواهی دسترسی به مهمان نوازی در گالیسیا وجود ندارد.

وی در مصاحبه با Europa Press گفت: “ما با خدمات مشاوره Xuridic مشورت کرده ایم و درک می کنیم که قانون بهداشت عمومی و علاوه بر این ، قانون همه گیر گالیسیا به ما اجازه می دهد این تصمیم را بدون حمایت قضایی قبلی بگیریم.”

در واقع ، رهبران Xunta بارها استدلال کرده اند که این “تنها” راهی است که محلی ها در زمینه فراوانی بالای COVID-19 ، در موج پنجم همه گیری ، باز می مانند. دولت گالیسی هنوز تصمیم نگرفته است که جمعه بعد از خودروها چه اقداماتی انجام خواهد داد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *