دب هالند ، اولین هندی که به عنوان وزیر در ایالات متحده خدمت کرد

[ad_1]

دب هالند قبلاً تاریخ سازی کرده است و در سال 2018 یکی از اولین دو زن هندی انتخاب شده به کنگره شد.

این به دو دلیل نامزد تاریخ است. دب هالند روز دوشنبه 15 مارس از سنای آمریکا چراغ سبز برای ورود به دفتر جو بایدن دریافت کرد. قبل از او ، هیچ آمریکایی ، چه رسد به یک زن ، به پست وزیر در واشنگتن پیوسته بود.

وی در سن 60 سالگی با 51 رأی موافق در برابر 40 رأی به عنوان وزیر کشور تأیید شد. این اداره متولی صدور مجوز برای بهره برداری از منابع طبیعی زیر خاک (مواد معدنی ، نفت و گاز طبیعی) و مدیریت اراضی عمومی (حدود یک پنجم سطح کشور) مانند پارک های ملی است. در این سمت وی ​​هشتمین شخص در مقام جانشینی رئیس جمهور ایالات متحده است.

همچنین بخوانید: جو بایدن تیم آب و هوایی خود را معرفی می کند و نخست وزیر هند را منصوب می کند

فصل جدید دفتر امور هند

بخش وی بر آژانس هایی مانند سازمان زمین شناسی ایالات متحده و دفتر امور هند (BIA) نظارت دارد. این دولت رابطه را با 574 قبیله توسط دولت فدرال شناخته شده است ، که نماینده 1.9 میلیون بومی آلاسکا و بومی است. این انتصاب فصل جدیدی را در تاریخ آژانس گشوده است ، که زمانی تلاش می کرد هویت فرهنگی هندیانی را که از رزرواسیون خارج شده بودند تا مناطق وسیعی از کشور را به روی مهاجران باز کند ، پاک کند.

دب هالند از قبیله لاگونا پوئبلو در نیومکزیکو است و اجداد وی را می شناسند مطابق مطبوعات آمریکایی ، سی و پنج نسل. او قبلاً با تبدیل شدن به یکی از اولین دو زن هندی منتخب در کنگره ، در جریان انتخابات میان دوره ای 2018 تاریخ خود را ثبت کرده بود.

او که مادری تنها بود ، در جوانی بر اعتیاد به الکل غلبه کرد و مجبور شد برای مدتی به تمبرهای غذایی دولتی متوسل شود. روز بعد از اعلام جو بایدن در انتصاب خود در 17 دسامبر سال 2020 ، او در توییتر نوشت:

“صدایی مانند من هرگز در دفتر یا در راس وزارت کشور حضور نداشته است. بزرگ شدن در خانه مادرم در یک کبوتر باعث وحشی شدن من شد. من برای همه ما ، برای سیاره مان و برای محافظت از همه سرزمین هایمان سخت خواهم بود. این برای من یک افتخار است و من آماده خدمت هستم. “

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید “قبل از دب هالند ، هیچ آمریکایی به سمت وزیر در ایالات متحده پیوسته بود.”

“انعکاس غنای و تنوع این کشور”

“تأیید Mمن هالند گامی عظیم به سوی دولتی است که تمام ثروت و تنوع این کشور را منعکس می کند زیرا هندی ها مدت طولانی مورد غفلت واقع شده اند. “چاک شومر ، رهبر اکثریت دموکراتیک سنا ، قبل از رای گیری گفت. “با قرار دادن ممن هالند ، رئیس وزارت امور داخله ، در حال بازیابی پیشخوان های روابط دولت فدرال و بومی ها برای بازیابی مجدد همکاری ، احترام متقابل و اعتماد است. “، او اضافه کرد.

طومار حدود 120 نماینده قبیله که جو بایدن را به این کار دعوت کردند ، از نامزدی وی حمایت شد. “برای نشان دادن داستان” با انتخاب آن. “من فکر می کنم زمان دنیای ما است نه تنها کشور ما بلکه کل جهان شروع به گوش دادن به مردم بومی درباره تغییرات آب و هوا و محیط زیست کنید “، وقتی نامش برای آن موقعیت شروع به انتخاب کرد ، آن را آزاد کرد.

به تدریج ، به نفع دوره جدید سبز است

ترقی خواه – او از الیزابت وارن حمایت کرد در انتخابات مقدماتی دموکراتیک – او موقعیتی را برای خود به دست آورد معامله جدید سبز و در برابر روغن شیل و شکستن هیدرولیک ، شکستن.

سایت سوخت فسیلی اساس دو روز استماع برای تأیید آن بود. ممن توسط هالند مورد پرسش قرار گرفت سناتورهای جمهوری خواه مانند بیل کسیدی (لوئیزیانا) ، جان باراسو (وایومینگ) ، جان هاون (داکوتای شمالی) ، استیو دانس (مونتانا) ، که از کشورهایی می آیند که اقتصاد آنها به تولید نفت ، گاز و زغال سنگ بستگی دارد ، اغلب در سرزمین های فدرال که از این پس عهده دار شدن.

وی برای کسب چهار رای در میان جمهوری خواهان ، مجبور شد مخالفت خود را با تولید سوخت های فسیلی تضعیف کند و گفت که مسئولیت های وزیر کشور با وظایف یکی از اعضای مجلس نمایندگان متفاوت است.

قبل از دب هالند ، فقط یک بومی آمریکایی دیگر عضو دولت ایالات متحده بود: چارلز كورتیس ، معاون رئیس جمهور هربرت هوور ، بین سالهای 1929 و 1933، دوست داشت به یاد بیاورد که او … “هشتمین کاو هند و 100٪ جمهوری خواه”.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید میانه روها: دب هالند ، نامزدی از طرف بومیان آمریکا[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *