درخواست آزادی Gisline Maxwell در دادگاه تجدیدنظر رد شد

[ad_1]

وثیقه ای برای جیزلین ماکسول ، 59 ساله: دادگاه تجدیدنظر فدرال ایالات متحده در روز سه شنبه ، 27 آوریل ، درخواست تجدیدنظر وکیلی علیه همکار سابق جفری اپستین را رد کرد ، که ادعا می کند شرایط بازداشت وی به همین ترتیب “وحشتناک” که او نمی تواند به درستی برای روند خود آماده شود.

در یک حکم کوتاه ، سه قاضی دادگاه تجدید نظر ادامه بازداشت این شخصیت سابق را در جت تأیید کردند ، که از ژوئیه سال 2020 در نیویورک بسته شده است. وی به اتهام جذب دختران خردسال با هزینه اواخر متهم شده است سرمایه دار اپستین ، که از آنها بهره برداری جنسی کرد.

همچنین بخوانید قاچاق خردسالان: گیسلین مکسول به اتهامات جدیدی در نیویورک متهم شده است

یکی از وکلای ممن روز دوشنبه ، ماکسول استدلال کرد که این مورد است “بدون دلیل بازداشت شد”، به طور مداوم توسط نگهبانان دنبال می شود و به دلیل لامپ هایی که هر پانزده دقیقه به سمت او می خوابند ، قادر به خوابیدن نیستند – که این امر مانع از بررسی میلیون ها صفحه اسناد جمع شده برای دادگاه خود شد ، که قرار است در تابستان امسال برگزار شود.

“خطر بالای نشت”

وکیل وی ، دیوید مارکوس ، ادعا می کند که دختر غول رسانه ای سابق انگلیس ، رابرت ماکسول ، برای رد هرگونه خطر خودکشی به این روش رفتار شده است ، اگرچه “او خودکشی نمی کند”. به گفته وی ، خدمات زندان بسیار محتاطانه پس از مرگ در زندان جفری اپستین ، که در آگوست 2019 در سلول وی در منهتن به دار آویخته شده بود ، بسیار محتاطانه عمل می کند. تحقیقات به خودکشی و چندین عملکرد نامناسب در زندان ختم شد.

همچنین بررسی را بخوانید: جفری اپستین ، مسیر یک درنده جنسی

اما قضات تجدیدنظر به نفع دادستان ، که همیشه از آزادی متهم ، دارنده سه گذرنامه – آمریکایی ، انگلیسی و فرانسوی – که به گفته آنها “خطر بالای نشت”.

برای کاهش مشکلات خواب Mمن ماکسول ، دادگاه تجدیدنظر به سادگی از دفاع دعوت کرد تا موضوع را پیش قاضی فدرال در نیویورک مسئول پرونده ، آلیسون ناتان قرار دهد.

این چهارمین بار از زمان دستگیری وی است که گیزلین مکسول و وکلای وی بدون توافق برای آزادی وی با قرار وثیقه تا زمان رسیدگی به دادگاه درخواست کردند. دومی برای 12 ژوئیه تعیین شد ، اما دفاعیات خواستار به تعویق انداختن شد و قاضی هنوز رأی نداده است.

ممن ماکسول باید در جلسه دادرسی به شش اتهام پاسخ دهد ، به ویژه در مورد قاچاق افراد زیر سن قانونی و تحریک فحشا بین سال های 1994 و 2004. وی در صورت محکومیت به حبس ابد محکوم می شود.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید جیسلین مکسول ، وارث ثروتمند به “بهترین دوست” تبدیل شد و ادعا شد که جذب میلیاردر کودک آزاری جفری اپستین

مقالات اصلی ما در مورد ماجرای جفری اپشتین

جهان با AFP

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *