در الیزابت سیتی ، “سیاه پوستان همچنان توسط پلیس کشته می شوند”

[ad_1]

توسط استفانی لو بارز

ارسال شده امروز در 10:29 صبح ، به روز شده در 10:48 ب.ظ.

اول ، خشم و فحش؛ گریه و گریه. اواخر صبح 18 مه ، Xena Jackson با ناباوری از تلفن همراهش نگاه کرد. در محاصره تعداد انگشت شماری از ساکنان سیاه و سفید که در شهر کوچک الیزابت سیتی ، کارولینای شمالی جمع شده بودند ، مادر آفریقایی-آمریکایی تازه یافته های یک وکیل دادگستری را که در مورد مرگ پسر عمویش اندرو براون تحقیق می کرد ، زنده یاد گرفته بود ، که در 21 آوریل توسط پلیس کشته شد: تیرهایی که هفت بار به پدر غیرمسلح اصابت کرد ، بود “تعدیل شده.” از جمله گلوله ای که در پشت گردن دریافت کرده است. هفت افسر پلیس برای صدور قرار بازداشت قاچاق مواد مخدر به منزل وی اعزام شدند “تهدید” از مانور وسیله نقلیه آقای براون که می خواست پارکینگ رایگان کنار خانه اش را ترک کند. بنابراین تحت پیگرد قانونی قرار نخواهند گرفت.

قبل از اعلامیه ، زنا جکسون هنوز امیدوار بود که این رفتار برای پسر عمویش منصفانه باشد. سپس “چک زدن”، او آروغ می زند. “آنها با ما شوخی می کنند! آیا این گه “موجه” بود؟ اما پسر عموی من مرده است! این خون من بود! “، او با صدای شکسته می گوید روی تی شرت سفیدی که می پوشد ، مانند بقیه اعضای خانواده ، لبخند درو روز یکشنبه حتی غم انگیزتر به نظر می رسد.

اعتراضات زندگی سیاهها در الیزابت سیتی ، کارولینای شمالی ، در 18 مه 2021 است.
اعتراضات زندگی سیاهها در الیزابت سیتی ، کارولینای شمالی ، در 18 مه 2021 است.
مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید یک سال پس از مرگ جورج فلوید ، پلیس ایالات متحده هنوز برای سیاه پوستان کشنده است

بیش از سه هفته پس از مرگ اندرو براون ، این درام ، غیر منتظره در این شهر ساحلی کوچک با 18000 نفر ، هنوز کاملاً جذب نشده است. در محله مشهوری که وی تازه در آن مستقر شده بود ، نقاشی دیواری نقاشی شده روی دیوارهای سفید خانه اش ، کمی شیب دار ، عابران را به یاد “نام او را بگو” شعاری که در تظاهرات ماههای اخیر به احترام قربانیان سیاه پوست از خشونت پلیس سر داده شد. علائم Black Lives Matter باغ ها را می پاشند و روی پنجره ها ظاهر می شوند. در محله های سیاه بیش از جلوی خانه های بزرگ استعماری با تراس های رنگارنگ. این شهر که در انتهای یک خلیج در رودخانه Pasquotank واقع شده است ، بیش از فعالیت سیاسی خود به دلیل دانشگاه سیاه سیاه و آرامش خود با مرز خستگی شناخته شده است. راهپیمایی هایی که طی هفته های اخیر چندین صد نفر را جمع کرده است ، به آرامی پیش رفته است.

عصبانیت برگشت

یک سال پس از مرگ جورج فلوید ، که در زیر زانوی یک افسر پلیس سفیدپوست در 25 ماه مه سال 2020 در مینیاپولیس ، مینه سوتا و تظاهرات بی سابقه علیه نژادپرستی و خشونت پلیس جان خود را از دست داد ، بسیاری بر این عقیده بودند که همان موج خشم و غضب نیز دامن می زند. بیش از این گوشه شمال. کارولینا. اما به نظر می رسد که در شهر الیزابت ، بسیج جای خود را به خشم سرکوب شده ، به غم و اندوه رنگی توسط تقدیرگرایی داده است ، به این باور که عدالت در همه جا به یک شکل پیش نمی رود.

67.98٪ از این مقاله برای مطالعه باقی مانده است. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *