در ایتالیا ، سنا مکمل 250 یورو در ماه برای هر کودک زیر 21 سال را تصویب می کند

[ad_1]

یک پرستار پس از عمل جراحی نوزاد 7 ماهه را در بیمارستان سالسی در آنکونا آرام می کند و اگرچه والدینش به دلیل محدودیت های Covid-19 قادر به حضور در آن نیستند ، اما در 22 مارس 2021

دویست و بیست و هفت رای موافق ، چهار رای مخالف و دو رای ممتنع. رای گیری در مورد قانون ایجاد کمک هزینه ماهیانه برای همه کودکان در ایتالیا در روز سه شنبه ، 30 مارس ، در مجلس سنا خطری را تهدید نمی کند که دولت ماریو دراگی را تهدید کند: نزدیک بود که با یک رأی یکپارچه به پایان برسد. نتیجه مطلوبی که توسط وزیر خانواده و فرصت های برابر النا بونتی (ایتالیا ویوا ، مرکز سمت چپ) بدست آمده است: “این اقدام مهمی است ، زیرا آغاز زمانهای جدید ، آغاز جدید است. ما نسل های جدید را به مرکز برمی گردانیم “، او در پایان رای گیری در فضای هماهنگی که پارلمانتاریسم ایتالیا چندان معمول نیست استقبال کرد.

از 1ъъъъ بنابراین از ماه هفتم بارداری تا 21 سالگی به ازای هر کودک 250 یورو در ماه به خانواده ها پرداخت می شود. اگر این کمک هزینه “خشک” نباشد – تا حدی جایگزین مزایای موجود می شود – و اگر مبلغی با توجه به درآمد والدین قابل کاهش باشد ، با این حال بنا به گفته دولت ایتالیا ، ایجاد این کمک یک تلاش بی سابقه است ( حدود 20 میلیارد یورو) ، که کاملاً غیر قابل تصور است قبل از شروع همه گیری.

ایتالیا 380،000 نفر را از دست داد

سیمونا مالپزی ، رئیس جدید گروه حزب دموکرات (PD ، چپ میانه) در سنا ، در سخنرانی خود از منبر سخنرانی ، به گرمی از آنچه وی توصیف کرد استقبال کرد. “اولین قدم مهم در حمایت از خانواده ها”. قبل از اضافه کردن: “مهم است که این استانداردها در طول Istat تأیید شوند [l’Institut national de statistique italien] تسریع جدیدی در کاهش نرخ زاد و ولد در کشور ما ثبت می کند. “

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید ایتالیا با خطرات کاهش مداوم جمعیتی روبرو است

چند روز قبل ، Istat جدول جمعیتی سال 2020 در ایتالیا را به اطلاع عموم رساند و واقعاً نگران کننده است. در کنار 746000 مرگ و میر ثبت شده در این کشور (بالاترین تعداد از پایان جنگ جهانی دوم) ، ایتالیا فقط 404000 تولد را ثبت کرده است که کمترین تعداد در واحد ایتالیا است. اگر به این توازن منفی مهاجرت اضافه کنیم ، در سال 2020 ایتالیا چیزی بیش از 380،000 نفر ، معادل جمعیت شهر فلورانس ، از دست داد.

50.28٪ از این مقاله برای مطالعه باقی مانده است. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *