در سیلیکون ولی ، محدودیت بازار در حال افزایش است ، اما نابرابری ها هنوز بیشتر مشهود است

[ad_1]

در سانفرانسیسکو ، 21 فوریه 2021

حتی بیشتر از جاهای دیگر ، بحران سلامت نابرابری ها را در سانفرانسیسکو ، پایتخت فناوری ، تشدید کرده است. ما شکایت داشتیم که ثروتمندان ثروتمندتر می شوند در حالی که فقیر فقیرتر می شوند. امسال باید با آن روبرو شویم: بیماری همه گیر ثروتمندان را ثروتمندتر کرده در حالی که فقرا می میرند. “، راسل هنکوک ، مدیر امور مشترک دره سیلیکون ، در افتتاحیه کنفرانس سالانه این سازمان در روز سه شنبه ، 23 فوریه گفت.

طبق گزارش سالانه این انجمن ، که بازیکنان مختلف منطقه – روسا ، اتحادیه ها ، دانشگاهیان – را به هم پیوند می دهد – دره سیلیکون (3.1 میلیون نفر) دارای 148000 نفر است که بیش از 1 میلیون دلار (822000 یورو) دارایی دارند (به استثنای ارزش خانه آنها) و 7200 که بیش از 10 میلیون “وزن” دارند.

از طرف دیگر ، 18٪ از ساکنان پس انداز ندارند یا بدهکار هستند. در طی ده سال ، نابرابری در درآمد دو برابر سریعتر از بقیه کشور رشد کرده است.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید شرکتهای “فنی” دفاتر سانفرانسیسکو را ترک می کنند و به کارهای طولانی مدت از راه دور اعتماد می کنند

در سال 2020 ، بیکاری در بخش خدمات به 30 درصد رسید ، در حالی که اقتصاد خانوار اشتغال کامل را حفظ کرد. شرکتهای اصلی به لطف عملکرد بیشتر غنی شدند حیرت انگیز در وال استریت ، گزارش را توصیف می کند. سرمایه بازار منطقه 37٪ رشد کرده است (به 10.5 تریلیون دلار). اپل (2.3 تریلیون) ارزیابی خود را 77٪ افزایش داد. گوگل (1.2 تریلیون) ، با 28٪ ؛ فیس بوک (779 میلیارد) ، با 30٪ تسلا (658 میلیارد) ، با 712 درصد.

عزیمت چندین میلیاردر

این دره سه IPO عمده در کشور را دیده است ، کسانی که Snowflake ، DoorDash و Airbnb هستند. این مجموعه هشت “مجموعه” دارد (شرکت های خصوصی حداقل 10 میلیارد دلار ارزش دارند). سرمایه گذاری های مخاطره آمیز به بالاترین رکورد رسیدند: 46 میلیارد (8٪) از مجموع 123.6 میلیارد برای کل ایالات متحده.

این گزارش ایده تخلیه را در چشم انداز قرار می دهد. او مطمئناً به دلایل مربوط به مالیات و مقررات در کالیفرنیا ، خروج چندین میلیاردر مانند الون ماسک ، رئیس تسلا ، را به عنوان شخصیت شخصی یا شرکت های شاخص (هیولت-پاکارد ، اوراکل) یادآور شد. اما وی تأکید کرد که به دلیل مهاجرت خارجی (+ 16،350 نفر) جمعیت این دره ثابت مانده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید مطالعه 7.77٪ از این مقاله است. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *