در هنگ کنگ ، “نه نفر در 18 اوت” به زندان محکوم شدند

[ad_1]

وکیل ، مارتین لی ، بنیانگذار حزب دموکرات ، درست قبل از صدور حکم ، در دادگاه در هنگ کنگ در 16 آوریل.

صد نفر از هنگ کنگ در روزهای گذشته در دادگاه در غرب كولون منتظر بودند تا امیدوار باشند كه در پایان روز جمعه ، شانزدهم آوریل ، در حکم “نه در 18 آگوست” شركت كنند. کسانی که قادر به ورود نبودند ، در حمایت از متهمان ، شخصیتی کاملاً شناخته شده و مورد احترام بسیاری از مردم هنگ کنگ در خارج از خانه اقامت داشتند و وقتی تنها چهار نفر از این 9 نفر ظاهر شدند ، آنها نمی توانستند خشم خود را مهار کنند ، آنها شناخته شدند اما برکنار شدند.

متهمان باقیمانده به دلیل مشارکت در رژه عظیم 18 آگوست 2019 ، که بیش از یک میلیون و نیم نفر نیز در آن باران گرفتند ، با مجازات هشت تا هجده ماه زندان به بازداشت فرستاده شدند یا به بازداشت بازگشتند. همچنین سه نفر از متهمان باید برای شرکت در یک اجتماع غیرقانونی دیگر در 31 آگوست 2019 پاسخ دهند.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید چین: “اراده حزب کمونیست چین برای از بین بردن هر آنچه که نمی تواند جذب کند ، شکنندگی بیش از قدرت را نشان می دهد”

وكلاي متهمان با تأكيد بر تعهد غالباً قابل توجه متهمان به خدمات اجتماعي و تأكيد بر اينكه تظاهرات 18 آگوست آرام است تا جايي كه پليس به هيچ وجه مداخله نكرد ، جرايم و نه حبس ارائه كردند. استدلالهایی که فقط تا حدی توسط قاضی انگلیس آماندا وودکاک 54 ساله که همیشه در هنگ کنگ تمرین می کرده پذیرفته است. وکلای حقوق بشر ، آلبرت هو ، که به یک سال زندان محکوم شد ، این احکام را صادر کرد “از وزن غیر قابل تصور”. “برخورد قاضی مرا شوکه و ناامید کرد”، او افزود.

شدیدترین مجازات (هجده ماه زندان) نماینده سابق LSD (اتحادیه سوسیال دموکرات) لونگ کووک هانگ ، 65 ساله است. او اغلب با تی شرت هیولایی چه گوارا لباس می پوشید ، به دلیل دستمال چشمگیر خود ، “افسانه ای بلند” لقب گرفت ، به همان اندازه افسانه ای وفاداری بی دریغش به مبارزه دموکراتیک.

بزرگداشت قتل عام تیان آن من

جیمی لای ، سرمایه دار معروف مطبوعات مخالف ، به چهارده ماه زندان محکوم شد. اگرچه وی بیش از چهار ماه در بازداشت موقت به سر می برد (متهم به توطئه برای تضعیف قانون جدید قانون ملی امنیت ملی که از ژوئن در هنگ کنگ لازم الاجرا شد) ، اما این حکم باعث از دست دادن “امتیازات” وی خواهد شد از متهمان ، به ویژه حقوق ملاقات روزانه ، که ماهانه می شود.

جیمی لای نیز به تازگی متهم شده است “توطئه” ، همچنین طبق قانون امنیت ملی ، با دست راست سابق وی ، مارک سایمون آمریکایی و فعال جوان اندی لی ، که در آگوست سال 2020 تلاش کرد از طریق دریا از تایوان فرار کند. این پرونده جدید به 15 ژوئن موکول شد. جیمی لای به دلیل نفوذ بسیار شدید وی ، به دلیل کاریزمایی که توسط گروه مطبوعاتی قدرتمند وی منتقل شده است ، به وضوح یکی از اهدافی است که حزب کمونیست چین می خواهد آن را ساکت و خنثی کند. درخواستهای صریح وی برای کمک به ایالات متحده فقط پرونده وی را از نظر پکن بدتر کرد.

44.74٪ از این مقاله برای مطالعه باقی مانده است. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *