دولت به جیمز رودز پیانیست و فعال تابعیت اسپانیا را اعطا می کند

[ad_1]
دولت این سه شنبه موافقت کرده است که در نامه ای به طبیعت ، تابعیت اسپانیا را به جیمز رودز ، پیانیست و فعال ، اعطا کند بخاطر شایستگی های هنری و تعهدش به خشونت و خشونت علیه کودکان، همانطور که توسط معاون دوم نخست وزیر پابلو ایگلسیاس اعلام شد.

همچنین در برنامه های اجتماعی و حقوق اجتماعی وزیر برنامه 2030 در شبکه های اجتماعی معتقد است که تعهد پیانیست بریتانیایی به سو abuse استفاده این کار را انجام می دهد. “نماد اسپانیا جدید”. او در توییتر نوشت: “تبریک می گویم ، هموطن”.

رودس ، چه در کودکی مورد سو abuse استفاده جنسی قرار گرفت و به دلیل فعالیتهای خود به نفع حقوق کودکان شناخته شده است ، نام خود را به قانون حمایت از کودکان و نوجوانان در برابر خشونت می دهد ، مصوب ژوئن توسط شورای وزیران.

در کتاب زندگی نامه خود Instrumental: خاطرات موسیقی ، پزشکی و جنون از تجاوزات جنسی که از معلم تربیت بدنی خود رنج می برد می گوید و عواقبی که این تجربه بر او گذاشت.

“از وقتی وارد اسپانیا شدم ، ملیت می خواهم”

این پیانیست در سال 1975 در لندن متولد شد ، در سال 2017 در مادرید اقامت گزید و از آن زمان علاقه خود را به فرهنگ و جامعه اسپانیا در شبکه های اجتماعی گسترش داد.

“چه روز عظیمی است. از زمانی که وارد اسپانیا شدم ، از ته دل می خواستم ملیت اسپانیایی داشته باشم. از همان ابتدا برای من روشن بود که سرانجام خانه خود را در اینجا پیدا کردم. “

پیانیست “از صمیم قلب” برای تهیه ملیت تشکر می کند به “بهترین هدیه” در زندگی خود فکر کنید ، و متعهد است هر کاری که می تواند انجام دهد تا “از شما متشکرم”. وی پس از شنیدن این خبر گفت: “من در رنگ ها شناور هستم.”

پدرو سانچز نیز به او تبریک گفت

نخست وزیر، پدرو سانچزاو همچنین می خواست به خواننده تبریک بگوید و از او به خاطر تعهدش به اسپانیا تشکر کند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *