دولت شرایط وام های ICO را تمدید می کند

[ad_1]
وام از موسسه رسمی اعتبار پس از درخواست تا ده سال قابل برگشت است. شورای وزیران این تمدید پرداخت وامها را به شرکتها یا خوداشتغالی که در سختترین ماههای همه گیر از این کمکها بهره مند شده اند ، تصویب کرد.

به همین ترتیب ، دولت استفاده از یک دوره موافقت بیش از دو سال برای پرداخت اصل را تصویب کرد ، حذف ، که بازگشت را تسهیل می کند از این وام های کم بهره شرط اصلی دریافت این مزایا نشان دادن افت 30 درصدی گردش مالی است.

شورای وزیران این سه شنبه تضمین می کند که ضمانت وام عمومی را حفظ خواهد کرد که با توافق داوطلبانه بین موسسه مالی و شرکت به وامهای مشارکت تبدیل می شوند. به گزارش یورو پرس ، این امر توانایی پرداخت و کیفیت وام شرکت ها را بهبود می بخشد.

علاوه بر این ، 3،000 میلیون به ICOs اختصاص می یابد ، که عمدتا برای همراهی فرآیندهای تغییر ساختار وام با ضمانت دولت است و بانک ها کسورات را اعمال می کنند. این اندازه گیری اجازه می دهد به تدریج مقدار اسمی بدهی را کاهش دهید و کمک به پرداخت بدهی شرکت های زنده با مشکلات مالی.

نهادهای مالی ممکن است داوطلبانه به این کد پایبند باشند ، اگرچه ، با ایده تشویق به مشارکت همه نهادهای مالی ، دولت لیستی از کسانی که ثبت نام می کنند و کسانی که ثبت نام نمی کنند را منتشر می کند. از این پس ، در صورت عضویت یک ماه فرصت خواهند داشت تا ارتباط برقرار کنند که این امر آنها را مجبور خواهد کرد وضعیت مالی شرکت ها و فریلنسرها را مطالعه کنید به کسانی که بودجه مورد تأیید عمومی را تأمین کرده و درخواست کمک کرده اند ، علاوه بر این ، آنها نیاز به هماهنگی با نهادهای دیگری دارند که مشتری با آنها بدهی دارد.

تخفیفات باید بین بانک و شرکت توافق شود

تهیه این کمک ها ضروری خواهد بود موسسه مالی و بدهکار به توافق می رسند مذاکره مجدد در مورد کلیه بدهی ها ، تضمینی و غیر تضمینی ، که شرکت با بانک حفظ می کند و بین 17 مارس 2020 و تصویب RDL 5/2021 ایجاد شده است.

این کاهش می تواند 50٪ از اصل تضمین شده باشد اگر کاهش گردش مالی شرکت یا فرد مستقل در سال 2020 کمتر از 70 درصد باشد و اگر کاهش گردش مالی در سال 2020 بیشتر از 70 درصد باشد ، در انتظار هر معامله است. در هر صورت ، برای واجد شرایط بودن در این نقل و انتقالات ، شرکت یا فرد خود اشتغالی باید 30٪ کاهش گردش مالی در سال 2020 را ثبت کرده باشد و در صورت سود و زیان باید نتیجه منفی پس از مالیات در سال 2020 ارائه شود.

دولت وام های ICO را برای پرداخت اجاره بها تا مه 2021 فراهم می کند.

نهادهای مالی نیاز دارند قسمت متناسب کاهش وام را بپذیرید به عنوان محدودیت در بودجه تعیین شده برای هر یک از آژانس های ارائه دهنده تضمین: 2 750 میلیون برای صندوق های ICO. 100 میلیون برای تضمین های سسکه و 150 میلیون برای تضمین های مدیریت شده توسط سرسا.

کمک 11000 میلیون یورویی

همانطور که سخنگوی دولت ماریا عیسی مونترو توضیح داد ، این یک چارچوب مرجع برای اجرای ، با همکاری م approvedسسات مالی ، اقدامات تجدید ساختار مصوب در فرمان سلطنتی درباره اقدامات فوق العاده برای حمایت از پرداخت بدهی تجارت است. بسته ای با 11000 میلیون یورو.

بانکهایی که به آنها پایبند هستند موظفند وضعیت مالی ویژه شرکتها و افراد خود اشتغالی را که می خواهند از چارچوب جدید بهره مند شوند و بودجه عمومی آنها را تأیید کرده اند ، مطالعه کنند. همچنین برای بهبود هماهنگی با سایر نهادهای مالی که وی با آنها شخص یا شرکت خود اشتغالی را حفظ می کند بدهی مالی برای ارائه گزینه های جایگزین از مشتریان برای حفظ توانایی پرداخت و زنده ماندن خود. برای این اهداف ، قوانینی برای هماهنگی با انتقال اکثریت بین نهادهای مالی وضع می شود.

این بانک 126،000 میلیون یورو بودجه ، v تضمین عمومی 96000 میلیون یورو، در یک میلیون عملیات رسمی ، 98٪ با SME و مشاغل آزاد. “بدون شک ، تصویب کد همکاری بین مقامات دولتی و م institutionsسسات مالی را تقویت می کند تا اجرای اقدامات م effectiveثر باشد ، که این امر باعث می شود که توانایی پرداخت حق بیمه افراد مستقل تقویت شود و ساختار تولیدی ما حفظ شود تا در بهترین شرایط با بهبودی روبرو شویم ، “وزیر مونترو تاکید کرد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *