دولت 23.4٪ از تعهدات سرمایه گذاری را انجام داده است

[ad_1]
او دولت ادعا می کند قبلاً رعایت کرده است 4/23 درصد از 1238 تعهدات کسب شده برای این قانونگذار و قصد دارد قبل از پایان نیمه اول سال 2021 به 32.6٪ برسد.

هر دو داده در a جمع آوری می شوند گزارش پاسخگویی این سه شنبه توسط مدیر عامل پدرو سانچز ، در هنگام حضور سنتی در پایان سال که در آن او اقدام به ارزیابی و تصمیمات گرفته شده پس از تحلیف خود کرد ، ارائه شد.

گزارش با عنوان “اجرا” و تهیه شده توسط اداره برنامه ریزی و نظارت دولت در دفتر نخست وزیر ، از جمله ، میزان انطباق با قرارداد سرمایه گذاری امضا شده با شرکای United We Can خود را تجزیه و تحلیل می کند و معتقد است که در صورت تعهد به این موارد ، که در آن کار می کنیم ، دولت 90.9٪ از کل را فعال می کند.

وی همچنین تصریح کرد که از 1238 تعهد ، 428 از این توافق نامه بین PSOE و United We Can حاصل شده است، قبلاً 20.3٪ آنها را برآورده کرده است.

دولت در حال بررسی حکومت خود در سال 2020 است.

بودجه ها اجازه پیشرفت در 33٪ از تعهدات را داده اند

در سند این نیز آمده است فقط 7 تعهد رد شد، که 0.6٪ از کل را نشان می دهد ، و این تصویب بودجه ها به دولت اجازه داد 33٪ از تعهدات خود را انجام دهد.

پس از سرمایه گذاری ، 92 تعهد جدید شامل می شود، 7.4٪ از کل ، بسیاری از آنها چالشهای ایجاد شده توسط COVID-19 را ادغام می کنند.

این گزارش با همه وزارتخانه ها همکاری کرده و خواهد بود اولین سند گزارش دولت اسپانیاهمانطور که توسط سانچز ، که تاکید کرد ، تاکید کرد مقدمه این اطمینان به آن می دهد: “اگر روزگار تغییر کرده باشد ، سیاست نیز باید تغییر کند” ، سپس تأکید کرد که “مثال زدنی ، پاسخگو و شفاف” دلایلی است که وی آن را به رسانه ها ارائه می دهد.

اهداف و وظایف انتظار انجام شده

محورهایی که تحلیل بر اساس آنها انجام می شود شش مورد وجود دارد: رشد اقتصادی ، دیجیتالی شدن ، انتقال محیطی ، برابری ، عدالت اجتماعی و گفتگو و درک اسپانیا در تنوع آن. بنابراین ، نخست وزیر برخی از آنها را شلیک کرد مهمترین تعهدات را انجام داد در هر زمینه ، با تأکید ، از جمله ، تصویب قانون تغییر اقلیم ، استراتژی دیجیتال اسپانیا ، اقدامات انجام شده برای مبارزه با شکاف جنسیتی و تصویب بودجه های عمومی دولت.

این سند همچنین شامل اهداف تحقق یافته است تصویب حداقل درآمد از زندگی ، افزایش حداقل دستمزد یا لایحه آزادی جنسی را تا زمانی که نشان می دهد پردازش می کند در میان گوشواره ها برای تصویب یک قانون ملی علیه فساد ، ادغام کارمندان داخلی در رژیم عمومی تأمین اجتماعی به طوری که آنها با درآمد واقعی کمک کنند و بالعکس اصلاحات کار از سال 2013

در مورد این نکته آخر ، گزارش به طور مفصل روش کار را شرح می دهد برون سپاری را محدود کنید یا اصلاح یک جانبه شرایط قرارداد توسط شرکت ها را خاتمه دهید.

از طرف دیگر ، این سند “تلاش” های انجام شده را بررسی می کند بهداشت ، مدیریت بحران اقتصادی و اجتماعی علیرغم اینکه این موضوع از پخش مربوط به اجرای تعهدات خارج خواهد شد ، ناشی از بیماری همه گیر ناشی از COVID-19 است.

گزارش روش و مشارکت متخصصان

گروهی از متخصصان از دانشگاههای دولتی مختلف اسپانیا مسئول اجرای این وظیفه هستند کار در مورد تجزیه و تحلیل و تضاد روش که در آن اعمال مسئولیت گفته شده است.

از جمله این موارد می توان به مدیر موسسه سیاست های دولتی و عمومی (IGOP) و استاد گروه علوم سیاسی و حقوق عمومی در دانشگاه خودمختار بارسلونا ، اسماعیل بلانکو-فیلونا اشاره کرد. یا ماریا بستلو ، استاد علوم سیاسی و اداری در دانشگاه کامپلوتنس مادرید.

صبح های RNE با Íñigo Alfonso – نامنظم: “همه گیرها احتمالاً در وعده های دولت مجدداً تنظیم می شوند” – اکنون بشنوید

دولت تأکید می کند که این مورد است کارشناسان مستقل و “حداکثر اعتبار حرفه ای در علوم اجتماعی”. هیچکدام از آنها مربوط به دولت نیستند ، اگرچه برخی از آنها در برخی از مداخلات عمومی خود کسانی را که مدیران اجرایی نیز بر آنها لزوم مقابله با بحران جدید را از سال 2008 با روشی متفاوت متکی کرده اند ، منعکس کرده اند تقویت دولت رفاه و خدمات عمومی.

فراتر از قرائت های سیاسی ، یک توازن قانونی وجود دارد که با همه گیری مشخص شده است. چه قوانینی در سال اول قانونگذاری تصویب شد؟ ما آنها را در این گزارش از La Hora de La 1 خلاصه کرده ایم.

کازادو گزارش را رد کرد: “چه کسی دولت را کنترل می کند پارلمان است”

سانچز پیش از این یک سال پیش سخنرانی خود را در زمینه سرمایه گذاری پیش گفته بود یک سیستم گزارش دهی منظم را پیاده سازی می کند و قصد دارد این گزارش را به طور خاص به کارگزاران جامعه مدنی متخصص تر و علاقه مند به اداره خوب و شفافیت هستند. در سال 2021 ، این تمرین در انجمن دولت آزاد، تاسیس شده در سال 2018 و وابسته به وزیر امور خارجه برای سیاست های ارضی و عملکردهای عمومی است.

با این حال ، این گزارش پابلو کاسادو ، رئیس حزب PP را متقاعد نمی کند ، که روز سه شنبه مدیر اجرایی پدرو سانچز را به “بی مسئولیتی و استکبار” متهم کرد و ارزیابی برنامه انتخابات دولت را رد کرد ، اطمینان حاصل کرد که در یک دموکراسی ، “که دولت را کنترل می کند مجلس است”.

رهبر “محبوب” به این روش در یک کنفرانس مطبوعاتی از ستاد PP برای ارزیابی سال 2020 صحبت کرد دولت را به دلیل توسل به “متخصصان انگشت” انتقاد می کند برای تهیه گزارش پاسخگویی برای برنامه انتخاباتی خود

سانچز می گوید ائتلاف “طولانی مدت” روبرو است

از سوی دیگر ، نخست وزیر این سه شنبه تأکید کرد که “تعداد زیادی رأی” در قوه مجریه وجود دارد ، اما “کلمه ای که در BOE تحقق می یابد”، و اطمینان حاصل کرده است که ائتلافی که وی رهبری می کند “دارای یک مجلس مقننه طولانی و پربار” است. به این ترتیب ، او به روزنامه نگاران پاسخ داد که آیا پس از تصویب حساب های عمومی از او می پرسند؟ طرف سوسیالیست دولت استحکام بیشتری نسبت به خواسته های شرکای خود نشان خواهد داد از اتحاد ما می توانیم یا حتی اگر او قصد دارد به تنهایی حکومت کند.

رئیس جمهور ، که اطمینان داد مدیر اجرایی PSOE و “متحد ما می توانیم” قصد دارند با گذشت زمان ، بهبود رفاه و زندگی دموکراتیک را احیا کرد

با این حال سانچز می گوید “تجربه” لازم است ادامه “خرد کردن” روابط در اولین رئیس اجرایی ائتلاف وی گفت: در 42 سال دموکراسی به رهبری حزب ، آنها در مجموع 155 کرسی از 350 کنگره را به کنگره اضافه می کنند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *