دونالد ترامپ قصد دارد با “پلتفرم خودش” به شبکه های اجتماعی بازگردد

[ad_1]

توییتر ، اصلی ترین ابزار ارتباطی تاجر نیویورکی ، حسابrealDonaldTrump و 88 میلیون مشترک آن را پس از حمله کاپیتول توسط طرفداران رئیس جمهور سابق پاک کرد.

دونالد ترامپ پس از حمله پایتخت در واشنگتن در 6 ژانویه توسط حامیان خود ، توسط رسانه های اجتماعی انکار شد و به ارسال نامه های الکترونیکی با عنوان “دفتر دونالد ج. ترامپ. یکشنبه گذشته ، این توانایی دولت بایدن را برای مقابله با هجوم مهاجران در مرز مکزیک زیر سوال برد.

جیسون میلر ، یکی از سخنرانان مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ در سال 2020 ، در جریان نمایش “MediaBuzz” در گفتگو با توئیتر ، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی ممنوع ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده قصد دارد ظرف دو یا سه ماه سیستم عامل خود را راه اندازی کند. اخبار فاکس، یکشنبه ، 21 مارس. به گفته وی ، این اتفاق خواهد افتاد “تعریف کامل مجدد” دنیای شبکه های اجتماعی.

مشاور مایل به ارائه جزئیات بیشتر در مورد طرح کلی این موضوع نبود “سکو”، تنها با استناد به جلسات متعدد در مار-لا-لاگو ، محل اقامت میلیاردر جمهوری خواه در فلوریدا. “نه تنها یک شرکت به رئیس جمهور روی آورده است ، بلکه شرکت های زیادی نیز وجود دارد” و “این پلت فرم جدید چیز بزرگی خواهد بود. همه آن را می خواهند ، میلیون ها و میلیون ها ، ده ها میلیون مشترک به این سیستم عامل جدید می آورد “، او هنوز اطمینان داد.

توسط شبکه های اجتماعی ممنوع شده است

توییتر ، که در زمان مبارزات انتخاباتی و دوره ریاست جمهوری سابق ابزار اصلی برای برقراری ارتباط بود ، پس از حمله طرفدارانش به Capitol Hill ، حسابrealDonaldTrump و 88 میلیون مشترک آن را پاک کرد. دونالد ترامپ ، که در 20 ژانویه کاخ سفید را پس از شکست توسط جو بایدن دموکرات در انتخابات نوامبر ترک کرد ، همچنین توسط اکثر شبکه های اجتماعی یا سیستم عامل های بزرگ دیگر به طور موقت یا دائمی ممنوع است. فرم های اینترنتی ، از جمله فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و حتی Snapchat.

از آن زمان به بعد ، کسی که پیامهای نابهنگام و صاعقه وی زندگی سیاسی آمریکا را در سالهای اخیر قطع کرده است ، بسیار کمتر مورد توجه قرار می گیرد ، اگرچه او همچنان در حزب جمهوری خواه بسیار تأثیرگذار است و نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 رد نمی کند.

لوموند با خبرگزاری فرانسه و رویترز

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *