دو مورچی مدال هنرهای زیبا را اهدا کردند

[ad_1]
شورای وزیران در سال 2018 موافقت کرد که به دو نفر مدال طلای هنرهای زیبا اعطا کند ارجاعات فرهنگی در منطقه مورسیا. از یک طرف ، او کی بود مدیر La Mar de Músicas ، پاکو مارتین ، که تمام زندگی خود را با فرهنگ کارتاگنا تا زمان مرگ او در آگوست 2018. از طرف دیگر بازیگر زن مارگاریتا لوزانو، دختر خوانده لورکا ، که دارد شغل طولانی جایی که کار او با لوئیس برجسته است بونوئل، فرانسیسکو رابال ، ماریو کامو یا تصویر میگل ناروس از یک مخزن. مدال طلای شایستگی در هنرهای زیبا از هم جدا شده است افراد مربوطه در چارچوب خلاقیت هنری و فرهنگی یا افرادی که به طور فعال در ترویج ، توسعه یا اشاعه هنر و فرهنگ مشارکت داشته اند. بزرگواران آنها پادشاهان ریاست مراسم اهدای جایزه برای برندگان در سال 2018 و 2019 را بر عهده داشت ، زیرا مراسم اهدای جوایز به دلیل تأخیر انجام می شد پاندمی.

پاکو مارتین ، کارگردان ابدی La Mar de Músicas

از دست پاکو مارتین ، جشنواره La Mar de Músicas موفق شد آرم فرهنگی که شهر را به تن می کند کارتاگنا در داخل تصویر جهانی در جشنواره های بین المللی موسیقی. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم فانوس فرهنگ شهردار بندر سیتی اظهار داشت ، تصویر معاون نولیا آرویو.

وی شهر کارتاگنا را در سطح ملی به چراغ راهنمای فرهنگ تبدیل کرد

وجود دارد هنرمندان بزرگ را مخلوط کنید در پوستری که هر سال از آن پیشی می گرفت. اومارا پورتووندو ، پتی اسمیت ، کاله 13 ، مورچیبا ، کارلینهوس براون ، آنتونی و جانسون … “آنچه که بیشترین رضایت را به من می دهد این است گروههایی که چیزی دارند“مارتین در بیستمین سالگرد جشنواره گفت. دقیقاً کمتر از یک ماه بعد چاپ بیست و ششم، که در این 2021 تمرکز دارد اسپانیا و امسال شامل یک مرحله ویژه، تازه نامگذاری شده مخاطبان پاکو مارتین از پارک تورس. همه بلیط ها تمام شده است.

بازیگر ابدی ویریدینا ، که از نزدیک با لورکا در ارتباط است

بازیگر زن مارگارت لوزانو او نمی توانست برای دریافت پاداش از دست اعلیحضرت پادشاهان شرکت کند کهنسال. وی در تتوان متولد شد در سال 1931، اما تمام دوران کودکی و جوانی او در آنجا سپری شد لورکاکجاست ‫ دخترخوانده. کار طولانی او در 1953 و شامل کارگردانان فیلم مانند لوئیس است بونوئل (ویریدیانا) ، ماریو کامو (جعل کنندگان) ، سرجیو لئونه (برای یک مشت دلار) ، Pier Paolo Pasolini (Podilga) یا برادران تاویانی (خورشید نیز هنگام شب طلوع می کند). وی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن به وی اهدا شد ACE از نیویورک توسط La Mitad del Cielo (گوتیرس آراگون) و Doctor Honoris Causa از دانشگاه مورسیا. شهردار لورکا ، دیگو خوزه ماتئوس در نظر می گیرد که “موردهمه مرجع فرهنگی“که” همه در لورکا می توانند به آن افتخار کنند. “این بازیگر زن در دوران بازنشستگی در خانه خود زندگی می کند نکاتی برای کلنگر، در ساحل لورکا.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *