زمین لرزه 4.2 گرانادا را لرزاند و در مالاگا احساس می شود

[ad_1]
موسسه نشنال جئوگرافیک (IGN) ثبت می کند زمین لرزه 4.2 ریشتری و مرکز آن در خیمنز ، گرانادا، زمین لرزه ای که در نقاط مختلف استان احساس شد و پس از آن زمین لرزه 3.1 دوم در سانتافه ، شهرداری دیگری در وگا د گرانادا رخ داد.

Las Mñanas de RNE – دو زمین لرزه گرانادا را لرزاند: “بدترین ، ترس” – اکنون گوش دهید

به گفته منابع IGN ، قوی ترین زمین لرزه اولین زمین لرزه ای بود که ساعت 23.25 بعد از ظهر امروز پنجشنبه در شهر خیمنز رخ داد و اگرچه اندازه اولیه آن 4.6 درجه بود ، اما قدر 4.2 و عمق 5 کیلومتری داشت.

در شهرداری ها و پایتخت های مالاگا ، ژائن ، کوردوبا ، آلمریا احساس می شود. این قوی ترین زمین لرزه ای است که از سال 1984 احساس می شود ، بدون احتساب ازدحام لرزه ای ثبت شده در ابتدای سال در این منطقه.

هیچ گونه خسارت مادی و جانی ندارد

این لرزش از کدام هیچ گونه خسارت مادی یا شخصی شناخته شده وجود ندارد، اگرچه این احتمال وجود دارد که اگر این اتفاق افتاده باشد ، در مناطق نزدیک به مرکز زلزله بوده است و در شهرداری های مختلف پایتخت و کلانشهر آن ، و همچنین در سایر مناطق استان ، مانند. Motril ، در ساحل یا Guadix ، در منطقه شمالی یا سایر مناطق همسایه مانند مالاگا، بر اساس منابع مشورت شده توسط Efe.

دو دقیقه پس از اولین زلزله ، IGN دومین زمین لرزه به بزرگی 3.1 ریشتر را در عمق ده کیلومتری و مرکز آن سانتافه و نیز در وگا د گرانادا ثبت کرد.

رئیس جمهور Junta de Andalusia خوزه مانوئل مورنو، بیان شده در توییتر نگرانی شما در مورد زلزله و عکسی اضافه کرده است که در آن توضیح می دهد در صورت وقوع زلزله های بیشتر چه باید کرد.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *