زنی که گفته شد توسط شریک زندگی اش در سالامانکا با چاقو مورد اصابت قرار گرفت ، درگذشت

[ad_1]
زن 34 ساله ای که بود یک هفته پیش چاقو خورده ، احتمالاً توسط شریک زندگی اش ، که بعدا در خانه خانوادگی در شهرداری سالامانکا دونینوس خودکشی کرد ، درگذشت اوایل امروز سه شنبه بعد از ظهر در بیمارستان Clínico de Salamanca.

قربانی که در شرایط بسیار وخیمی قرار داشت ، نتوانست از جراحی های مختلفی که در این هفته باید انجام دهد بهبود یابد.

[Especial Violencia de Género: Biografía de las víctimas]

این رویداد حوالی ساعت 3:00 بامداد روز 22 در خانه خانوادگی ، در Avenida Juan Carlos I de Doñinos ، در هشت کیلومتری سالامانکا پایتخت رخ داد. طبق تحقیقات اولیه ، یک مرد 69 ساله تعداد زیادی زخم چاقو وارد کرده است زن با چاقو جان خود را در همان خانه گرفت.

در آن زمان ، برادر متجاوز در خانه بود ، که کسی بود که خبر می داد و در هنگام تلاش برای جلوگیری از چاقو زدن زن جوان زخمی می شد.

اتاق عمل در 112 این اعلان را به گارد مدنی (COS) و Emergencias Sanitarias-Sacyl ، که یک واحد مراقبت ویژه سیار و یک آمبولانس زنده ماندن ارسال کرده بود ، منتقل کرد. کارکنان بهداشتی این زن را که به مجتمع بهداشتی سالامانکا ، ساختمان کلینیک دانشگاه و یک پیرمرد 68 ساله ، برادر متجاوز منتقل شده بود ، از محل حادثه معالجه کردند.

نویسنده ادعایی داشته است سابقه سو abuse استفاده جنسی با همسر سابق خود، که با او ازدواج کرده بود.

این زوج شش سال است که در دوچینوس با هم زندگی می کنند و علاوه بر یک دختر 11 ساله دیگر ، در کل یک دختر کوچک داشت ثمره رابطه قبلی زن. بستگان مقتول که در شهرداری دونینوس نیز زندگی می کنند ، تاکنون این دو خردسال را تحویل گرفته اند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *