سازمان بهداشت جهانی در حال آزمایش سه درمان جدید در برابر COVID-19 است

[ad_1]
سازمان بهداشت جهانی (WHO) چهارشنبه این هفته آغاز آغاز را اعلام کرد آزمایشات ثابت با سه درمان بالقوه جدید برای COVID-19 به عنوان بخشی از مرحله بعدی آزمایش آنها “همبستگی: همبستگی PLUS‘.

آنها سه داروی جدید را آزمایش خواهند کرد: artesunate، تولید شده توسط شرکت داروسازی Ipca و تا کنون در درمان موارد شدید مالاریا ، ایماتینیب، از Novartis و در برابر سرطانهای خاص استفاده می شود ، و infliximab، Johnson & Johnson و برای آرتریت روماتوئید و بیماریهایی که به سیستم ایمنی حمله می کنند ، استفاده می شود.

دکتر دبیرکل WHO گفت: “یافتن درمانهای م effectiveثرتر و مقرون به صرفه برای بیماران مبتلا به Covid-19 همچنان یک نیاز اساسی است و WHO مفتخر است که این تلاش جهانی را رهبری می کند.” تدروس ادهانوم هبریسوسبه

سه محصول توسط تولید کنندگان آنها اهدا می شود این سازمان مستقر در ژنو گفت: “با توجه به پتانسیل آنها برای کاهش خطر مرگ در بیماران مبتلا به COVID-19 ، توسط یک گروه مستقل از متخصصان انتخاب شدند.”

موفقیت کمی در مرحله قبل

با استفاده از این سه داروی جدید ، مرحله دوم محاکمه همبستگی آغاز می شود ، که در مرحله اول خود است به نتایج مثبتی نرسید پس از آزمایش چهار درمان در بیماران: هیدروکسی کلروکین -در ابتدا علیه مالاریا ایجاد شد- ، ضد ویروس رمدزیویر،، اینترفرون یا ضد رتروویروسی لوپیناویر Y ریتوناویربه

WHO اواخر سال گذشته به این نتیجه رسید هیچ یک از این چهار درمان کاهش قابل توجهی به دست نیاورد در طول بستری شدن ، مرگ ناشی از COVID-19 یا تعداد افرادی که نیاز به تهویه دارند.

برخلاف توسعه سریع واکسن های کووید ، که بیش از دوازده مورد از آن در حال حاضر در سراسر جهان استفاده می شود ، در حال حاضر ، WHO تنها دو درمان را م effectiveثر می داند برای موارد شدید COVID-19: دگزامتازون، کورتیکواستروئید و استفاده از آنتاگونیست های اینترلوکین 6به

در حالی که داروی قبلی به دلیل هزینه کم دگزامتازون به راحتی در سراسر جهان در دسترس است ، اینترلوکین 6 یک درمان گران است که خود WHO هشدار داده است که در دسترس اکثر بیماران در کشورهای در حال توسعه نخواهد بود.

به گفته WHO ، آزمایشات همبستگی (Solidarity PLUS در این مرحله جدید) شامل هزاران محقق در 600 بیمارستان در 52 کشور جهان می شود که 16 مورد بیشتر از مرحله اول آزمایشات است.

داروهای تحقیقاتی چگونه کار می کنند؟

Artesunate ، تولید شده توسط Ipca ، برای درمان مالاریا استفاده می شود. در این فرایند ، طی 7 روز به صورت داخل وریدی تجویز می شوداستفاده از دوز استاندارد توصیه شده برای درمان مالاریای شدید. این مشتق از آرتمیسینین ، داروی ضد مالاریا است که از گیاه Artemisia annua گرفته شده است.

ایماتینیب یک مولکول کوچک مهار کننده تیروزین کیناز است که به صورت فرموله شده است داروی شیمی درمانی خوراکی برای درمان برخی از سرطان ها استفاده می شود. داده های تجربی و داده های بالینی اولیه نشان می دهد که imatinib خروج مویرگی ریوی را معکوس می کندبه

در نهایت ، infliximab تولید شده توسط جانسون و جانسون، برای درمان بیماریهای سیستم ایمنی استفاده می شود. در این فرایند ، به صورت داخل وریدی در یک دوز تجویز می شودبه دوز مورد استفاده دوز استانداردی است که به بیماران مبتلا به بیماری کرون به مدت طولانی داده می شود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *