ساعات ممنوعیت رفت و آمد در هر جامعه در اسپانیا

[ad_1]


از 9 مه ، پس از پایان وضعیت هشدار ، به جز برخی از جوامع خودمختار ، منع رفت و آمد به حالت تعلیق درآمد. پس از تأیید دادگاه های منطقه ای ، جزایر بالئاریک و جامعه والنسیا محدودیت های تحرک شبانه را حفظ می کنند. از طرف دیگر جوامع دیگری مانند جزایر قناری ، کشور باسک و ناوارا درخواست دادگاه خود را برای این اقدام رد کرده اند.

از اکتبر وضعیت هشدار مورد تأیید دولت تاسیس منع رفت و آمد اجباری در سراسر اسپانیا – به استثنای جزایر قناری – بین 23:00 تا 6:00 ، به منظور خم شدن منحنی مسری ویروس کرونا. علی رغم این چارچوب کلی ، مجریه کاربرد خود را به دست جوامع خودمختار سپرد با حاشیه یک ساعت دیر یا زود. به این ترتیب ، دولت های منطقه ای می توانند مقرر كنند كه منع رفت و آمد بین ساعت 22:00 تا 12:00 آغاز شود و بین 5:00 تا 7:00 صبح پایان یابد.

پس از پایان زنگ هشدار ، دولت مرکزی تصویب اقدامات تصویب كننده خودمختاری هایی كه حقوق اساسی را محدود می كنند (منع رفت و آمد ، محدودیت های محیطی یا محدودیت های برنامه و ظرفیت) به دادگاه های بالاتر واگذار می كند. و او یک فرمان سلطنتی را تصویب کرد که آخرین دادگاه عالی را به عنوان نمونه ای برای توسل به دادگاه عالی اعلام کند و در صورت لغو اقدامات قضات ، منابع دولت های منطقه ای را تصمیم خواهد گرفت.

گزارش کارت بعدی از امروز ساعت ممنوعیت رفت و آمد در هر جامعه.

ممنوعیت رفت و آمد در اجتماعات پس از وضعیت هشدار

اندلس در 9 مه ، مقررات منع رفت و آمد در اندلس ناپدید شد.

آراگون از یکشنبه ، 9 مه ، هیچ وقت شب نخواهد بود.

آستوریاس از روز یکشنبه ، 9 مه ، هیچ کلاس عصرگاهی در Principality برگزار نمی شود.

جزایر بالئاریک. مدیر عامل شرکت Balearic به تعویق انداختن قانون منع رفت و آمد و برقراری آن را از ساعت 23:00 تا 6:00 از 23 مه به 12 ژوئن تأیید کرد. به همین ترتیب ، جلسات به هشت نفر در خارج از منزل و شش نفر در خانه ها و خانه ها محدود خواهد شد ، بدون اینکه هسته زندگی مشترک محدود شود. این اقدامات جدید توسط دادگاه عالی مجمع الجزایر تصویب شده است.

جزایر قناری. وی در 9 مه پس از لغو این حکم توسط دادگاه قناری ، مقررات منع رفت و آمد خود را پایان داد.

Cantabria. مقررات منع رفت و آمد در 9 ماه مه رخ می دهد.

کاستیا و لئون. او محدودیت رفت و آمد در 9 مه را از بین برد ، اگرچه در ساعت 13 برای صنعت هتلداری محدودیت زمانی تعیین می کند.

کاستیا لا منچا. مقررات منع رفت و آمد در 9 ماه مه متوقف خواهد شد.

کاتالونیا. با کاهش وضعیت هشدار ، ژنرالیتات پایان منع رفت و آمد را اعلام کرد.

جامعه والنسیا. این یکی از معدود جوامعی است که ساعتی بعد از پایان اضطراب را حفظ می کند. با تأیید دادگاه عالی جامعه والنسیا (TSJCV) ، جنرالیت آن را از ساعت 0:00 تا 6:00 اعمال کرد و از 24 مه آن را با شروع یک ساعت بعد اعمال کرد ، بنابراین پیشنهاد جنرالیت والنسیانا را تصویب کرد که 24 مه شروع خود را یک ساعت به تعویق انداخت تا از ساعت 01:00 تا 6:00 اعمال شود.

Extremadura. برای تعطیلی هتل در ساعت 01:00 پس از پایان زنگ هشدار وقفه ایجاد می شود.

گالیسیا. Xunta de Galicia اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد ممنوع شده است. با این حال ، – با تأیید دادگاه عالی گالیسیا – بین ساعات 23:00 تا 6:00 صبح در شهرداری هایی که در معرض خطر شدید هستند (بیش از 500 پرونده در هر 100،000 نفر) حفظ می شود.

ریوخا در 9 مه ، مقررات منع رفت و آمد ممنوع است. بر اساس مجموعه ای از شاخص ها ، از 9 مه ، جامعه در سه سطح “چراغ راهنمایی” خواهد داشت که در “بدترین حالت” چهار خواهد بود.

مادرید. جامعه مادرید اعلام کرده است که از 9 مه مقررات منع رفت و آمد را لغو خواهد کرد ، در حالی که تجارت هتل تا نیمه شب آغاز می شود.

منطقه مورسیا. در مورسیا ، مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه ، 9 مه لغو شد ، اما محدودیت فعالیت های غیر ضروری از ساعت 0:00 تا 6:00 اعمال می شود.

ناوارا دولت ناوارا می خواست برای جلوگیری از تحرک در شب بین ساعت 11:00 تا 6:00 صبح ، یک ساعت منع رفت و آمد برقرار کند. با این حال ، دیوان عالی کشور آن را به عنوان “نامتناسب” رد کرد.

ناحیه باسک. کشور باسک قصد داشت تا بعد از 9 مه قانون منع رفت و آمد را ادامه دهد. با این حال ، دادگاه عالی کشور باسک اجازه این کار را نمی دهد ، زیرا این بر حقوق اساسی تضمین شده توسط قانون اساسی تأثیر می گذارد.

سوتا: این مانع از افزایش زمان منع رفت و آمد از 9 مه است ، مگر اینکه وضعیت اپیدمیولوژیک بدتر شود.

ملیلا: وی از 9 مه مقررات منع رفت و آمد را حفظ نخواهد کرد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *