سانچز اطمینان می دهد که نقشه راه “گام به گام” برای تجدید سلطنت شناخته خواهد شد

[ad_1]
نخست وزیر پدرو سانچز روز سه شنبه اعلام کرد که پادشاه فیلیپ ششم “نقشه راه” را برای تجدید سلطنت بر اساس “شفافیت و مناسب” انجام خواهد داد، مطابق با اقدامات اتخاذ شده پس از دولت در ژوئن 2014 ، و که این “گام به گام” شناخته خواهد شد.

مدیر عامل شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی در مونکلوا برای ارزیابی اولین سال مدیر اجرایی ائتلاف ، اعلام کرد: “گام به گام ، آنها می آموزند که چگونه نقشه راه شاه برای تمدید تاج از نظر شفافیت و تحقق مثال زدنی”. .

سانچز مشخص نکرد که ایده تصویب قانونی درباره تاج است، اما مسلم است که زارزوئلا “خواستار حرکت به سلطنتی پارلمانی مشروطه ، مطابق با استانداردهای ارزشها و اصول اسپانیا در قرن 21” است. وی تأکید کرد ، در این مرحله ، در آنچه دولت می تواند کمک کند ، “تاج در دسترس خواهد بود”.

سانچز سخنرانی کریسمس پادشاه را “شجاعانه” می داند و اطمینان می دهد که دولت از سلطنت محافظت می کند

به گفته سانچز ، پادشاه در سخنرانی خود “شجاع” بود

پادشاه فیلیپه ششم در سخنرانی سنتی خود در شب کریسمس به طور مستقیم به پرونده خوان کارلوس اول اشاره نکرد ، که توسط دادستانی دادگاه عالی به دلیل ادعای تجارت پنهانی وی در خارج از کشور مورد تحقیق قرار گرفت ، اگرچه وی تأکید کرد که “اصول اخلاقی و اخلاقی باید بر ملاحظات خانوادگی اولویت داشته باشد.” ، به نشانه ای واضح از رفتار پدرش.

به گفته سانچز ، سلطان در پیام خود “شجاع” بود ، و راه را برای آینده هموار کرد و “مسیری را که تاج می خواهد به آن هدایت کند ، به وضوح مشخص کرد.” وی گفت: “سلطنت پارلمانی اسپانیا در قرن بیست و یکم درباره تجدید و شفافیت است و پادشاه فیلیپه ششم از ابتدای حاکمیت بر روی آن کار می کرد.”

فیلیپه ششم تأیید می کند که همه “بدون استثنا” باید “اصول اخلاقی و اخلاقی” را رعایت کنند

به گفته وی ، تمدید باید با “شفافیت ، پاسخگویی و ماهیت مثال زدنی” مرتبط باشد و دقیقاً به همین دلیل است دولت “کلیه حمایت ها و تشویق ها” را برای گام های موسسه در آینده تضمین خواهد کرد.

وی همچنین تأکید کرد که چند روز پس از اعلام اتحادیه اروپا مبنی بر ثبت “در ماههای آینده” قانونی که به دنبال کنترل بیشتری بر روی تاج ایجاد کرد.

قانون تاج ، در هوا

سانچز در طی سخنرانی خود ، و اگرچه سه بار توسط روزنامه نگاران پرسیده شد مشخص نیست که آیا دولت قصد دارد قانونی درباره تاج تصویب کند یا خیر. وی به صراحت بیان کرد که ما “باید” با “روح نوسازی” که مرحله فلیپه ششم را مشخص می کند و سلطنت به او متعهد است ادامه دهیم “.

از این نظر ، رئیس حزب خلق (PP) پابلو کاسادو ، که در حمایت از این قانون صحبت کرد ، تا زمانی که در تلاش است رئیس دولت و سلطنت را در برابر حملات “شرکای دولت” تقویت کند. لازم نمی داند ، زیرا قانون فیلیپه ششم “بی عیب و نقص” است.

به گفته کاسادو ، “هر آنچه برای تقویت سلطنت نیاز باشد” “مورد استقبال” قرار خواهد گرفت. و او یادآوری کرد که هر اقدامی از این نوع نیاز به حمایت اولین حزب مخالف دارد ، همانطور که وی اشاره کرد ، دولت هنوز چیزی در این مورد مطرح نکرده است.

بحث در مورد تجدید سلطنت در اسپانیا در یکی از سخت ترین لحظات این موسسه در حال انجام است. پادشاه افتخار از 3 آگوست در امارات متحده عربی به سر می برد، همان روزی که تصمیم وی برای ترک اسپانیا و تأسیس اقامت خود در کشوری دیگر برای تحقیق در مورد امور مالی شخصی وی اعلام شد.

دادستانی دادگاه عالی در حال حاضر در حال بررسی حساب های وی در سه بخش برای بی نظمی های مالیاتی ، کمیسیون های احتمالی برای AVE در مکه و شرایط ادعایی در یک پناهگاه مالیاتی در جزیره جرسی است. همه اینها در بحبوحه مقررات مالیاتی اخیر از دوران ابتدایی به وزارت دارایی به مبلغ 678،393.72 یورو برای جلوگیری از ارتکاب جرم مالیاتی است که گفته می شود مصونیت وی تا زمان کناره گیری در سال 2014 را شامل نمی شود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *