سانچز قصد ندارد کازادو را برای تمدید CGPJ فراخوانی کند

[ad_1]
نخست وزیر، پدرو سانچز، قصد ندارد با رهبر PP تماس بگیرد ، پابلو کاسادوبرای تجربه رفع انسداد تمدید شورای عمومی دادگستری (CGPJ) بعد از اطمینان از وجود نداشتن “عدم اراده” برای پیروی از این حکم قانون اساسی.

این در یک کنفرانس مطبوعاتی که او در مقر HP در سیلیکون ولی (کالیفرنیا) داد ، اظهار داشت ، جایی که او حسابرسی خود را انجام داد تور اقتصادی آمریکا، و در آن او PP را به حفظ محاصره ای که “معنی ندارد” متهم کرد.

سانچز در گفتگوی بعدی با خبرنگاران گفت که دولت این را درک کرده است PP “تصمیم سیاسی” گرفته است و او توافق نامه ای را در این زمینه غیرممکن دانست ، زیرا این امر از نظر او “محبوب” به حرکت از موقعیت فعلی خود نیاز دارد.

نخست وزیر گفت که او با وزیر ریاست جمهوری صحبت کرده است فلیکس بولانوس، که پس از انتصاب به این پست ، این هفته با سخنران PP در کنگره در تماس بوده است ، کوکا گامارا.

گفتگویی که به گفته بولانوس ، به وی اجازه داد “تصور کند” از طرف PP “اراده ای برای مطابقت با قانون اساسی وجود ندارد”. وی افزود: “ما در این باره صحبت می كنیم زیرا دولت چیزی نمی خواهد ، اما طبق قانون اساسی و احزابی كه خود را مشروطه خواه اعلام می كنند ، اولین كاری كه باید انجام دهند رعایت قانون اساسی است.”

تخصصی آموزنده – کنفرانس مطبوعاتی پدرو سانچز در ایالات متحده – هم اکنون تماشا کنید

تقریباً هزار روز بدون تجدید

سانچز آن را به خاطر آورد 961 روز بدون تمدید CGPJ سپری شده است، هیاتی تأکید کرد که از انتخابات عمومی 2011 نمایندگی دارد که در آن حزب PP اکثریت مطلق را به دست آورد. “این به نظر می رسد ماقبل تاریخ باشد ، اما از این رو نمایندگی شورای عمومی دادگستری و این این بلوکی است که منطقی نیست و کاملاً منتشر نشده است “.

به گفته وی ، اگر رعایت قانون اساسی همیشه مهم باشد ، اهمیت آن در اورژانس بهداشتی برای تقویت نهادهای عمومی. عدم انجام این کار “خدمتی بد” برای عملکرد صحیح دموکراسی است.

با توجه به اصرار روزنامه نگاران در مورد آنچه دولت می تواند برای جلوگیری از تمدید PP نه تنها CGPJ بلکه دادگاه قانون اساسی یا دیوان محاسبات نیز انجام دهد ، فقط به بیان اینكه “به یاد داشته باشید ، به یاد داشته باشید و به یاد داشته باشید” از این حزب ، که باید با متن قانون اساسی مطابقت داشته باشد.

وی همچنین از حزب مردم خواست که نتیجه انتخابات را به دست بگیرد. ” وقتی در اقلیت هستید ، در اقلیت هستید بدون اینکه به معنای جلوگیری از تجدید نهادهای قانون اساسی باشد. “

علیرغم برخورد حزب اصلی مخالف ، این حزب ارزش خود را نشان داده است امیدوارم بتوانید موقعیت خود را تغییر دهید و در سپتامبر هم CGPJ و نهادهای دیگر تجدید می شوند.

اسپانیا روی رادار

در مورد موازنه تور اقتصادی در ایالات متحده ، سانچز اطمینان داد که این کار را انجام داده است هدف آنها قرار دادن اسپانیا در “رادار” است و او امیدوار است که بتواند قبل از پایان سال اولین ثمره ارتباطات خود را با بزرگترهای اصلی مالی ، فناوری و سمعی و بصری با آنها ملاقات کند نیویورک ، لس آنجلس و دره سیلیکون، گرچه او هیچ یک از نتایج احتمالی را نشان نداد.

اگرچه او با رئیس جمهور ایالات متحده ملاقات نکرده است ، جو بایدن، رئیس مدیر اجرایی اسپانیا اظهار داشت که این دور از تماس ها باید در آن زمان انجام شود ، قبل از اینکه شرکت های بزرگ برنامه های خود را برای دوره بعدی ببندند و برای مرحله بازیابی ، که پس از پایان باز می شود پاندمی.

از این نظر ، سانچز دوباره خواستار “احتیاط” شد ، اما گفت که “میزان واکسیناسیون هر روز در حال افزایش است” و حتی اسپانیا می تواند تبدیل به اولین کشور در تعداد افرادی که با درمان کامل واکسینه شده اندبا توجه به اینكه این واكسن از نظر وی “ابزار نهایی برای غلبه بر بیماری همه گیر” به معنای اطمینان از بهبود اقتصادی است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *