آموزش شب زفاف { شب اول عروسی }

آموزش شب زفاف

خانم ها در شب اول عروسی چه می کنند سوالی است که بسیاری از خانم ها بخصوص آنهایی که تاریخ عروسی شان نزدیک است می پرسند و در این مقاله از همسرتایم می خواهیم که مهم ترین نکات را برای شب زفاف بازگو کنیم.

شب زفاف را به این نام نامیدند زیرا در این شب شوهر برای اولین بار وارد همسرش می شود و با هم آمیزش می کنند و این موضوع زن را بسیار نگران کرده و می ترساند و به همین دلیل ترجیح دادیم بیشترین را در اختیار شما بگذاریم.

 

توصیه های مهم در مورد این شب

زنان در شب عروسی چه می کنند؟
کاری که یک زن باید در شب عروسی انجام دهد:
• استرس زدایی: در روز عروسی هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد ، زیرا منتظر آن روز خاص بوده اید که شما را با شریک زندگی خود دور هم جمع می کند. و اگر عصبی هستید و از اتفاقی که می افتد می ترسید، به شما توصیه می کنیم آرامش داشته باشید و در مورد نگرانی های خود با زوک صادق باشید، زیرا او مطمئناً شما را درک می کند و به شما کمک می کند.
• مراقبت از بدن: عروس باید تمام مقدمات شب عروسی از برداشتن موهای بدن گرفته تا مراقبت از پوست و بوییدن را انجام دهد و در این شب حتماً روغن و عطر به شما بزند تا شوهرتان را به سمت خود جذب کند. .
• از شر افسانه ها خلاص شوید: باید بدانید که فرآیند شکستن پرده بکارت در شب زفاف آنطور که برخی آن را توصیف می کنند دشوار یا دردناک نیست و همچنین باعث خونریزی شدیدی نمی شود که همه برای شما به تصویر می کشند. ممکن است اصلا خونریزی نداشته باشید یا فقط متوجه چند قطره خون شوید.
• خودتان باشید: در این شب باید شخصیت خود را همانطور که هست حفظ کنید و تظاهر به رفتار نکنید.
• آمادگی روانی برای مقاربت در شب حجله : این شب حول محور یک موضوع بسیار اساسی که رابطه جنسی است می چرخد، پس باید با ابراز عشق به شریک زندگی، خجالتی نبودن و آماده کردن اتاق با وسایل، گل رز و چراغ، برای آن به خوبی آماده شوید.
پس اینها کارهایی است که عروس در شب اول عروسی انجام می دهد، اما آیا شب اول عروسی درد دارد ؟

 

شب عروسی یکی از پر استرس ترین و مضطرب ترین زمان ها برای عروس است، بعد از مراسم عروسی ، عروس نسبت به آنچه در انتظارش است احساس ترس می کند. با این حال، آماده شدن برای این شب ممکن است کمی به شما آرامش دهد.

از این رو در سایت همسرتایم  مهم ترین نکات را برای عروس در شب زفاف به شما ارائه دهد.
1- اولین رقص: اولین رقص نباید محدود به مراسم عروسی باشد، می توانید آن را در خانه اجرا کنید، زیرا به شما کمک می کند تا از احساس تنش خلاص شوید و سعی کنید با آن صحبت کنید. شریک زندگی تان درباره ترس هایتان و آنچه در ذهنتان است، کمک می کند تا وارد یک فضای رمانتیک شوید.
2- حمام ولرم: گرفتن حمام آب گرم به شما کمک می‌کند تا از تنش خلاص شوید و می‌توانید از روغن‌های معطری استفاده کنید که به شما کمک می‌کند بوی روغن بگیرید و خلق و خوی خود را بهبود ببخشید.
3- عطرهای حسی: عطر مورد علاقه تان را پر کند و اجازه دهید از گروهی از عطرهای حسی که حاوی نت های ادویه ای و نت های چوبی هیجان انگیز هستند باشد و رایحه ای را انتخاب کنید که مناسب شما و همسرتان باشد.
4- آماده سازی اتاق خواب به صورت رمانتیک: اگر قصد دارید اولین شب عروسی خود را در هتل بگذرانید، حتما از آنها بخواهید که اتاق را به صورت رمانتیک آماده کنند.

 

 

در صحبت کردن در مورد این موضوع، مهم است که همه چیزهایی که شایعه می شود را باور نکنید، زیرا خونریزی زمانی که برای اولین بار رابطه جنسی دارید نادر است و به احتمال زیاد تنها چیزی که خواهید دید چند قطره خون است، این شایعه به تنهایی کافی است تا ترس خود را افزایش دهید، و بنابراین پاسخ دادن به شوهرتان زمانی که او به شما نزدیک می شود برای شما مشکل خواهد بود..

اول باید بدونی عزیزم که پرده بکارت دارای انتهای عصبی دردناک نیست و اغلب نازک است و به راحتی پاره می شود. در مورد دردی که احساس می کنید، در نتیجه قرار دادن آلت تناسلی در حالت نعوظ برای اولین بار در روزنه باریک واژن است که در حین مقاربت منبسط می شود. در موارد نادر ممکن است غشا سفت باشد و در اینجا درد ناشی از مقاومت غشا در برابر پارگی است.
وضعیت بدن بسیار مهم است
موقعیت هایی که زوج ها برای تمرین صمیمیت در شب زفاف می گیرند متفاوت است، اما بهترین حالت برای جلوگیری از احساس درد در هنگام شکستن پرده بکارت این است که به پشت دراز بکشید تا شوهرتان از بالا به سمت شما باشد یا برعکس.
استفاده از کرم هایی که رابطه جنسی را تسهیل می کند
البته شما جرات خرید آن را از داروخانه نداشتید و اگر خوش شانس بودید شوهرتان آن را می خرید. در هر صورت نگران نباشید، می توانید از کمی وازلین یا کرمی که الکل ندارد و برای پوست های حساس مناسب است استفاده کنید تا به راحتی لغزش آلت تناسلی به داخل واژن را کاهش دهید و درد مقاومت غشایی را کاهش دهید. پاره شدن در اینجا نکات لازم برای عروس در شب عروسی را به شما یادآوری می کنیم.
مقدمه صمیمیت
بزرگترین اشتباه یک زوج در شب اول عروسی این است که بلافاصله رابطه جنسی داشته باشند. بسیار مهم است، مراقب باشید که قبل از آمیزش، یکدیگر را نوازش کنید تا احساسات را تحریک کنید، بنابراین شروع به در آغوش گرفتن، بوسیدن و دست دادن روی نواحی مختلف بدن کنید.
بدون استرس
ترس در شب زفاف امری طبیعی است و به همین دلیل باید با همسرتان روراست باشید تا او هم صبور باشد و با شما مهربان باشد. راه‌های زیادی برای غلبه بر استرس شب عروسی وجود دارد، از جمله تقویت عشق در فضا، با روشن کردن شمع‌های معطر و کم‌نور کردن چراغ‌ها.

 

از اینکه زمان ارزشمندتان را به مطالعه این مقاله از سایت همسرتایم اختصاص دادید، بی نهایت سپاسگزاریم.

 

منبع :

marriage.com

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *