شصت و ششمین سمینار در وایادولید از بیتلز با نمایشگاه و ماراتن فیلم یاد می کند

[ad_1]
یک نمایشگاه و یک ماراتن فیلم به یاد بیتل ها می افتد در وایادولید در طول تعطیلات ، از 23 تا 30 اکتبر ، در شصت و ششمین هفته بین المللی فیلم در وایادولید (سمینتسی)، منابع این سازمان امروز جمعه اطلاع دادند.

بنابراین ، جشنواره فیلم وایادولید انتظار دارد جشن سال آینده برگزار شود شصت سال از تأسیس این گروه در لیورپول می گذرد (1962-2022) ، توسط جان لنون ، پل مک کارتنی ، رینگو استار و جورج هریسون تشکیل شد.

ماراتن فیلم ، چهار مستند ، در 26 اکتبر و با اولین نمایش اسپانیایی آغاز می شود بیتلز و هند (2021)، با حضور دو مدیر آن: روزنامه نگار هندی آجی بوز و پیتر کامپتون.

از طریق توصیفات ، تصاویر بایگانی و عکس ها ، در میان سایر مواد ، فیلم بلند من اقامت چهارگانه انگلیسی در هند را در سال 1968 به یاد خواهم آورد. برای شرکت در جلسات مدیتیشن و ارتباط با معنویت هندو.

ماراتن با نمایش نسخه بازسازی شده از کلاسیک ادامه می یابد شب بعد از روز سخت (آن شب چه شبی داشتیم!، 1964) ، از ریچارد لستر، همچنین نویسنده مستند برگرد (1991) با اجرای تور گروه انگلیسی در همان سال.

این سه نوار به هم متصل می شوند بیتلز: هشت روز در هفته. سالهای گردش (2016) ، در ران هوارد، مروری بر گروه از طریق مصاحبه های صمیمی تر ، با موسیقی و تصاویر منتشر نشده.

به عنوان مقدمه ای برای این پیش بینی ها ، Casa India وایادولید میزبان نمایشگاهی بر اساس ارتباط بیتلز با فرهنگ و فلسفه هندو از 16 سپتامبر تا 7 نوامبر است، عمدتا از منشور سفری که گروه در سال 1968 انجام داد.

ما پنجاهمین سالگرد تولد بهترین گروه موسیقی قرن بیستم را جشن می گیریم: بیتلز. 4 پسر از لیورپول که تاریخ موسیقی را تغییر خواهند داد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *