عفونت کووید باعث ایجاد ضدنکوزوم می شود که باید بیش از یک سال ذخیره شود

[ad_1]
تیم تحقیق د‘ایرسیکایکسا – مرکز ضربه از Fundació la Caixa و بخش بهداشت Generalitat de Catalunya – نشان داد که آنتیکوس های تولید شده توسط کووید -19 روز به روز در حال حفظ شدن هستند از لحظه عفونت و استقلال گراور مالاتیون.

این مطالعه سطوح آثار باستانی با اثر محافظتی را در آنالیز می کند بیش از 300 نفر مبتلا شده اند برای COVID-19. در مورد آن نیز صدق می کند gravetat de la malaltia با سطح بالاتری از آنتیکوس هابه شما مردم عفونت را به صورت رایگان یا بدون علامت گذرانده اند ، در کانوئید ، منیسک آنتی کوزوز ، در شرایط بسیار مناسب در برابر انواع جدید ویروس به طور موازی ، برخی از شرکت کنندگان در مطالعه در طول پیگیری واکسینه خواهند شد. توتال می روند پس از دوزهای مکرر ، دئورگاد در سطح seu d’anticossos افزایش می یابد.

شدت مالاریا پاسخ ایمنی را تعیین می کند

جولیا بلانکو ، محقق IGTP در IrsiCaixa توضیح داد: “این یک رساله از طولانی ترین پیگیری برای افرادی است که تحت COVID-19 قرار گرفته اند.” آنها ناهمگونی را بیرون می آورند و آن را تحت کنترل می گیرند شدت مالاتیا چیزی است که میزان و اثربخشی پاسخ ایمنی را تعیین می کند رو به روی SARS-CoV-2 “

پیگیری به مدت 15 ماه

به طور کلی L’estudi s’ha dut a terme 332 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند، هر دو به صورت نامتقارن و Ileu (60)) و greu (40)) ، و se’ls hi پیگیری پاسخ ایمنی خنثی کننده را در طول پانزده ماه انجام دادند. ادواردز می گوید: “در بستری شدن بیماران ، میزان محافظ های ضد مو در چند روز پس از بروز اولین علائم به بالاترین حد خود می رسد و سپس به نوع مشخصی تجزیه می شوند ، باله هایی که تثبیت می شوند ، به سرعت حفظ می شوند.” پرادناس ، دانشجوی دکتری در IrsiCaixa و نویسنده مقاله l’estudi.

کیفیت عتیقه جات

این مطالعه نشان داد که ظرفیت محافظتی آنتی کاسوس به دلیل نوع بتا در بیماران بستری به میزان قابل توجهی از بین می رود تا افرادی که بدون علامت COVID-19 را تجربه کرده اند. Així، tot بیان می کند که a عفونت شدید باعث بیشتر ضد ریزش مو می شود ، اما کیفیت بهتری دارد.

“داشتن پاسخ ایمنی خوب یک بند است ، به ویژه برای ظهور انواع جدید که می تواند اثربخشی دفاع ما را به خطر بیندازد. دادس خاطرنشان می کند که در غیاب واکسن ، 50 of از شرکت کنندگان در مطالعه می توانند از بتا ، مقاوم ترین در برابر بلانکو خاطرنشان کرد: در حال حاضر ضد ریزش مو توضیح داده شده است و این درصد در مورد ویروس اصلی کمتر از 30 درصد است.

در خط mateixa ، مدیر l’IrsiCaixa ، Bonaventura Clotet ، بر “مزایای واضح” واکسیناسیون تأکید کرد و بر اهمیت عدم تسلیم شدن در نظارت بر مصونیت جمعیت در دراز مدت تاکید کرد. “برای اینکه بدانید چقدر طول می کشد و آیا Segueix احساس م effectiveثر می کند ، گزینه های davant les noves است.”

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *