فضا ریچارد برانسون از جف بزوس در برنامه خود برای سفر به فضا انتظار دارد – RTVE.es

[ad_1]
ریچارد برانسون ، تاجر انگلیسی روز پنجشنبه قصد خود برای سفر در فضا را در 11 ژوئیه با کشتی شرکت خود Virgin Galactic اعلام کرد و بدین ترتیب برنامه های مالک و بنیانگذار آمازون جف بزوس را پیش بینی کرد که سفر خود را برای روز 20 برنامه ریزی کرده است.

در صورت موفقیت ، برانسون به اولین میلیاردری تبدیل خواهد شد که بخشی از مأموریت فضایی نیمه تأمین اعتبار خود را دارد.

این تاجر در توئیتر خود گفت: “من همیشه یک رویا پردازی بوده ام. مادرم به من آموخته است که هرگز تسلیم ستاره نشوم. در 11 ژوئیه زمان آن است که این رویا را در پرواز بعدی فضایی Virgin Galactic محقق کنم.” .

این ماموریت “وحدت 22” نام داردزیرا این بیست و دومین سفر آزمایشی هواپیمای VSS Unity است و در آن شرکت خواهد کرد دو خلبان و چهار خدمهاز جمله برانسون.

برانسون ، بزوس و ماسک ، میلیاردرهای وسواس فضا

سه خدمه ای که برانسون را همراهی می کنند دستمزد Virgin Galactic را دریافت می کنند و فضانورد بت موزه ، مهندس کالین بنت و معاون شرکت سیریشا بندلا هستند.

بزوس در اوایل ژوئن قصد خود برای سفر در فضا را با هواپیمایی از شرکت خود Blue Origin اعلام كرد كه در مسابقه مسافران هوافضا در قرن اخیر با Virgin Galactic رقابت می كند.

آنها همراه با بزوس سفر می کنند برادرش ، مارک بزوس ، خلبان 82 ساله والی فانک و مسافر چهارم که در حراج راه اندازی شده توسط Blue Origin با پرداخت 28 میلیون دلار تحمیل شد و هنوز نام آن فاش نشده است.

فانک اولین مربی پرواز آمریکایی در تاریخ بود و در دهه 1960 تلاش کرد به برنامه فضانوردان ناسا دسترسی پیدا کند و به دلیل زن بودن وی رد شد. شرکت وی در مأموریت Blue Origin نیز پنجشنبه همین هفته اعلام شد.

بزوس و برانسون وسواس خود در زمینه فضا را با میلیاردر همکارشان الون ماسک (تسلا و اسپیس ایکس) تقسیم می کنند.

ماسک ابراز آرزو کرده است شهری در مریخ پیدا کنید با یک میلیون نفر در سال 2050 ، در حالی که برانسون قصد دارد مدل فعلی سفر هوایی را با بسیاری از سفرهای سریع و حمل و نقل به هتل ها در سیارات دیگر به فضا منتقل کند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *