قرار منع تعقیب علیه مردی که به جرم آزار و اذیت توسط ایگلسیاس و مونترو محکوم شد

[ad_1]
رئیس دادگاه شماره 1 Collado Villalba (مادرید) این سه شنبه را صادر کرد دستور محدودیت 500 متری و ممنوعیت برقراری ارتباط برای میگل اف. ، که به دلیل حضور مداوم در مقابل خانه اش در گالاپاگار مادرید ، توسط معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس و وزیر ایرنه مونترو به آزار و اذیت محکوم شد.

قاضی پس از اظهارات متهم ، که به موجب وی شش جرم علیه آنها شما را “محرک” اعتراضات مقابل خانه خود می دانند.

به ویژه ، قاضی دستور بازپرداخت برای 500 متر از خانه یا محل کار فاصله دارد از Iglesias و Montero در طول دادگاه ، با این تفاوت که از برقراری ارتباط به آنها به هیچ وجه یا از طریق واسطه ها جلوگیری می کند. از این طریق وی به درخواست نماینده دادستانی پاسخ داد ، زیرا اتهامی که از طرف اعضای قوه مجریه مطرح شد خواستار مسافت سه کیلومتر بود.

طبق منابع قانونی حاضر در جلسه ، متهم اعتراف کرده است که در اعتراضات شرکت کرده است روبروی خانه ایگلسیاس و مونترو در گالاپاگار. از این نظر ، طبق منابع مشورت شده ، وی توضیح داد كه انگیزه آنها رهبری است كه ایگلسیاس در خانه های سالمندان علیه COVID-19 ایجاد كرده بود. دفاع متهم ، که توسط وكیل Polonia Castellanos انجام شد ، درخواست کرده است که دادرسی تشکیل شود فهمید که هیچ مدرکی در مورد ارتکاب جرمی وجود ندارد.

ایگلسیاس و مونترو می گویند “ترسیده اند”

ایگلسیاس و مونترو روز دوشنبه ظاهر شدند قبل از قاضی با کنفرانس ویدیویی برای تصویب شکایت خود برای آزار و اذیت جنایی ، اجبار ، نافرمانی از مقامات ، افشای و افشای اسرار ، تغییر نظم عمومی و خلاف منابع طبیعی و محیط زیست. طی اظهارات وی گفتند آنها “ترسیده اند” اعتراض و اینکه الگوی خواب فرزندان و حتی سبک زندگی آنها تغییر کرده است. در شهادت های خود ، آنها آنچه را که در خارج از خانه آنها اتفاق می افتد ، با مدفوع سیاسی تشخیص می دهند.

ایگلسیاس در ژوئیه گذشته شکایت خود را ارائه داد ، نامه ای که اروپا پرس به آن دسترسی داشت ، در توضیح آن رفتار ننگ “روزانه” اتفاق می افتد حداقل از 15 مه ، “آزار و اذیت و آزار و اذیت ، مانند نامیدن” نشانه “یا اصطلاحات مشابه” ، همه اینها “تغییر اساسی” در زندگی روزمره او و خانواده اش ایجاد می کند.

به نوبه خود ، متهم در اظهارات خود ، كه در آن او از پاسخ دادن به دادستان و وكيل شاكيان خودداري كرد ، اعتراف كرد كه برای ضبط فضای داخلی خانه از صخره بالا رفت از ایگلسیاس و مونترو اعتراف کرد که او بارها با آگهی هایی به خانه رفته است ، دانستن اینکه سه خردسال در آنجا زندگی می کنند.

نقض نظم عمومی

روایتی که وکلای معاون رئیس جمهور ارائه داده اند سایر اقدامات متهم را نیز برجسته می کند ، مانند یک تیم با سیستم اعلامیه برای اعتراضات خود بیاورید، که به معنای “تأثیر صوتی در کل قلمرو پارک طبیعی و منطقه مسکونی با قانونی مشکوک است” ، و فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند ، جایی که آنها اعلام می کنند قصد دارند دوباره با آنها تماس بگیرند و با رفتار خود با دیگران تماس بگیرند یا فیلم بارگذاری کنند.

“همه این اقدامات نظم عمومی را تغییر می دهد ، با تأکید بر رویه خواری ، دخالت و آسیب رساندن به حقوق خانواده دون پابلو مانوئل ایگلسیاس تورین و سایر همسایگانش ، نمی توان آنها را با حق قانونی اجتماعات ، تظاهرات و بیانات مندرج در قانون اساسی ما “، نامه را توضیح می دهد ، که اعتقاد بر این است رفتار متهم است “این یک اعتراض سیاسی نیست ، بلکه یک خصومت شخصی است و نفرت از معاون رئیس جمهور و خانواده اش. “

به همین ترتیب ، تأکید می شود که جرم آزار و اذیت بخشی از رفتار وی است ، “زیرا وی بدون اجازه از طرف متهم یا شریک زندگی خود هوشیاری مداوم خود را در خانه انجام می دهد” و “حمله به آزادی دون پابلو ایگلسیاس وجود دارد. در حالی که متهم به خانه نزدیک است ، او مانع لذت بردن از آزادی حرکت خود و خانواده اش ، دیدار با دوستان و خانواده و غیره می شود. “

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *