مادرید مرکزی به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت و جریمه ها مسترد نمی شوند

[ad_1]
همانطور که شورای شهر مادرید روز سه شنبه اعلام کرد ، جریمه های اعلام شده به متخلفان از مادرید مرکزی ، بدون توجه به اینکه این اقدام توسط دادگاه عالی لغو شده است ، وصول خواهد شد ، مبلغ جمع آوری شده 1،393،000 یورو است در مفهوم تحریم از بدو تأسیس. علاوه بر این ، کلیه جریمه های جمع شده پس داده نمی شود. اگرچه ، به محض اینکه دستور تعلیق نهایی صادر شد ، شمارش آنهایی که به شهروند اعلام نشده اند ظرف دو ماه متوقف می شود.

دادگاه عالی درخواست تجدیدنظر طرفداران محیط زیست را در عمل علیه تصمیم دادگاه عالی مادرید (TSJM) از 27 ژوئیه 2020 رد کرد ، به طوری که این تصمیم نهایی شود ، اما Consistory ادعا می کند که TSJM می تواند آن را صادر کند تا دو ماه برای اجرای حکم.

در همین حال ، شورای شهر قصد دارد مرکز مادرید را تا نهایی شدن نگه دارد این جدیده مصوبه تحرک پایدار، که مناطق کم انتشار را در شهر تنظیم می کند و بنابراین از خلا قانونی جلوگیری می کند. تا آن موقع، دوربین های مادرید مرکزی همچنان روشن بوده و روند تحریم ها ادامه خواهد داشت، به همان اندازه قاطعانه برای همه کسانی که ارتباط برقرار می کنند ، قدم می زند.

در صورت عدم رعایت مهلت مقرر ، با توجه به وجود بیش از هزار اتهام ، در اوت جلسه عمومی فوق العاده تشکیل می شود تا در نهایت این آیین نامه تصویب شود.

آندره لوی (PP): “پایان مادرید مرکزی به این معنی نیست که شهر بدون برنامه آلودگی مانده است”

در منطقه نیرو با انتشار کم

بنابراین ، علی رغم تصمیم دادگاه عالی شناخته شده این سه شنبه ، که تصدیق ابطال مادرید مرکزی را می کند ، کنسولی مادرید درک می کند ، که فعلاً منطقه کم آلاینده همچنان برقرار است، و اینکه جریمه هایی که قبلاً به مجرم اعلام شده است مسترد نمی شود. این موضوع توسط منابع شهرداری برای Efe توضیح داده شده است كه ادعا می كنند جریمه هایی كه قبلاً جمع شده یا در غیر این صورت به تحریم شده ها ابلاغ شده است آنها “اقدامات سخت” هستند، و بنابراین باید پرداخت شود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *