متاهل از قانون تاجگذاری حمایت می کند که سلطنت را تقویت می کند

[ad_1]
رئیس PP ، پابلو کاسادو، این سه شنبه مهمانی خود را پیش برد تا زمانی که به دنبال تقویت سلطنت باشد از قانون تاج حمایت خواهد کرد در برابر “حملات” “شرکای دولت” ، روشن می سازد که هر گامی در این زمینه باید در چارچوب قانون ارگانیک برداشته شود و نه از طریق اصلاح قانون اساسی.

پس از دفاع از کار “بی عیب” و “سلطنت مثال زدنی” فیلیپه ششم، اشاره كرد كه هرگونه اصلاح از این نوع “فقط در صورت توافق قوی بین PP و PSOE انجام می شود.”

“دولت حمایت PP را برای دریافت خواهد کرد هر اقدامی که رئیس دولت را تقویت کند و تحکیم سلطنت به عنوان روشی که همه اسپانیایی ها برای تدوین دولت در همه پرسی انتخاب کردند ، “کاسادو در یک کنفرانس مطبوعاتی اطمینان داد که او در سال 2020 سنجش کرد.

همچنین این سه شنبه ، نخست وزیر ، پدرو سانچز، در ظاهر سنتی در پایان سال اشاره کرد که تاج “گام به گام” را برمی دارد “نقشه راه تجدید” از نظر شفافیت و مناسب بودن مطابق با اقدامات اتخاذ شده توسط فیلیپه ششم از ابتدای سلطنت خود و ، اگرچه وی مشخص نکرد که آیا ایده تصویب قانون تاج است ، اما “خواستار انتقال به سلطنت پارلمانی” تأکید کرد. استانداردهای ارزشها و اصول اسپانیا در قرن 21 “.

در این رابطه ، کاسادو هشدار داد که هر اقدامی از این نوع نیاز به حمایت اولین حزب مخالف دارد و این امر را تضمین می کند دولت هنوز چیزی در این مورد مطرح نکرده است.

حزب PP اصلاح قانون اساسی را رد می کند

رهبر حزب PP تأیید کرد که حزب او “برای کار” ارتکاب نیست اصلاح قانون اساسی، زیرا ، به گفته وی ، با “بحران نهادی” که اسپانیا تجربه می کند ، “زمان آن نیست که جعبه پاندورا را با یک بحران سازنده باز کنیم” که در آن می توان دانست “چگونه شروع کنیم ، نه چگونه پایان دهیم” .

به همین ترتیب ، او توضیح داد که هیچ اکثریت یا گفتگویی برای انجام این اصلاحات مگنا کارتا وجود ندارد ، گرچه قانون آلی تاج را رد نکرده است اگر بخواهد شش سال پیش فیلیپه ششم رسماً افتتاح کند و متعهد به “شفافیت ، اصول مثال زدنی و مدنی ، اخلاقی و اخلاقی” باشد.

در پاسخ به این س whetherال که آیا PP رضایت را قبول می کند یا خیر خاتمه ناپذیری رئیس دولت ، که شامل قانون اساسی است، کاسادو تأیید کرد که رئیس دولت توسط فلیپه ششم “به روشی بی عیب و نقص” اجرا می شود و بنابراین “برای تقویت” آنچه که وی “حکومت نمونه” می داند نیازی به تغییر قانونی نیست.

در عوض ، وی اصرار داشت که اگر دولت “نهاد سازی” را به شکل “حملات شرکای خود” مطرح کند ، حزب PP آماده “انجام این کار است و دیگر هیچ بحثی نخواهد بود” زیرا آنها “یک حزب دولتی” هستند. هر گونه تغییر در معماری دولت باید با توافق PSOE و PP انجام شود.

با این حال ، رئیس جمهور “محبوب” بر این مسئله تأکید کرد “مشکل” سلطنت ، قانون اساسی ، مخالفت یا رسانه نیست اما دولت با “تفرقه ، رادیکالیسم و ​​انباشت بی لیاقتی در حال انباشت”. “آنها باید بگویند که از کدام طرف هستند.”تأکید کرد که “سوسیالیسم کلاسیک” را در برابر “حزب فعلی در سانچیستا” از دست بدهد.

“حملات” کلیساها علیه سلطنت را نکوهش کنید

او بدین ترتیب معاون دوم نخست وزیر پابلو ایگلسیاس و چندین وزیر پودموس را به این وقف محکوم کرد “آشکارا حمله به سلطنت” و همچنین اعضای ملی گرای و مستقل مجریه “به فیلیپه ششم حمله می کنند.”

کاسادو معتقد است که این احزاب همچنین به دنبال “بازنگری در دوره تاریخی گذار و خود قانون اساسی” هستند که “سلطنت و پادشاه را به عنوان نمادی از وحدت و دوام ملت اسپانیا مقدس می کند”.

امیدواریم PSOE تعادل بیشتری ایجاد نکند. یا با کسانی هستید که از سلطنت و قانون اساسی دفاع می کنند ، یا با کسانی هستید که به آن حمله می کنند. طناب زدن ها دیگر بد پایان می یابند ، اما برای همه اسپانیایی ها بد تمام می شوند “.

آسن Unidos Podemos را برای ثبت “قانون تاجگذاری” در ماه های آینده در کنگره پیش می برد

در شب کریسمس متحد می توانیم اعلام کرد که “در ماههای آینده” قانونی را در کنگره ثبت خواهد کرد که هدف آن کنترل بیشتر بر تاج است.

همانطور که توسط رئیس گروه پارلمانی United We Can ، Jaume Assens توضیح داده شده است ، هدف از این آیین نامه خواهد بود “نقش نهادی” پادشاه را تنظیم کند بی طرفی خود را تحکیم کند و اینکه نمی تواند به سیاست بپردازد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *