مزارع اکالیپتوس قبل از لازم الاجرا شدن قانون ، که ممکن است حدود سال 2025 ممنوع شود ، در حال رشد است.

[ad_1]
نهال اکالیپتوس ازت متنوع یک است دو محصول پرطرفدار در این بهار. در بسیاری از مناطق ، دو گزینه اصلی برای دو صاحب زمین وجود دارد که همچنان در مزارع کوچک یا گاندیرا استفاده می شوند و یا برای کسانی که در مناطق روستایی زندگی نمی کنند اما به ذخیره اموال خانوادگی خود ادامه می دهند ، وجود دارد.
این رقم ، مقاوم در برابر ksed بیشتر ، جایگزینی برای کوه یا رها کردن آن و رشد خود به خود جنگل های بومی در مناطق داخلی و کوه های میانی است ، جایی که انواع دیگر مخالف نیستند.

اگر زندگی می کنید ، اگر می بینید ، مهمانی های جدید می سازید

معیشتی که به این مالکان ارائه می دهیم ، افزایش تقاضا را پس از اعلام توقف یا اعلام توقف در ابتدای سال تشخیص می دهد. من خواندم که ممکن است ، دختر از “مرمت زمین های کشاورزی“این پارلمان گالیسی با آرا favorable موافق حزب صلح تصویب شد ، دو عضو PSdeG-PSOE ممتنع و مخالف BNG بودند.
این وام ها که باید قبل از اجرایی شدن اعطا شوند ، موجب جلب علاقه جدید دو مالک جنگل شده است.
شما با تیورون بزرگتر زندگی می کنید و همان حواله های سالانه منی از تأمین کنندگان استرالیایی شما، تلاش برای آماده سازی گیاهان قبل از پایان فصل ، خواهید دید.

انواع “گویچه ها” بیشتر در مناطق ساحلی رایج است

تنها حواله های باقی مانده به moitos viveiros انواع گلوبولوس است که زمان بیشتری بین ما وجود دارد ، همانطور که از کوههای منطقه ساحلی دیده می شود ، با ارزش بیشتر به عنوان یک تولید کننده چوب ، اما رشد کمی کندتر و کمی پایدار به سختی آب و هوای غیر داخلی
پیشنهادی که فراوان نیست. علاوه بر اعلام مهلت قانونی ، تعدیل جمعیت بهار گذشته به دلیل همه گیری اخیر و افزایش قیمت چوب نیز ممکن است مورد توجه باشد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *