مصرف کنندگان و کارگران مسکن در هفت منطقه بهداشتی ، 350 دوز واکسیناسیون مفصل را دریافت کردند

[ad_1]
Sanidade تصمیم گرفت این سه شنبه دوزهای باقیمانده از اولین محموله پانصد گاو پس چه یا سرگاس آوریل یا یکشنبه ، با موفقیت رسمی ، برای این کمپین.

چگان به گالیسیا 18000 دوز

Hoxe chegou به گالیسیا یا دو نفر اول هفته ای 12 لات که در این مرحله اول هر جامعه خودمختار را دریافت خواهد کرد. 18000 دوز که اجازه می دهد فردا یا دو چرخه دقیق واکسیناسیون برای دستیابی به ایمن سازی بالاتر شروع شود.

اولین بار در منطقه سلامتی ویگو واکسینه شد

ماریا بلو ، 83 ساله ، اولین کاربر دریافت کننده این واکسن بود منطقه بهداشتی ویگو. کاربر محل اقامت سانتا مارتا د پونته آراس در جایی که آنها 54 دوز تجویز کردند ، به همه ساکنان حاضر و تا حدی به دو کارگر. هرگونه رضایت غیر deu یا seu.

مرکز ثبت نشده از مارس تاکنون هیچ مورد کوید وجود ندارد. مدیر Amosouse از اینکه اکسیر است سپاسگزار است و قادر به شروع یک چرخه جدید است در این همه گیری آرام تر است.

از روزهای بالاتر در مراکز تصویر مجدد بگیرید هفت منطقه بهداشتی گالیسیا.

روزی هزار گاو

Sanidade آن را محاسبه می کند اول فوریه 37،000 نفر در گالیسیا ایمن سازی می شوند ، همه آنها eo کاربران شخصی خانه های سالمندان. É یک دایانا poboACIÓN ، با هم cos کارکنان بهداشتی که در تماس مستقیم هستند با بیماران کوویید در این مرحله ، آنها به واکسیناسیون هزار نفر در روز اعتماد می کنند.

شیر دادن Nuria Pardellas traballa در مرکز بهداشت Redondela. من داوطلب شدم و آموزش دیدم تا به تیم های خود ، که به مراکز پرتاب شدند ، بپیوندم. در Pontereas ، او گفت که با اضافه کردن یا ضبط حشره ، واکسیناسیون هر شخص هفت دقیقه طول کشیداما با تجربه چند روز آینده آنها می توانند سرعت متوسط ​​را کاهش دهند. Oxerente از منطقه بهداشتی ، خاویر پونتهوی اطمینان داد که تیم های پرستاری توسط دو مرکز بهداشتی ارائه می شوند که جایگزین شده اند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *