مطالعه از احتمال انتقال واکسن های RNA اشتباه برای جلوگیری از خطرات پشتیبانی می کند

[ad_1]
محققانبیمارستان دل مار من دانشگاه فابری پمپئی بررسی کرده اید که امکان حمل آنها وجود دارد واکسن RNA missatger علیه covid-19 ، فایزر من نوین، پلیس و آماده شدن در اصل ، پروتکل ایجاد شده xerings را در هنگام واکسیناسیون آماده می کند ، اما بر بردار مورد استفاده تأثیر نمی گذارد. طبق این مطالعه ، واکسن ها باید در طول مدت ثابت بمانند حداقل 3 ساعت در دمای محیط و اگر شرایط رانندگی شبیه جاده عادی باشد.

L’estudi s’ha به طور مشترک بین داروخانه بیمارستان del mar من گروه تحقیقات نورو فارماکولوژی-نوروفر از UPF. ایده فرآیند واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی در mateix بیمارستان ، در طول ماه تولید. از زیرمجموعه عمومی شکایت خواهد کرد ارتقا Health سلامت جنرالیت بنابراین می توانید xeringues را در داخل آماده کنید جریان های لایه ای افقیکه آنها برای جلوگیری از ورود میکروارگانیسم هایی که آلاینده ها نمونه را آلوده می کنند کار می کنند.

واکسن های RNA Missatger به شرایط خاص نگهداری نیاز دارند.

با ویال های سرپایی آزمایش کنید

اگر واکسن بزنید ، جاه طلبی را آماده خواهید کرد ویال ها برگردانده می شوند به Farmàcia Servei مرکز ، که در صورت از بین رفتن قابلیت ردیابی میکروبی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. واکسن های تراکتوریک طبق پروتکل قابل استفاده نیستند آنها باید sis hores després را کنار بگذارند برداشتن ویال اول اگر لوله ای باشد در دمای بین 2 تا 25 درجه.

این واکسن ها به تقسیم می شوند سه گروه. اولین نقش و نگار حسی ون دیکسار در دمای محیط 21 درجه به مدت 3 ساعت است. در گروه دوم شرایطی را که دارند حفظ کنند حرکت suau com حمل و نقل جاده ای. در گروه آخر حرکت d ‘خواهد بودتحریک متناوب عظیم. در آخر ، من این واکسن ها را با گروهی که تازه ذوب شده اند مقایسه می کنم.

واکسیناسیون را در مناطقی که دسترسی دشوار دارند تسهیل کنید

نتایج نشان می دهد که بردار اصلی هر دو واکسن است عملاً همان باقی مانده است. در cas de les del moviment suau تخریب بود کمتر از 1٪. Sotmeses to agitació – بله ، حدود 5٪ بدتر خواهد شد. نتایج می تواند کمک کند ساده سازی فرآیند واکسیناسیون، به خصوص در مناطق روستایی o باله ها و تسهیلات برای حمل و نقل و زیرساخت های بهداشتی.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *