منع آمد و شد را در شهرداری خود بررسی کنید

[ad_1]


این پنجمین موج همه گیری -با گسترش عفونت ها در میان جمعیت جوان واکسینه نشده و وجود نوع دلتا- باعث شده است که چندین جامعه به دادگاه اعتراض کنند بازیابی اندازه گیری برای مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شببه

در حال حاضر این در بسیاری از شهرکهای جامعه والنسیا ، کاتالونیا ، کانتابریا ، ناوارا ، اندلس و آراگون در حال اجرا است. در حالی که جزایر قناری و اکسترمادورا آن را درخواست کرده اند اما تأییدیه قضایی دریافت نکرده اند.

مقررات منع رفت و آمد یکی از اقداماتی بود که شامل زنگ هشدار دوم بود که در اکتبر تصویب شد تا تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شود. پس از امتناع در 9 مه ، اکثر جوامع تصمیم گرفتند آن را لغو کنند ، اما برخی دیگر مانند جامعه والنسیا و جزایر بالئار برای مدتی از آن حمایت کردند.به

نقشه زیر شهرداری های اسپانیا را با مقررات منع آمد و شد فعلی نشان می دهد ، اگرچه هر منطقه فواصل زمانی متفاوتی را برای محدود کردن تحرک انتخاب کرده است. با این حال ، بیشتر اوقات بین 01:00 تا 06:00 صبح است.

منع رفت و آمد در جوامع پس از حالت اضطراب


کدام جوامع آن را اعمال می کنند

کاتالونیابه TSJ کاتالونیا مقررات منع رفت و آمد را در 16 ژوئیه تصویب کرد و پس از آن در تمدیدهای متوالی تأیید شد. با این حال ، پس از رد دادگاه در 23 آگوست ، درخواست دولت مبنی بر تمدید یا تمدید این محدودیت در 19 شهرداری محل اجرا ، ژنرالیتت تصمیم به لغو این اقدام گرفت که در 27 آگوست سقوط کرد. مقررات منع رفت و آمد در کاتالونیا در شهرهای با بیش از 5000 نفر ساکن ، با بیش از 125 مورد در هفت روز ، و در مناطقی که بدون آنها به طور کامل یا جزئی توسط دیگران در چنین شرایطی محاصره شده بود ، برقرار بود.

والنسیا این اولین جامعه ای است که برای مقابله با منع رفت و آمد از ساعت 1 صبح تا 6 بعد از ظهر برای مقابله با موج پنجم همه گیری ، تأییدیه دریافت کرد. این برنامه در 32 شهرداری شروع به کار کرده است و از 17 آگوست 68 شهر وجود دارد. در میان شهرهای آسیب دیده ، والنسیا و پایتخت آلیکانته هستند. جامعه والنسیا یکی از معدود افرادی بود که پس از کاهش اضطراب در 9 مه با تأیید دادگاه عالی جامعه والنسیا (TSJCV) ، این اقدام را حفظ کرد.

ناوارا پس از رد آن برای اولین بار ، دادگاه عالی ناوارا مقررات منع رفت و آمد را از ساعت 1 صبح تا 6 صبح در بیش از 50 شهر در آخر هفته ها ، تعطیلات و تعطیلات رسمی در هر شهرداری تصویب کرد.

عدالت منع آمد و شد را تایید نکرده است

جزایر قناری. دولت خودمختار مجوز بازگرداندن منع رفت و آمد در جزایر در سطوح 3 و 4 را درخواست کرد ، اما دادگاه عالی جزایر قناری آن را رد کرد. مدیر اجرایی به دیوان عالی کشور مراجعه کرد اما آن را نیز رد کرد.

Extremadura. TSJ Extremadura درخواست منع آمد و شد را از ساعت 1:00 تا 6:00 ، که توسط شورا در شهرهای Placencia ، Harais de la Vera و Montehermoso ، شهرداری های استان Cáceres درخواست شده بود ، رد کرد.

جوامع بدون منع آمد و شد

اندلسبه در آخرین نشریه در این زمینه ، هیأت از هیچ شهرداری درخواست ممنوع الخروجی نداشت. تا به امروز ، این محدودیت از ساعت 2 صبح تا 7 صبح در شهرهایی با بیش از 5000 نفر ساکن و با فراوانی بیش از هزار مورد در هر 100000 نفر در 14 روز اعمال می شود.

آراگونبه دیوان عالی از ساعت 3 تا 18 اوت منع آمد و شد را از ساعت 01:00 تا 06:00 برای هوسکا ، ژاکا ، مونزون و بارباسترو تأیید کرد.

جزایر بالئاریک در حال حاضر منع آمد و شد وجود ندارد. هنگامی که وضعیت اضطراب کاهش یافت ، او یکی از معدود جوامعی بود که از این اقدام حمایت کرد ، که از ساعت 0:00 تا 6:00 در 23 مه تعیین کرد. دیوان عالی کشور سرانجام آن را سه روز قبل از 6 ژوئن ، تاریخی که دولت به عنوان معافیت تعیین کرده بود ، لغو کرد.

کانتابریا جامعه این اقدام را تا 20 آگوست ، تاریخی که دادگاه عالی کانتابریا منع آمد و شد بین ساعت 1:00 تا 6:00 را مجاز اعلام کرد ، حفظ کرد. در میان شهرداری هایی که تحت تأثیر قرار گرفته اند سانتاندر و تورللاگا و برخی از آنهایی که بیشترین هجوم توریست را داشته اند ، مانند لاردو ، سوانس ، نوح یا کامیلاس.

کاستیل و لئونبه از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد. خدمات حقوقی هیئت مدیره توصیه می کند که برای استفاده مجدد از این اقدام در شهرداری های با فرکانس بالا به دنبال تأیید قضایی نباشند.

کاستیا لا مانچابه از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

گالیسیابه در حال حاضر هیچ جایی منع آمد و شد وجود ندارد. وی پس از پایان وضعیت هشداردهنده با تأیید دادگاه در این شهرداری ها با خطر شدید آن را اجرا کرد.

ریوجا از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

مادریدبه از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

منطقه مورسیابه از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

ناحیه باسک. یوسکادی سعی کرد منع رفت و آمد را پس از 9 مه ادامه دهد ، اما عدالت آن را رد کرد. در 16 ژوئیه ، وی تجمع افرادی را که بین ساعت 1:00 تا 6:00 در خیابان زندگی نمی کنند ، اما بدون منع آمد و شد ، ممنوع کرد.

سئوتا: از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

ملیلا: از 9 مه هیچ منع رفت و آمد وجود ندارد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *