نیروهای فرانسوی ، ژاپنی و آمریکایی تصرف یک جزیره در اقیانوس آرام را شبیه سازی می کنند

[ad_1]

عکس افسران فرانسوی در هنگام مراسم پرتاب رزمایش نظامی در اردوگاه Ainura ، استان ناگازاکی ، ژاپن ، که توسط نیروهای خود دفاع زمینی ژاپن در 11 مه 2021 منتشر شده است.

برای اولین بار ، سربازان فرانسوی با نیروهای ژاپنی در مانورهای زمینی در ژاپن شرکت کردند. این تمرینات ، که از روز جمعه (14 مه) آغاز شد ، شاهد افزایش همکاری نظامی مجمع الجزایر با کشورهای اروپایی ، علاوه بر تمرین سنتی با ایالات متحده است ، در میان نگرانی های روزافزون در مورد افزایش چین در منطقه هند و اقیانوس آرام. پکن در انتقاد از تمرینات در سرمقاله روز 13 مه در روز اشتباه نکرد روزانه چین، صدای قدرت ، صحبت از a “اگر ایالات متحده و متحدانش اوضاع را اشتباه قضاوت کنند و فکر کنند که می توانند با استفاده از زورگویی چین را وادار به ترک دفاع از منافع اصلی خود کنند ، یک اشتباه بالقوه پرهزینه است.”.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید چین ، امپراتوری حمله به قانون دریا

این تمرین دو روزه حدود شصت سرباز از یک لشکر ، نیروی دریایی یا مهندسی خارجی را بسیج کرد. آنها با تیپ مداخله دوزیستان (ARDB) نیروهای دفاع از خود ژاپن (FAD) و تفنگداران دریایی آمریکا مانور خواهند داد. بر اساس سناریوی تصرف یک جزیره در دست نیروهای دشمن ، این گروه با هلی کوپتر حمل و نقل و حمله شهری را در اردوگاه آموزشی FAD در کیریشیما ، در قلب کیوشو ، در جنوب غربی ژاپن شبیه سازی می کند.

این مانورهای بی سابقه بخشی از رزمایش ARC21 است که از 11 مه در پایگاه FAD Ainoura در بخش ناگازاکی (جنوب غربی) آغاز شد. این برنامه برای 16 مه برنامه ریزی شده است ، همچنین به عنوان بخشی از اجرای تحریم های سازمان ملل در پاسخ به برنامه های توسعه هسته ای و موشکی آن ، عملیات دریایی در دریای شرق چین ، برای اهداف نظامی و بشردوستانه و همچنین نظارت بر فعالیت های کره شمالی پیش بینی شده است. . .

حدود ده کشتی از سه کشور و استرالیا در جز component دریایی نقش دارند. نیروهای فرانسوی شامل مأموریت Jeanne d’Arc 2021 (MJA) ، متمرکز بر آموزش افسران جنگجویان دریایی ، متشکل از یک هلی کوپتر دوزیست (PHA) هستند رعد و ناوچه سورکوف. “خوب است که FAD از پوسته خود خارج شود و با ارتش های خارجی برخورد کند. این اعتماد به نفس آنها را بهبود می بخشد و امکان تبادل مهارت را فراهم می کند. “، یادداشت های سرهنگ بازنشسته دریایی ایالات متحده گرانت نیوشام ، که در آموزش ARDB ژاپن در سال 2018 کمک کرد.

“پیام به چین”

ARC21 نیز تأثیر سیاسی شدیدی دارد. به گفته پکن ، که آنها را دیاویو می نامد ، مانورها در فاصله نه چندان دور از سنکاکو ، جزیره ژاپن در دریای شرق چین انجام شد. “ورزش ARC21 بازدارنده رفتار پرخاشگرانه چین در منطقه است”، قاضی تاکاشی کاواکامی ، مدیر انستیتوی مطالعات بین المللی در دانشگاه تاکوشوکو.

شما 56.03٪ از این مقاله را برای خواندن دارید. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *