هاروی وینستین به جرم تجاوز جنسی و تجاوز جنسی به یک حکم فرجام خواهی می کند

[ad_1]

هاروی وینستین در جریان محاکمه خود در نیویورک ، 21 فوریه 2020.

هاروی وینستین در مارس 2020 به جرم تجاوز جنسی و خشونت جنسی به بیست و سه سال زندان محکوم شد و از آن زمان به زندان افتاد ، روز دوشنبه 5 آوریل این تصمیم را فرجام خواهی کرد ، زیرا معتقد بود که حق دفاع او رعایت نشده است.

در یک دادخواست که روز دوشنبه به دادگاه عالی ایالت نیویورک ارسال شد ، وکلای این فیلمساز گفتند که در طول دادگاه ادعای تعرض به آقای وینستین ، چندین زن مجاز به شهادت بودند ، حتی اگر حقایق تجویز شده باشد یا برای پیگرد قانونی کافی نداشته باشد ، دفاع شش زن در دادگاه مشهور نیویورک شهادت داده اند و ادعا کرده اند که مغرض سابق هالیوود به آنها حمله جنسی کرده است.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید هاروی وینستین به بیست و سه سال زندان محکوم شد و به رعد و برق محکوم شد

در حالی که آقای وینستین به آزار و اذیت ، تجاوز جنسی یا سو ab استفاده جنسی تقریباً نود زن متهم بود ، وی در جلسات دادرسی فقط به دلیل دو مورد تعرض محاکمه شد: تجاوز به جسیکا مان در سال 2013 که آرزو داشت بازیگر شود و اجبار اجباری دستیار سابق تولید ، میمی هالی ، 2006

بی طرفی هیئت منصفه زیر سوال رفت

وکلای آقای وینستین در فرجام خواهی 166 صفحه ای خود همچنین ادعا کردند که یکی از اعضای هیئت منصفه ، نویسنده کتابی درباره مردان با رفتارهای غارتگرانه در مورد زنان جوان ، بی طرفی ادعایی هیئت منصفه را به خطر انداخته است.

آنها همچنین از عدم تماس تلفنی با کارشناس خشونت جنسی خود در وکالت ابراز تأسف کردند ، در حالی که دفاعیات قادر به نقل قول از باربارا ژیو ، متخصص اختلال استرس پس از سانحه پس از تجاوزها بود. در حالی که این دو قربانی پس از حملات خود همچنان با آقای وینستین در تماس بودند ، این پزشک به طور کامل برای هیئت منصفه توضیح داد که قربانیان خشونت جنسی اغلب به تاریخ حمله مهاجم خود ادامه می دهند.

دفاع همچنین ادعا می کند که قاضی تهیه کننده سابق را بدون سابقه کیفری محکوم کرده است. “بیش از حد سنگین” به دلیل شهرت و رسانه ای بودن این پرونده. آقای وینستین سرانجام در تاریخ 24 فوریه سال 2020 به جرم تجاوز جنسی و تجاوز جنسی محکوم شد ، این حکمی را یک پیروزی شدید برای جنبش #metoo دانست.

داستان را بخوانید: محکومیت هاروی وینستین ، اولین موفقیت دوران # متو

تهیه کننده سابق 69 ساله که در یک زندان با امنیت بالا در ایالت نیویورک زندانی شده است ، همچنین توسط دادستانی لس آنجلس به تجاوز جنسی و آزار جنسی به پنج زن متهم شده است. جلسه دادرسی برای بررسی اینکه آیا وی برای پاسخگویی به اتهامات لازم است منتقل شود ، در تاریخ 12 آوریل برگزار می شود.

جهان با AFP

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *