وام گرفتن تخت از COVID-19 در بیمارستان های اسپانیا

[ad_1]
ویروس کرونا ویروس در اسپانیا ، که هم اکنون بیش از 3.7 میلیون عفونت و 80700 مرگ و میر دارد ، بیمارستان ها را در مرز نگه می دارد ، بیش از حد بیش از حد در طول موج اول. بدون داده های قابل اعتماد برای این دوره ، ممکن است دو موج بعدی به این سطح اشباع نرسیده باشند آنها نزدیک بودند که توالت ها را تحت کنترل درآورند.

اکنون، تعداد تخت های مراقبت ویژه توسط بیماران مبتلا به COVID 6.92 است، که نشان دهنده یک تثبیت کننده زیر آستانه 10٪ است ، که میانگین خطر را پس از هفته ها کاهش نشان می دهد. طبق چراغ راهنمایی که توسط دولت تنظیم شده است ، پس از برخورد حداکثر 45٪ در طول موج سوم ، اکنون واحدهای مراقبت های ویژه در معرض خطر کم هستند و دیگر یک جامعه خودمختار با خطر بالا وجود ندارد.

مادرید آخرین جامعه ای بود که این سطح از شغل را رها کرد ، پس از آخرین جامعه ای که در 8 ژوئن از خطر شدید خارج شد. میزان اشتغال فعلی آن در بخشهای مراقبت ویژه زیر 15٪ است. از طرف دیگر ، چهار خودمختاری کم خطر (اندلس ، آراگون ، ناوارا و کشور باسک ، علاوه بر سئوتا و ملیلا) و هشت کشور دیگر (آستوریاس ، جزایر بالئاریک ، جزایر قناری ، کانتبریا ، جامعه والنسیا ، اکسترمادورا ، گالیسیا) وجود دارد. و مورسیا) که کمتر از 5٪ است ، آستانه نرخ جدید اشتغال COVID است.

اما بیماران ویروس کرونا تنها کسانی نیستند که در بخش های مراقبت ویژه مراقبت می شوند. با در نظر گرفتن کلیه بیماران بستری ، صرف نظر از بیماری که از آن رنج می برند ، ظرفیت کل بخش مراقبت های ویژه در اسپانیا از اواخر ماه آگوست به کمتر از 40 درصد رسیده است و هنوز در 43٪ است.

به همین دلیل است که کارمندان بهداشت بارها و بارها خواهان تعطیلی شهرداری ها و حتی جوامع برای جلوگیری از کنترل مجدد انتقال بیماری هستند.

ظرفیت کمک به استان

اگر به داده ها بر اساس استان نگاه کنید ، فقط یک استان ، پالنسیا ، در روزهای اخیر هنوز هم در معرض خطر شدید قرار دارد همانطور که برای حرفه بیماران مبتلا به COVID ، هنگامی که چند هفته پیش آنها بیش از بیست نفر بودند. با این حال ، اگر بیماران به دلیل آسیب شناسی های دیگر اضافه شوند استانهایی که بیشتر تحت تأثیر همه گیری قرار دارند همیشه بیشترین اشباع را ندارند.

تعداد تخت هایی که بیمارستان ها به مراقبت های بهداشتی گزارش می دهند هر روز متفاوت است و با توجه به نیازهای هر مرکز تغییر می کند ، و منابع را از سایر زمینه های بهداشت و درمان به دست می آورد. مادرید یا کاتالونیا همزمان با افزایش موج دوم و سوم واحد ها را افزایش دادند ، اما سپس آنها را کاهش دادند.

در La Rioja ، جامعه کوچکتری که فقط دارای یک بیمارستان با واحدهای مراقبت ویژه است ، پرشها بارزتر است: از 19 یا 20 تخت در هر 100000 نفر از اکتبر تا ابتدای سال تا بیش از 27 در برخی از هفته های فوریه .

با توجه به افزایش بیماران در بخشهای مراقبت ویژه ، اولین قدم این است گسترش تختخوابها ، بلکه باز کردن فضاهای اضافی و کاهش فعالیت غیر COVID دکتر Ricard Ferrer ، رئیس انجمن مراقبت های ویژه ، داروهای حیاتی و کرونر اسپانیا (SEMICYUC) و رئیس بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان Vall d’Hebron در بارسلونا ، به DatosRTVE توضیح داد که این ممکن است به تعویق بیفتد.

وی افزود: “مسئله منطقی همکاری است.” این امر به معنی جابجایی بیماران در بین مناطق است ، زیرا وی معتقد است که انتقال تجهیزات دشوارتر است. با این حال ، این وظیفه در جوامع دارای یک استان پیچیده تر است.

درباره این اطلاعات

داده های موجود در این نقشه های تعاملی و نمودارهای همراه از گزارش های رسمی منتشر شده روزانه توسط وزارت بهداشت و از مجموعه کامل داده های باز در مورد ظرفیت سلامتی.

این نقشه ها هم تعداد بیماران بستری در تاریخ و هم درصد مربوط به تعداد تخت های موجود را نشان می دهد. این عامل آخر هر روز بسته به نیاز مراکز متفاوت است و مستقیماً توسط بیمارستان ها به وزارت گزارش می شود.

داده ها به صورت پذیرش در بخش مراقبت های ویژه تفکیک شده و به دو دسته تقسیم می شوند:

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *