واکسن یانسن برای افراد زیر 60 سال

[ad_1]
کمیسیون بهداشت عمومی موافقت کرده است که واکسینه شود ویروس کرونا s یانسن که در افراد زیر 60 سال ، و همچنین افراد بالای 18 سال که متعلق به گروه های آسیب پذیر، همانطور که RTVE آموخت. این تصمیم باید توسط شورای بین قلمروی سیستم بهداشت ملی تصویب شود ، که همچنین وزارت بهداشت و جوامع خودمختار را متحد می کند.

تا به امروز از واکسن تک دوز برای ایمن سازی گروه استفاده شده است 70 تا 79 سال و قدیمی تر از این پس ، این با 50 تا 59 سال ادامه خواهد داشت. همین هفته ، برخی از جوامع خودمختار شروع به نقل و واکسیناسیون این گروه سنی کرده اند که mRNA سرمی نیز می تواند به آنها تزریق شود ، یعنی. Pfizer و Moderna.

کمیسیون همچنین فکر می کند که یانسن مناسب است گروه های آسیب پذیر و مصونیت با دو پنچری برای آنها راحت است ، به گفته منابع منطقه ، اگرچه هنوز مشخص نشده است که چه کسی شامل این افراد خواهد شد. آنها همچنین از کمیته واکسن ها خواستند که معرفی گروه های خطرناک جدید را در استراتژی ایالت بررسی کنند.

چندین انجمن در حال حاضر افراد بالای 55 سال را برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا معرفی می کنند

نوجوانان؟ در انتظار EMA

متن تأیید شده توسط سازمان بهداشت عمومی نیز حاکی از آن است که در آن گنجانده خواهد شد واکسیناسیون نوجوانان بین 12 تا 15 سال ، به محض اینکه آژانس دارویی اروپا استفاده از Pfizer را برای آنها مجاز دانست. کسانی که در معرض خطر بالا هستند اولین کسانی هستند که آن را دریافت می کنند.

در گروه واکسیناسیون ژانسن مبتنی بر آدنو ویروس گنجانده نشده است از 60 تا 69 سال ، که به دریافت واکسن ادامه خواهد داد AstraZeneca ، از یک فناوری مشابه ، از یک ناقل ویروسی. آنها تنها گروهی هستند که اکنون از این دوزها استفاده می شود.

از این نظر ، تکنسین های بهداشت و انجمن های خودمختار بار دیگر تصمیم به مدیریت یا عدم تعویق را به تعویق انداختند دوز دوم AstraZeneca به افراد زیر 60 سال که اولین بار را دریافت کرده اند. آنها انتظار دارند مدارک علمی از مطالعه CombiVacs ، که امکان تلقیح آنها با Pfizer را تجزیه و تحلیل می کند ، باشند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *