وضعیت مالی کافکایی حدود 300000 “آمریکایی تصادفی” در اتحادیه اروپا

[ad_1]

در شبکه مالیاتی ایالات متحده گرفتار شده ، حدود 300000 “آمریکایی غیرمعمول” در یک وضعیت همه جا زندگی می کنند ، خط تلفن کمک کاپیتان هادوک برای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است: مشکلی که هیچ کس نمی داند چگونه آن را دور بیندازد. “این یک کار دیرینه است”، روز سه شنبه ، 16 فوریه ، والدیس دومبروسکیس ، معاون رئیس کمیسیون اروپا را به رسمیت شناخت.

“من هجده ماهه از ایالات متحده خارج شدم. من حتی انگلیسی صحبت نمی کنم. “، Fabien Lehagre ، بنیانگذار انجمن آمریکاییان گاه به گاه (AAA) می گوید. این سی و چند پاریسی هیچ ارتباطی با ایالات متحده ندارد ، جایی که وی ملیت دارد ، فقط به این دلیل که در آنجا متولد شده است. با این حال ، وی توسط ایالات متحده ، تنها م inدی در جهان (غیر از اریتره) که این اصطلاح را بر اساس ملیت و نه اقامت تعریف می کند ، م aدی محسوب می شود.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید “اروپا باید تلاش خود را برای مقابله با اثرات مضر قوانین خارج از سرزمین ایالات متحده دو برابر کند”

بنابراین آقای لهاگر باید حقوق و حساب های بانکی خود را به مقامات مالیاتی ایالات متحده گزارش دهد. در معرض خطر پرداخت مالیات اضافی در ایالات متحده. نخست وزیر انگلیس متولد نیویورک ، بوریس جانسون پس از پرداخت مالیات ایالات متحده برای فروش محل اقامت اصلی خود در سال 2015 ، از تابعیت آمریکایی خود صرف نظر کرد. این خلاف موافقت نامه های مالیات مضاعف نیست ، زیرا این فروش در انگلیس مالیات دریافت نمی کرد.

جهنم اداری

هزاران اروپایی که محکوم به زندگی در جهنمی بوروکراتیک یا پرداخت حداقل 2000 یورو برای خلاصی از تابعیت آمریکایی خود شده اند ، تحت قانون انطباق حساب خارجی حساب Fatca (Fatca) ، قانون 2010 آمریکا قرار دارند و برای مبارزه با تقلب مالیاتی طراحی شده است.

اگر آنها قادر به ارائه شماره شناسایی مالیاتی ایالات متحده یا اثبات عدم تابعیت ، همانطور که واشنگتن درخواست می کند ، می توانند منجر به بسته شدن گسترده حساب افراد تحت تأثیر شوند. در این صورت ، آنها از نظر تئوری تحریم های شدید آمریکا را به خطر می اندازند.

به نظر می رسد اتحادیه اروپا نمی داند که چگونه این مسئله را بپذیرد ، که علاوه بر اختلافات تجاری اساسی است که باید با ایالات متحده حل و فصل شود.

هلند در جلسه وزرای دارایی اتحادیه اروپا در 16 فوریه به این موضوع پرداخت. پس از ورود جو بایدن به کاخ سفید در رابطه با همکاری بین اقیانوس اطلس ، زمان مناسب برای از سرگیری بحث به نظر می رسد. واقعیت این است که به نظر می رسد اتحادیه اروپا نمی داند چگونه این مسئله را بپذیرد ، که علاوه بر اختلافات تجاری اساسی است که باید با ایالات متحده حل و فصل شود.

تبادل داده های مورد نیاز قانون Fatca با توافق نامه های دو جانبه با واشنگتن مجاز است (فرانسه در سال 2014 خود را منعقد کرد). این خطر کمتر اروپایی نیست ، زیرا شناخته شده است که ایالات متحده در رابطه با مبادله خودکار اطلاعات بانکی متقابل با کشورهای اتحادیه اروپا نشان نمی دهد. مهمتر از همه ، تأثیرات فرابخشی این قانون بر حفاظت از اطلاعات شخصی ، منطقه ای که اتحادیه در آن رهبر است تأثیر می گذارد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *