ویروس کرونا کادوهای کریسمس را تغییر می دهد

[ad_1]
او ویروس کرونا مصرف را نیز تغییر داده است ، همچنین در این تاریخ های کریسمس ، بنابراین پر از سنت هایی مانند هدیه ای برای بابانوئل یا روز سه پادشاه. طبق مطالعات اخیر ، اسپانیایی ها در پس انداز بیشتر و هزینه کمتری برای هدیه و اسباب بازی شرط می بندند. با این حال ، این سنت از بین نخواهد رفت ، اما بیشترین جستجوی هدایا تغییر خواهد کرد. در “La hora de La 1” ما به روندهای اصلی هدایای امسال کریسمس نگاه می کنیم که توسط ویروس کرونا مشخص شده است.

امکانات ورزشی بیشتر در خانه

به گفته فروشندگان ، تب برای ورزشی که باعث بازداشت شد در خریدهای کریسمس قابل توجه است. علاقه ای که او ایجاد کرده است محصولات ورزشی وارد لیست افراد تحت تعقیب کریسمس شوید. آدریان هرولا ، مدیر بازرگانی یک مغازه ورزشی گفت: “همه چیز مربوط به ورزش در خانه ، مانند تشک های یوگا یا دستگاه های کاردیو ، تقاضای زیادی در سال جاری داشته است.”

از ابتدای همه گیری ، بسیاری از آنها نحوه حرکت در شهرها را تغییر داده اند و این باعث فروش همه موارد مربوط به تحرک پایدار هرولا توضیح می دهد: “موتورسیکلت ها و اسكوترها رشد می كنند. آنها به شما اجازه می دهند ضمن حفظ فاصله اجتماعی و آلوده نكردن ، حركت كنید.” کاپشن های پایین نیز فصل تعطیلات را تحویل می گیرند. آنها تبدیل شده اند بهترین گزینه برای سفر به کوه هایی که بسیار مدرن شده اند.

خانه ما ، پناهگاه ما

ویروس کرونا بیش از هر زمان دیگری نیازهای ما را تغییر داده و خانه ما را به پناهگاهی تبدیل کرده است. بدین ترتیب، توزیع وسایل خانه یکی دیگر از روندهای غیر معمول کریسمس است. صندلی های کاری یکی از موفقیت هاست. جوردی اسکیناس ، مدیر فروش فروشگاه مبلمان گفت: “این یک محصول عالی است ، سرمایه گذاری که شما در نهایت به دلیل اهمیت آن برای راحتی و سلامتی ما می پردازید.”

یکی از کنجکاوترین پدیده ها موفقیت ناگهانی است داخل گیاهان برای پیدا کردن فضای سبز در خانه و ارتباط بیشتر با فضای باز ، حتی اگر یک آپارتمان در یک شهر بزرگ باشد. تقاضا برای خرید مبلمان فضای باز نیز شاهد بهبودی شگفت آور در اواسط زمستان بوده ایم. خوان کارلوس آلکایب ، جامعه شناس بازاریابی به ما می گوید که “هر زمان که بحران های اقتصادی وجود داشته باشد ، درون نگری وجود دارد و ما خانه خود را مکانی راحت تر می کنیم “

یکی دیگر از سال های تکنولوژیک و لذیذ

دیگر محصولات فن آوری که امسال کریسمس را جارو می کنند ، البته بدون اینکه موجودی آنها تمام شود ، تلویزیون های اینچی بزرگ هستند. فروشندگان بیش از 55 اینچ به ما می گویند. تلویزیون های بزرگ قابل حمل تلویزیون از راه دور در روند هدیه تعطیلات از تبلت ها پیشی گرفته اند.

این تعطیلات بسیاری دیگر ترجیح می دهند که به آن احترام بگذارند از این رو رشد فروش در محصولات عالی “ما به دنبال روزنه ها و لحظات لذت هستیم و محصولات خاصی وجود دارد که روح ما را به وجد می آورد “، جامعه شناس خوان کارلوس آلکایبه می گوید.

مراقب کلاهبرداری باشید

هر سال چیزی تکرار می شود: بعضی از کودکان هدایایی می خواهند که تبدیل به یک مد روز شده است و والدین تمام تلاش خود را می کنند تا آنها را بدست آورند زیرا در بسیاری از فروشگاه ها به فروش رسیده است. در “La Hora de La 1” مثالی دیدیم: آرزوترین کنسول بازی برای این کریسمس در تمام رستوران های سراسر جهان فروخته می شود. در حال حاضر ، هیچ فروشنده ای جرات نمی کند تاریخی برای دریافت واحدهای جدید مشخص کند و والدین به دنبال گزینه های دیگری در اینترنت و بازار سیاه هستند.

در حالی که فروشگاه ها با کمبود همزیستی دارند ، دیگران از فرصت استفاده کرده و غذا می خورند تا تجارت کنند فروش مجدد کنسول های بازی بصورت آنلاین با ارزش سه برابر. “پیشنهاد 1500 یورو ، جدید باز نشده “، می خواند. با این حال ، در کانال های رسمی بیش از 500 هزینه ندارد. بسیاری با ناامیدی کسانی که می خواهند آن را برای فرزندان خود تهیه کنند بازی می کنند. اما با تقلب بسیار مراقب باشید. برخی از خریداران این محکومیت را آنها پرداخت کردند ، به جای کنسولی که عکس ، بسته های برنج یا حتی غذای سگ دریافت کردند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *